4808 відвідувачів онлайн

Медикам, які лікують пацієнтів із COVID-19, підвищать зарплати, - Шмигаль

Медикам, які лікують пацієнтів із COVID-19, підвищать зарплати, - Шмигаль

Кабінет міністрів на сьогоднішньому засіданні ухвалить рішення про запровадження коефіцієнтів для підвищення заробітної плати медикам, які надають допомогу при COVID-19.

Про це повідомив прем'єр-міністр України Денис Шмигаль, інформує Цензор.НЕТ із посиланням на "Інтерфакс-Україна".

"Уряд продовжить збільшувати зарплати медпрацівникам, які надають допомогу при COVID-19. Сьогодні затвердять додаткові коригувальні коефіцієнти, що впливає на вартість послуг і, відповідно, збільшення зарплати лікарям. Наприклад, якщо команди будуть надавати допомогу більшій кількості пацієнтів, то і зарплата буде більшою. Доплати в 300% залишаються", - сказав він в ході засідання уряду.

"В областях, де за вересень не збільшили зарплати медикам, а таких медзакладів шість, будемо ухвалювати відповідні кадрові рішення", - додав Шмигаль.

Йдеться про надбавки лікарям в розмірі 70% посадового окладу, медичним сестрам - 50% мінімальної заробітної плати, молодшому медичному персоналу - 25% мінімальної заробітної плати з 1 вересня.

Топ коментарі
+9
Я читал эту "новость" полгода назад.
показати весь коментар
09.10.2020 17:18 Відповісти
+8
Я ее читаю раз в 3-4 дня. 😁😂
показати весь коментар
09.10.2020 17:24 Відповісти
+4
То была репетиция.
показати весь коментар
09.10.2020 17:34 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Я читал эту "новость" полгода назад.
показати весь коментар
09.10.2020 17:18 Відповісти
Я ее читаю раз в 3-4 дня. 😁😂
показати весь коментар
09.10.2020 17:24 Відповісти
То была репетиция.
показати весь коментар
09.10.2020 17:34 Відповісти
Медикам, лечащим пациентов с COVID-19, повысят зарплаты, - Шмыгаль - Цензор.НЕТ 5372
показати весь коментар
09.10.2020 17:19 Відповісти
Что ты?!
У учителей по килобаксу снимут, медикам добавят.
показати весь коментар
09.10.2020 17:21 Відповісти
ну....дык куда уже повышать. если ужо 4000 тысчи "зелеными" отхватывають?
показати весь коментар
09.10.2020 17:21 Відповісти
Это учителя. Не путайте их с медиками. Это разные категории лохтората
показати весь коментар
09.10.2020 17:27 Відповісти
а какая,собственно говоря разница???
показати весь коментар
09.10.2020 17:30 Відповісти
Жена работает с ковидом. Обещали 300%. Дали один раз, или в апреле или мае.
показати весь коментар
09.10.2020 17:22 Відповісти
Виходить ,що середній і молодший медичний персонал не дуже потрібен .
показати весь коментар
09.10.2020 17:23 Відповісти
С марта месяца все повышают да повышают. Еженедельно. Ротшильд плачет от зависти к уровню зарплаты украинских медиков и скорости ее повышения.
показати весь коментар
09.10.2020 17:23 Відповісти
свежо предание...
показати весь коментар
09.10.2020 17:30 Відповісти
У Шмыгаля пластинку поцарапало.
показати весь коментар
09.10.2020 17:33 Відповісти
Шмигалю , дуже скоро буде нікому піднімати заробітню платню , так як одні лікарі помирають від вірусу , через брак захистних
костюмів , а інші покидають лікарні , спасаючи своє життя !
показати весь коментар
09.10.2020 17:34 Відповісти
Шо, опять? Они предыдущее повышение потратить не могут.
показати весь коментар
09.10.2020 17:34 Відповісти
Медикам, лечащим пациентов с COVID-19, повысят зарплаты, - Шмыгаль - Цензор.НЕТ 862
показати весь коментар
09.10.2020 17:48 Відповісти
им врачам зарплаты подымали уже столько раз за год ,что деньги им уже наверное не нужны.
показати весь коментар
09.10.2020 18:16 Відповісти
вчера смотрю идет знакомый врач с работы и тащит две большие сумки. бедный аж согнулся под тяжестью. наверно степанов выплатил все обещанное. да уж, как он будет тратить заработанное, куда деньги теперь девать будет? олигархом станет .

правящие мрази реально уже достали уроды.
показати весь коментар
09.10.2020 18:56 Відповісти
Этот трёп уже с весны.
показати весь коментар
09.10.2020 20:25 Відповісти
Мне сегодня врач который задействован в лечении больных короной рассказал вещь от которой я охренел. Говорит что надбавки идут не на месячную зарплату в целом, а поминутно. В зависимости от времени общения с такими больными.
показати весь коментар
09.10.2020 21:04 Відповісти
Мадам Обещалкина опять расдуплилась.
показати весь коментар
09.10.2020 21:57 Відповісти