10204 відвідувача онлайн
6 309 91

У 30-ту річницю Незалежності України відбудеться військовий парад, - указ Зеленського

У 30-ту річницю Незалежності України відбудеться військовий парад, - указ Зеленського

Президент України Володимир Зеленський підписав Указ №459/2020 про святкування 30-ї річниці незалежності України.

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на текст указу.

Організацію та проведення 24 серпня 2021 року параду військ з нагоди 30-ї річниці незалежності України на вулиці Хрещатик та на Майдані в Києві поклали на Кабінет Міністрів.

Крім того, урочистості пройдуть за участю представників органів державної влади та місцевого самоврядування, іноземних держав, міжнародних організацій, духовенства та громадськості.

Міністерству закордонних справ України указом доручено організувати запрошення до участі в урочистостях з нагоди 30-ї річниці незалежності України представників іноземних держав, дипломатичного корпусу, міжнародних організацій, української діаспори, а також забезпечити проведення закордонними дипломатичними установами України за участю представників української громадськості за кордоном заходів зі святкування 30-ї річниці незалежності України.

Топ коментарі
+32
Погодите, а не он ли визжал, что парады это зло, совок и попил бабла?
показати весь коментар
21.10.2020 17:10 Відповісти
+31
Тебе бы добраться до того тридцатилетия, неЛох сорокалетний.
показати весь коментар
21.10.2020 17:10 Відповісти
+30
За три дня до виборів)
показати весь коментар
21.10.2020 17:11 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
І він буде приймати цей парад?!
показати весь коментар
21.10.2020 17:09 Відповісти
та може уже и мертвечук
показати весь коментар
21.10.2020 17:10 Відповісти
Хунта будет!
Кровавая Хунта !
показати весь коментар
21.10.2020 17:12 Відповісти
хунта бывает тогда, когда большинство граждан не против, чтобы она была.

а у нас пока большая половина населения аплодирует 95 кварталу
показати весь коментар
21.10.2020 17:36 Відповісти
Хунте вообще-то похер на чье либо мнение. В том числе и на мнение населения.
Ху́нта (или Военная Хунта) (https://ru.wikipedia.org/wiki/%D0%98%D1%81%D0%BF%D0%B0%D0%BD%D1%81%D0%BA%D0%B8%D0%B9_%D1%8F%D0%B7%D1%8B%D0%BA исп. junta - собрание) - группа https://ru.wikipedia.org/wiki/%D0%92%D0%BE%D0%B5%D0%BD%D0%BD%D1%8B%D0%B9 военных https://ru.wikipedia.org/wiki/%D0%A5%D1%83%D0%BD%D1%82%D0%B0#cite_note-1 [1] https://ru.wikipedia.org/wiki/%D0%A5%D1%83%D0%BD%D1%82%D0%B0#cite_note-Ozhegov-2 [2] , пришедшая к власти насильственным путём в результате https://ru.wikipedia.org/wiki/%D0%93%D0%BE%D1%81%D1%83%D0%B4%D0%B0%D1%80%D1%81%D1%82%D0%B2%D0%B5%D0%BD%D0%BD%D1%8B%D0%B9_%D0%BF%D0%B5%D1%80%D0%B5%D0%B2%D0%BE%D1%80%D0%BE%D1%82 переворота ,https://ru.wikipedia.org/wiki/%D0%A5%D1%83%D0%BD%D1%82%D0%B0#cite_note-3 [3] https://ru.wikipedia.org/wiki/%D0%A5%D1%83%D0%BD%D1%82%D0%B0#cite_note-sc_dict-4 [4] и, как правило, осуществляющая https://ru.wikipedia.org/wiki/%D0%94%D0%B8%D0%BA%D1%82%D0%B0%D1%82%D1%83%D1%80%D0%B0 диктаторское правление методами https://ru.wikipedia.org/wiki/%D0%A2%D0%B5%D1%80%D1%80%D0%BE%D1%80 террора https://ru.wikipedia.org/wiki/%D0%A5%D1%83%D0%BD%D1%82%D0%B0#cite_note-5 [5] .
показати весь коментар
21.10.2020 19:47 Відповісти
ну-ну ))
показати весь коментар
21.10.2020 19:52 Відповісти
А шо не так? Так этот термин трактуется.
показати весь коментар
21.10.2020 19:55 Відповісти
назови хоть один случай прихода к власти хунты когда большинство населения поддерживает власть
показати весь коментар
22.10.2020 09:57 Відповісти
Зачем? Термин и его толкование от этого не изменится. И понятие "большинство" - понятие размытое. К примеру 50,1% населения это большинство?
показати весь коментар
22.10.2020 10:34 Відповісти
да я и не собираюсь обсуждать термин.

