6962 відвідувача онлайн
5 470 28

Білорусь позбавила акредитації всі іноземні ЗМІ

Білорусь з 2 жовтня позбавила акредитації всі іноземні ЗМІ. Переакредитація за новим порядком відбуватиметься з наступного тижня.

Як передає Цензор.НЕТ, про це йдеться в повідомленні Міністерства закордонних справ Білорусі.

Повідомляється, що нове положення про порядок акредитації в Білорусі журналістів іноземних ЗМІ передбачає подачу документів в електронному форматі, скорочення термінів розгляду заявок з 20 до 5 днів для тимчасової акредитації та з 60 до 30 днів для постійної, а також врегулювання роботи фрилансерів в інтересах закордонного ЗМІ .

У МЗС нагадали, що інформаційний суверенітет Білорусі є важливим елементом безпеки.

"У ситуації, що складається, ми змушені реалізувати своє суверенне право і застосувати необхідні захисні заходи, зокрема - у вигляді нових норм положення", - заявили в МЗС.

У зв'язку з ухваленням нового положення дія виданих раніше акредитаційних карток офіційно припиняється з 2 жовтня. З 5 жовтня комісія з питань акредитації почне працювати в новому складі, прийом електронних заявок також стартує в цей день.

Топ коментарі
+18
Будет умеренно-континентальная модель КНДР с одним принципиальным отличием: вместо риса - картошка!
показати весь коментар
02.10.2020 19:39 Відповісти
+10
Опускает железную занавесь!
показати весь коментар
02.10.2020 19:38 Відповісти
+9
Придурок! При совке был только Голос Америки, который втихаря слушали по кухням, и того хватило, что бы говносистема развалилась.
показати весь коментар
02.10.2020 20:19 Відповісти

Завантаження...