9664 відвідувача онлайн

КБ "Луч" працює над створенням надлегкого ПТРК, - Коростельов

ДП "Державне Київське конструкторське бюро "Луч" працює над створенням надлегкого ПТРК.

Про це в інтерв'ю АрміяInform розповів керівник підприємства Олег Коростельов, інформує Цензор.НЕТ.

"Зараз ми працюємо над створенням надлегкого керованого протитанкового комплексу. Про що мова, якщо коротко, уявіть, ніби тримаєте в руках гранатомет, тільки з керованою ракетою - і ви гарантовано влучите в ціль. Також працюємо над протитанковим комплексом для вертольота, а ще подальшою модернізацією ПТРК "Скіф" ( "Стугна-П"), робимо його більш легким.

Так би мовити, по аналогії з сучасним айфоном: здавалося б вже нічого вдосконалювати, але виробник пропонує нову опцію, яка покращує наявний гаджет. Припускаємо, що вже в наступному році ми проведемо практичні випробування цих перспективних розробок", - пояснив Коростельов.

Топ коментарі
+10
Ну ось передадуть державне оборонне підприємство "правильному" акціонеру і все "налагодиться". Він буде вирішувати чи виробляти, чи перевезти виробництво, до прикаду, в парашку. Для цього "нарідна влада" і прийшла. Вони ж не "барига" якийсь, який все в державу тягнув. Вони все у власні кишені.
показати весь коментар
16.10.2020 00:19 Відповісти
+10
А вы к сантехнику случайно не ходите зубы лечить? А к слесарю жену не отправляете по женским болезням?)
показати весь коментар
16.10.2020 00:19 Відповісти
+9
Хто стане акціонером цього "збиткового" підприємства?
"Через год-полтора мы должны увидеть новое лицо оборонной промышленности Украины. В этом контексте много времени займет процесс трансформации государственных предприятий в акционерные общества", - сказал уруский.
показати весь коментар
15.10.2020 23:55 Відповісти

Завантаження...