США ввели санкції проти деяких білоруських чиновників

Сполучені Штати ввели санкції проти білоруських чиновників. У санкційний список потрапили вісім офіційних осіб Білорусі, зокрема деякі силовики.
Як передає Цензор.НЕТ, про це повідомляє пресслужба Міністерства фінансів США.
Під санкції потрапили секретар Центральної виборчої комісії Білорусі Олена Дмухайло, міністр внутрішніх справ Юрій Караєв і його заступник - командувач внутрішніми військами Юрій Назаренко.
Нагадаємо, раніше Сполучені Штати утрималися від спільних з Великою Британією і Канадою санкцій проти Білорусі. Причиною цього стали розбіжності з цього питання в Європейському союзі.
Топ коментарі
+4 Welt Schmerz
показати весь коментар
02.10.2020 19:25 Відповісти Посилання +2 dtrscnij grsrt
показати весь коментар
02.10.2020 19:32 Відповісти Посилання +1 Елена Голубева #389576
показати весь коментар
02.10.2020 19:11 Відповісти Посилання