8229 відвідувачів онлайн

США ввели санкції проти деяких білоруських чиновників

Сполучені Штати ввели санкції проти білоруських чиновників. У санкційний список потрапили вісім офіційних осіб Білорусі, зокрема деякі силовики.

Як передає Цензор.НЕТ, про це повідомляє пресслужба Міністерства фінансів США.

Під санкції потрапили секретар Центральної виборчої комісії Білорусі Олена Дмухайло, міністр внутрішніх справ Юрій Караєв і його заступник - командувач внутрішніми військами Юрій Назаренко.

Нагадаємо, раніше Сполучені Штати утрималися від спільних з Великою Британією і Канадою санкцій проти Білорусі. Причиною цього стали розбіжності з цього питання в Європейському союзі.

Топ коментарі
+4
Тепер Мудіщев має ввести нищівні санкції проти З'єднаних Стейтів Ґамерики. Заморозити счіт Трампа у "Білагропромбанку" і не завантажувати ґамериканські бульботанкери у портах Біларусі США ввели санкции против ряда белорусских чиновников - Цензор.НЕТ 1750
показати весь коментар
02.10.2020 19:25 Відповісти
+2
Повернути Ілону Маску, «Теслу».
показати весь коментар
02.10.2020 19:32 Відповісти
+1
ПОТУЖНО! А чому не 9-ть?
показати весь коментар
02.10.2020 19:11 Відповісти

Завантаження...