5186 відвідувачів онлайн

Глава партії "Голос" Рудик захворіла на коронавірус

Глава партії "Голос" Рудик захворіла на коронавірус

Керівниця партії "Голос" Кіра Рудик захворіла на коронавірус.

Про це Рудик повідомила на сторінці в мережі Facebook, передає Цензор.НЕТ.

"Друзі, сьогодні отримала позитивний тест на COVID. Останні кілька днів була висока температура, напевно, найвища в моєму житті. Всі решта симптомів - схожі на грип. Смак і запах відчуваю, але, кажуть, це ненадовго. Сьогодні відчуваю себе набагато краще, ніж вчора", - йдеться в повідомленні.

За словами Рудик, члени команди "Голосу", з якими вона спілкувалася в п'ятницю, здали тест.

Топ коментарі
+11
Будет время подумать над своими, мягко говоря, поступками.
О предвыборной компании в Днепре.

https://www.facebook.com/profile.php?id=100002157183088&__cft__[0]=AZVU5-zt7GksxzFxVCy6Wvf9caLkJqWaj0wHqw3DT30aWePZxoMgOuX8Ash22EKR5tLNeaQX_mTWlBltBt0zpg54bOduhmWwAiMLjaRBNDm1ISbPDoaZU-b9zlK08GvtR9o&__tn__=-UC%2CP-R Borys Filatov
https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=3345510112197529&id=100002157183088&__cft__[0]=AZVU5-zt7GksxzFxVCy6Wvf9caLkJqWaj0wHqw3DT30aWePZxoMgOuX8Ash22EKR5tLNeaQX_mTWlBltBt0zpg54bOduhmWwAiMLjaRBNDm1ISbPDoaZU-b9zlK08GvtR9o&__tn__=%2CO%2CP-R 25 вересня о 07:52 ·

Максимально омерзительно в этой компании смотрится партия Вакарчука «Голос», которая поставила кандидатом от своей партии медиа-менеджера Коломойского (!), а свои квоты в ТВК отдала адвокатам уголовного авторитета Нарика (!!).

Да, да. Когда вы это читаете, то верьте своим глазам.

Все эти Киры Рудык и Ярославы Железняки, кривляющиеся в телевизорах, бегающие в западные посольства и рассказывающие о своей репутации, тупо поставили от партии директора телеканала Коломойского!!!

Я даже не понимаю сколько им за это могли заплатить.
показати весь коментар
29.09.2020 13:02 Відповісти
+10
_Если эта та что "главный враг Порошенко" (а не зелёные и опжз - слуги кремля, на минуточку!), то и пёс с ней! Чтоб её черти утащили.
показати весь коментар
29.09.2020 13:01 Відповісти
+9
"Скільки разів казав їй, що це не прокладка, а маска!"
Глава партії "Голос" Рудик захворіла на коронавірус - Цензор.НЕТ 1597
показати весь коментар
29.09.2020 13:07 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Чекаю таких же коментарів, які писали про Тимоху.
показати весь коментар
29.09.2020 12:59 Відповісти
Глава партії "Голос" Рудик захворіла на коронавірус - Цензор.НЕТ 7342
показати весь коментар
29.09.2020 13:10 Відповісти
Пусть выпьет мочу Хомчака, он очень быстро восстановился, за пару дней
показати весь коментар
29.09.2020 12:59 Відповісти
А он, точно, свою пил?
показати весь коментар
29.09.2020 13:01 Відповісти
не, ему Янелох отлил, так что с глазами у тебя точно все в порядке будет
показати весь коментар
29.09.2020 13:07 Відповісти
"Отряд не заметил потери бойца" (с)
показати весь коментар
29.09.2020 13:00 Відповісти
;Голос; від самого початку був шептуном.
показати весь коментар
29.09.2020 13:01 Відповісти
Вот дантист-надомник Рудик.

У неё приемник "Грюндиг".

