Понад 50% лікарень виплатили медикам надбавки, - Степанов

Про це під час брифінгу повідомив міністр охорони здоров'я Максим Степанов, пише Цензор.НЕТ із посиланням на пресслужбу відомства.
"Питання виплати надбавок медичним працівникам із 1 вересня повністю вирішено. Усі медичні заклади подали заявки в НСЗУ про виділення коштів на доплати медикам. Зараз завершується процес укладення відповідних договорів. З 1607 лікарень вже понад 50% отримали кошти і виплатили надбавки своїм працівникам. Водночас підвідомчі МОЗ лікарні, а це 101 медустанова, кошти отримали ще 25 вересня. Решту договорів, за дорученням Максима Степанова, буде підписано в терміновому порядку, щоб всі медики максимум 6 жовтня отримали гроші", - наголошується в повідомленні.
Почему сочинская обезьянка маску не носит в общественных местах ?
и криворожская тоже.