7462 відвідувача онлайн
2 280 33

Понад 50% лікарень виплатили медикам надбавки, - Степанов

Про це під час брифінгу повідомив міністр охорони здоров'я Максим Степанов, пише Цензор.НЕТ із посиланням на пресслужбу відомства.

"Питання виплати надбавок медичним працівникам із 1 вересня повністю вирішено. Усі медичні заклади подали заявки в НСЗУ про виділення коштів на доплати медикам. Зараз завершується процес укладення відповідних договорів. З 1607 лікарень вже понад 50% отримали кошти і виплатили надбавки своїм працівникам. Водночас підвідомчі МОЗ лікарні, а це 101 медустанова, кошти отримали ще 25 вересня. Решту договорів, за дорученням Максима Степанова, буде підписано в терміновому порядку, щоб всі медики максимум 6 жовтня отримали гроші", - наголошується в повідомленні.

Топ коментарі
+6
Понад 50% лікарень виплатили медикам надбавки, - Степанов - Цензор.НЕТ 9861
показати весь коментар
03.10.2020 21:35 Відповісти
+5
Врунишка.

Почему сочинская обезьянка маску не носит в общественных местах ?

и криворожская тоже.
показати весь коментар
03.10.2020 21:19 Відповісти
+5
Чернівці, наші дні. Тепла зустріч сцикла.

Понад 50% лікарень виплатили медикам надбавки, - Степанов - Цензор.НЕТ 1431
показати весь коментар
03.10.2020 21:40 Відповісти

Завантаження...