я про реалии писал.
показати весь коментар
22.10.2020 11:15 Відповісти
А что реалии. Естественно, что хунта один из способов сменить власть, когда она не устраивает. Но далеко не факт, что она именно не устраивает большинство, если речь идет о хунте. Иначе зачем устанавливать диктаторское правление.
показати весь коментар
22.10.2020 11:29 Відповісти
ну хорошо, пусть будет не факт.

пусть это будет тотальное совпадение )))
показати весь коментар
22.10.2020 11:38 Відповісти
Ок, согласен. За сим наверное пора и закончить наш дискус. Кста, я в нем свое мнение не навязывал Вам. Просто выразил его - не более.
показати весь коментар
22.10.2020 11:41 Відповісти
Та збав Боже
показати весь коментар
21.10.2020 17:58 Відповісти
Ні, міністр оборони.
показати весь коментар
21.10.2020 19:55 Відповісти
Погодите, а не он ли визжал, что парады это зло, совок и попил бабла?
показати весь коментар
21.10.2020 17:10 Відповісти
Выжимаем сцепление, рычаг в положение "R", плавно отпускаем педаль.
показати весь коментар
21.10.2020 17:14 Відповісти
В случае с Зелей скорее - нажимаем все педали одновременно (левой - сцепление, правой - газ, а куем - на тормоз), при этом Ермак хаотично дёргает ручку переключения передач.
показати весь коментар
21.10.2020 17:20 Відповісти
а беня сливает бензин из бака)
показати весь коментар
21.10.2020 17:24 Відповісти
показати весь коментар
21.10.2020 17:25 Відповісти
Парад буде , і зе в Ростові буде.
показати весь коментар
21.10.2020 18:01 Відповісти
Чего не сделаешь для поднятия рейтинга.
показати весь коментар
22.10.2020 04:50 Відповісти
Тебе бы добраться до того тридцатилетия, неЛох сорокалетний.
показати весь коментар
21.10.2020 17:10 Відповісти
Что то судьбинушка Анвара Садата в голове крутится.....
показати весь коментар
21.10.2020 17:12 Відповісти
Или будет опять вот это?
В 30-ю годовщину Дня Независимости Украины пройдет военный парад, - указ Зеленского - Цензор.НЕТ 3386
показати весь коментар
21.10.2020 17:11 Відповісти
А трусняка могилевской что, не будет?
показати весь коментар
21.10.2020 17:32 Відповісти
Какой же праздник без трусняка могилевской? Обязательно будет. И "мэрипопинс" на зелёном зонтике. И полонез Огинского на пианино от ***********
показати весь коментар
21.10.2020 17:39 Відповісти
😁
показати весь коментар
21.10.2020 17:46 Відповісти
А нафига тогда парад? Зебанутым хватит и вышеперечисленного.
показати весь коментар
21.10.2020 18:22 Відповісти
Пытается заигрывать с теми, у кого ещё что-то в голове есть. Но делает это, как всегда, крайне тупо и неумело.
показати весь коментар
22.10.2020 11:21 Відповісти
а давайте без зеленых соплей...
нам хватило шоу этого года...
показати весь коментар
21.10.2020 17:11 Відповісти
і минулого))
показати весь коментар
21.10.2020 17:15 Відповісти
За три дня до виборів)
показати весь коментар
21.10.2020 17:11 Відповісти
и за 10 мес до Свята )))
показати весь коментар
21.10.2020 17:12 Відповісти
"жить захочешь и не так роскорячишся")

В 30-ю годовщину Дня Независимости Украины пройдет военный парад, - указ Зеленского - Цензор.НЕТ 7795
показати весь коментар
21.10.2020 17:15 Відповісти
Приперло Вовочку:

"Но Зеленский только трясся

И чинарики стрелял.

