11946 відвідувачів онлайн

Поліція відкрила кримінальне провадження через концерт Білик у Харкові

Про це розповів на брифінгу начальник Нацполіції області Валерій Сокуренко, інформує Цензор.НЕТ із посиланням на "Суспільне".

Сокуренко нагадав, що концерт відбувся у Палаці студентів Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого.

"Він (концерт. - Ред.) був перенесений на жовтень, вважали тоді, що квітень - це пік захворюваності, розраховували, що в жовтні у нас буде зовсім інша епідемічна ситуація. Кримінальне провадження внесено, ми організаторів викликаємо, розбираємося, відео із соцмереж, правову оцінку буде надано", - сказав Сокуренко.

Він уточнив, що кримінальне провадження відкрили за ст. 325 ("Порушення санітарних правил і норм щодо запобігання інфекційних хвороб").

У пресслужбі університету журналістам повідомили, що виш не організовував концерт, приміщення надали в оренду.

На Facebook-сторінці Палацу студентів також опублікували повідомлення про те, що концерт відбувся "з дотриманням усіх санітарних норм". На відео видно, що між глядачами в залі є дистанція. Частина людей у масках.

Топ коментарі
+7
А теперь сотни больных лазят по Харькову и заражают всех вокруг....Посетившие этот отстойный балаган пусть гробы покупают для своих деток. родителей - в городских больницах уже мест для лечения нет.... Полежать в коридоре или в 20-местной палате ещё можно....а потом всё равно в морг..... Билык, Полякова - лахудры - убийцы...
показати весь коментар
08.10.2020 16:23 Відповісти
+5
Капец, еще кто-то и ходит на концерты этой престарелой нимфоманки?
показати весь коментар
08.10.2020 16:27 Відповісти
+4
Полиция открыла уголовное производство из-за концерта Билык в Харькове - Цензор.НЕТ 3873
показати весь коментар
08.10.2020 16:21 Відповісти

Завантаження...