10865 відвідувачів онлайн
30 681 160

"Українці не хочуть спілкуватися з росіянами, тому - НАТО", - Зеленський

Про це глава держави заявив в інтерв'ю BBC News Україна, передає Цензор.НЕТ.

"НАТО - це безпека в нашому регіоні. Ми це розуміємо, тому так, у нас потужна армія, у нас армія у 200 тис., ми оновлюємо техніку, але цього замало. І єдиний шанс, я вважаю, про це говорю і Сполученим Штатам, і країнам ЄС, всім я кажу: якщо ви не хочете втрачати Україну, ви маєте її підтримувати", - наголосив президент.

Журналіст процитував слова одного європейського чиновника: "Думка, що Україна може стати повноправним членом НАТО і навіть повноправним членом Євросоюзу в довгостроковій перспективі - фантазія".

"Ви знаєте, чесно кажучи, війна між Україною і Росією - це теж була фантастика. Ніхто в це не вірив. У нас сім'ї були, де люди з Росії та України, ми жили багато років у Радянському Союзі, жили пліч-о-пліч, і дійсно - країни поважали одна одну. А зараз у нас війна, зараз у нас ненависть, зараз українці не хочуть спілкуватися з росіянами, тому - НАТО. Якщо хтось каже, що це фантастика - ну, побачимо", - підсумував Зеленський.

Топ коментарі
+46
Таки выдавил из себя что с россией у нас война.
показати весь коментар
12.10.2020 09:23 Відповісти
+45
"Украинцы не хотят общаться с россиянами, поэтому - НАТО", - Зеленский - Цензор.НЕТ 9807
показати весь коментар
12.10.2020 09:25 Відповісти
+43
Интересно,что Зе практически в одно время говорит взаимоисключающие вещи: о мире в глазах )(уйла и о необходимости вступления Украины в НАТО.Как такое может ужиться в одной голове?!
показати весь коментар
12.10.2020 09:25 Відповісти

Завантаження...