Он то плакал, то смеялся,

То щетинился как ёж -

Он над нами издевался...

Ну сумасшедший - что возьмёшь! "
показати весь коментар
21.10.2020 17:17 Відповісти
Сердючка з поляковою будуть?
показати весь коментар
21.10.2020 17:12 Відповісти
Будуть.Сердючка з зайцем,Полякова з трусами.
показати весь коментар
21.10.2020 17:50 Відповісти
І в вишиванці
показати весь коментар
21.10.2020 20:00 Відповісти
бубочка з останніх сил корчить з себе немалороса)
показати весь коментар
21.10.2020 17:12 Відповісти
тюю... так "вайна" ж! )) "какіе могут бить паради ва время вайни"?? Хіба не цей аргумент лунав від зеленошмарклевих та їх поціновувачів???
показати весь коментар
21.10.2020 17:14 Відповісти
Шо, запылало?)))
показати весь коментар
21.10.2020 17:16 Відповісти
тобі дати вогнегасника? Чи у тазік сядеш?
показати весь коментар
21.10.2020 17:17 Відповісти
вАва, їдь вже на історичну родіну.. Назавжди їдь.
показати весь коментар
21.10.2020 17:16 Відповісти
а он ТАМ нужен, этот гемморой ЗЕльоный, шоб Израиль сгорел ?
показати весь коментар
21.10.2020 17:19 Відповісти
Вова, и ты уверен, что доиграешь на пианинЕ аж до лета?!
показати весь коментар
21.10.2020 17:17 Відповісти
За игралку повесят.
показати весь коментар
21.10.2020 17:52 Відповісти
эх, мечты, мечты...
показати весь коментар
21.10.2020 17:59 Відповісти
Ну до осени же доиграл. Что ему может помешать доиграть до лета.
показати весь коментар
21.10.2020 19:49 Відповісти
Ти вже провів військовий парад з бойовими зайчиками.
показати весь коментар
21.10.2020 17:18 Відповісти
Времени до парада в обрез, поэтому Буба криворожский СРОЧНО издал этот указ.
На следующей неделе, после выборов ну никак нельзя было его издать.
показати весь коментар
21.10.2020 17:18 Відповісти
Дешёвый популизм,ещё никогда в истоии не было почти за год наперёд подписал празднования,бьется за любой голос,особенно зная его отношение к параду лицемер зелёный
показати весь коментар
21.10.2020 17:19 Відповісти
після вАвіних "указів" завжди хочеться помити руки.
показати весь коментар
21.10.2020 17:20 Відповісти
Нарешті зелених гейкуватих зайчиків замінять військові ?
показати весь коментар
21.10.2020 17:22 Відповісти
Я бы на вашем месте не был бы так уверен в этом. Не тот хфасон у этого, как бы помягче выразится, ну вы поняли....
показати весь коментар
21.10.2020 17:43 Відповісти
В 30-ю годовщину Дня Независимости Украины пройдет военный парад, - указ Зеленского - Цензор.НЕТ 9519

