10518 відвідувачів онлайн
11 726 77

Сім'я фермерів на Харківщині тримала в рабстві дев'ять осіб, - прокуратура

У Харківській області дев'ять людей змушували працювати на фермерському господарстві. Серед них троє жінок, п'ятеро чоловіків і одна дитина, розповіли в прокуратурі Харківської області 9 жовтня, передає Цензор.НЕТ.
Ці люди зазнали примусової трудової експлуатації, їм не платили заробітну плату, йдеться в повідомленні.

Згідно з вивченою інформацією, фермери підшукували людей, які перебували в уразливому становищі. Їм обіцяли високооплачувану роботу і гарні умови проживання.

Як стверджують у прокуратурі, працівників поселили на фермерському господарстві, де умови проживання були непридатними для життя. Їх змушували виконувати певний обсяг роботи і платили за це мізерні гроші.

У разі невиконання роботи фермери створювали штучні борги і змушували їх відпрацьовувати. Свободу пересування людям обмежили як у робочий, так і в неробочий час.

За цим фактом відкрили кримінальне провадження. Фермерам загрожує покарання у вигляді позбавлення волі на строк від восьми до п'ятнадцяти років із конфіскацією майна.

Топ коментарі
+12
и это повод лишать их свободы??(если правильно понимаю будь ваша воля вы бы их ,,гуманно" усыпили!!??)
показати весь коментар
10.10.2020 22:06 Відповісти
+11
Бомжі та пиятики.
показати весь коментар
10.10.2020 22:02 Відповісти
+9
речь идёт о том что лишили свободы!!а не о том работали или нет??и получали или нет??
показати весь коментар
10.10.2020 22:17 Відповісти

Завантаження...