11813 відвідувачів онлайн

Вірменія та Азербайджан вранці відновили бойові дії, кількість загиблих зростає

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на "ЄП".

Міноборони Азербайджану заявляє про те, що вранці 28 вересня вірменські збройні сили обстрілюють місто Тартар.

"Керівництво Міноборони востаннє попередило іншу сторону, що ми будемо вживати адекватні заходи", - йдеться в повідомленні.

У свою чергу в Міноборони Вірменії заявляють, що бойові дії протягом ночі на понеділок відбувалися з різною інтенсивністю.

"Рано-вранці противник відновив наступальні дії із застосуванням артилерії, бронетехніки, в тому числі важкої вогнеметної системи "ТОС". Вірменські підрозділи холоднокровно протистоять зазіханням азербайджанських ЗС, вживають відповідних заходів, завдаючи противнику значні втрати в живій силі і техніці", - заявила речниця Міноборони Вірменії Шушан Степанян.

Водночас повідомляється про збільшення кількості загиблих.

Як передає "Інтерфакс", за даними невизнаної Нагірно-Карабаської Республіки, в ході боїв на лінії зіткнення з вірменської сторони загинула 31 особа.

Раніше повідомлялося про 15 загиблих, до цього кількість жертв становила 16 осіб.

Топ коментарі
+101
Я человек простой, та сторона которая признала Крым российским те и ******** (:

Азербайджан НЕ признал..
https://myrotvorets.news/pidtrymuiemo-azerbaidzhan-u-pytanniakh-v/

Нагадаємо, що на відміну від Азербайджану, 27 березня 2014 року на 68-й сесії Генеральної Асамблеї ООН під час голосування за резолюцію № 68/262 про територіальну цілісність України,
ВІРМЕНІЯ ПІДТРИМАЛА РОСІЙСЬКУ АГРЕСІЮ ПРОТИ УКРАЇНИ.
показати весь коментар
28.09.2020 09:21 Відповісти
+62
Бажаю збройним силам Азербайджану якнайшвидшого звільнення всіх окупованих територій.
показати весь коментар
28.09.2020 09:17 Відповісти
+49
Я с детства болею заАзербайджан!!! Удачи мужики. Давите кацапов и их подстилок!!!
показати весь коментар
28.09.2020 09:15 Відповісти

Завантаження...