Она ночами его крутит

Ловит, контра, ФРГ
показати весь коментар
29.09.2020 14:39 Відповісти
Зараза зараз у не бере. Доведено Тимошенко.
показати весь коментар
29.09.2020 13:01 Відповісти
_Если эта та что "главный враг Порошенко" (а не зелёные и опжз - слуги кремля, на минуточку!), то и пёс с ней! Чтоб её черти утащили.
показати весь коментар
29.09.2020 13:01 Відповісти
Пес без неё.
показати весь коментар
29.09.2020 13:02 Відповісти
Прошу прощения? Недопонял... каково ваше политическое кредо?
показати весь коментар
29.09.2020 13:11 Відповісти
Он просто ротшильдовский холуй.
показати весь коментар
29.09.2020 13:30 Відповісти
Воно сказало "гав".
показати весь коментар
29.09.2020 13:39 Відповісти
Ніц їй не буде. Пінчук оплатить лікування.
показати весь коментар
29.09.2020 13:02 Відповісти
Будет время подумать над своими, мягко говоря, поступками.
О предвыборной компании в Днепре.


Я даже не понимаю сколько им за это могли заплатить.
показати весь коментар
29.09.2020 13:02 Відповісти
****, это Украине и народу не друзья...
показати весь коментар
29.09.2020 13:05 Відповісти
"Скільки разів казав їй, що це не прокладка, а маска!"
Глава партії "Голос" Рудик захворіла на коронавірус - Цензор.НЕТ 1597
показати весь коментар
29.09.2020 13:07 Відповісти
Ты думаешь, симуляция?
показати весь коментар
29.09.2020 13:13 Відповісти
Кстати...
Она часто ходила на 112-ый и NEWSONE.
показати весь коментар
29.09.2020 13:12 Відповісти
и на "шустере" была в пятницу
показати весь коментар
29.09.2020 14:07 Відповісти
Так званий "коронавірусний фонд" роздерибанили, а сама хвороба стала виключно для багатих. Бо без тесту ви не дізнаєтесь що перехворіли чи заражені!
ПЛР-тест на коронавірус коштує 2 000 грн. ІФА-тест на антитіла до COVID-19 - по 600 грн (окремо рахують IgM і IgG) плюс забір крові 40 грн. Результати тестування обіцяють через 4-5 днів.

(для довідки: короновірусного фонду не існувало, це лише виділили статті бюджету, що можна тратити безконтрольно! Фонд це коли є наглядова рада, що контролює надходження і витрати коштів.)
Зате є "велике будівництво", то нічого що лише стрічку перерізають на об'єктах збудоаних коли я був лише клованом.

Глава партії "Голос" Рудик захворіла на коронавірус - Цензор.НЕТ 3494
показати весь коментар
29.09.2020 13:23 Відповісти
я зробив тиждень назад за 180 грн зробили за 1 день у ЦМЛ міста Суми,є й безкоштовні чекати 3 дні,але й погані новини флюрографія стала платною 52 грн.
показати весь коментар
29.09.2020 14:15 Відповісти
За 180 грн. ?!!!! Гм...його собівартість від 350 грн. .....Це саме дешеве...
показати весь коментар
29.09.2020 14:30 Відповісти
Наши политики,ради пиара ничем не брезгуют в предвыборной кампании. За все цепляются, даже за вирус.
показати весь коментар
29.09.2020 13:31 Відповісти
Порошенко???
показати весь коментар
29.09.2020 13:36 Відповісти
Что-то они все перед выборами внезапно начали болеть ковидом
показати весь коментар
29.09.2020 13:40 Відповісти
Кандидат в мери Києва Сергій Притула на ток-шоу г+г запропонував перенести столицю у Кропивницький.
https://www.youtube.com/watch?v=_HENS0LCICo&feature=emb_logo

Клоун, він і в Африці [чи в Слузі, чи в Голосі] клоун.
показати весь коментар
29.09.2020 14:20 Відповісти
Вот как-то за них я совсем спокойна, их бесплатно лечат, в отличии от нормальных граждан.
показати весь коментар
29.09.2020 16:25 Відповісти
четверо близких знаковых с семьями заболели. и в раде человек 40-50. Ощущение что охват на уровне 10 процентов, как минимум