где то так
показати весь коментар
21.10.2020 17:25 Відповісти
Угу, только купальники будут "камуфло".
показати весь коментар
21.10.2020 17:54 Відповісти
Може, полякова надіне на голову шолом.
показати весь коментар
21.10.2020 20:05 Відповісти
Очередной пиар-ход от преЗедента..........и еще не известно: дотянет ли........🤔
показати весь коментар
21.10.2020 17:29 Відповісти
А есть какие-то предпосылки?
показати весь коментар
21.10.2020 19:50 Відповісти
Ну до 24 августа 2021 еще далеко........
показати весь коментар
21.10.2020 20:24 Відповісти
Та не так шоб очень. Сколько той зимы/весны/лета.
показати весь коментар
21.10.2020 20:28 Відповісти
И тут Порох виноват, т.к. сказал, что "мы без "слуг" проведем парад, если те опять откажутся".
Интересно посмотреть, какое новое вооружение будет на Крещатике, которое разработали в внедрили с 2019 года. Не будет ничего нового. Хотя бы вывезли то, что "кровавая хунта" начала делать. В частности "Вільха", "Нептун", "Богдана" и т.д. Этого добра через год должно исчеслятся в десятках и сотнях едениц.
показати весь коментар
21.10.2020 17:33 Відповісти
Не понял?! А Сердючки на сцене 24 августа мы не увидим?
показати весь коментар
21.10.2020 17:35 Відповісти
Ну, когда молодец, тогда молодец. Не ожидала, приятно удивлена!
показати весь коментар
21.10.2020 17:36 Відповісти
Як же мало деяким людям треба для щастя...
показати весь коментар
21.10.2020 17:54 Відповісти
А шо не так хоч цього разу? Немає параду - критика, що погано що немає. Зібрався провести парад - теж погано. Правда тепер погано, що зібрався. Так що ж вам в цьому плані треба?
показати весь коментар
21.10.2020 19:52 Відповісти
як на мене краще лгбт парад, ніж вйськовий на чолі з найвеличнішим сциклом
показати весь коментар
21.10.2020 17:46 Відповісти
Так влітку буде, якщо ковіду не буде. Не переймайтеся. І на нього встигнете.
показати весь коментар
21.10.2020 19:53 Відповісти
Ахахаха)))))жалкий ублюдок
показати весь коментар
21.10.2020 17:49 Відповісти
Путина и Лукашенко уже пригласили ?
показати весь коментар
21.10.2020 17:53 Відповісти
У 30-ту річницю Незалежності України відбудеться військовий парад, - указ Зеленського - Цензор.НЕТ 695
показати весь коментар
21.10.2020 17:55 Відповісти
Ковид лютует, бюджет пустой, денег на выплаты врачам нет, дети, вместо школ сидят по домам.... но **********, аж на год вперёд парады проводит. ****, не пруха Украине с властью.
показати весь коментар
21.10.2020 18:02 Відповісти
***** сопливая..тебе бы зиу просидеть да весну продержатся а ты на лето позарился .толи еще будет
показати весь коментар
21.10.2020 18:04 Відповісти
Предвыборное пустословие и бумагомарание. Посе выборов начнутся "новые игры"
показати весь коментар
21.10.2020 18:17 Відповісти
сцарь-віслюк - як вуж на пательні
показати весь коментар
21.10.2020 18:29 Відповісти
Як вони піднімають турбопіарні теми? Бере сцарь свої старі памперси з підписами- боявся параду, боявся журналістів, боявся Марусі... й починає розганяти обіцянки-цяцянки...
показати весь коментар
21.10.2020 20:11 Відповісти
Потерпевшая бубочка может к этому времени сменить не только город и страну проживания как ялинкович, а и форму одежды на арестантскую. Украина она такая непредсказуемая ))
показати весь коментар
21.10.2020 21:42 Відповісти
яким боком?
і ще дожити треба
показати весь коментар
21.10.2020 23:10 Відповісти
У нього передвиборча істерика.
показати весь коментар
22.10.2020 01:26 Відповісти
не может того быть... как же зелень без того позора, который был в этом году на День независимости... даже не верится... хотя понятно почему он заговорил о параде... к тому времени он уже будет в ростове...
показати весь коментар
22.10.2020 06:01 Відповісти
ну прям из штанишек выпрыгивает перед выборами.
показати весь коментар
22.10.2020 08:08 Відповісти
Клоун начал что-то подозревать? Бач Віслюку, а я зразу ж після твого обрання і заносу в парламент кучі зеленого лайна говорив, що множити тебе на нуль будуть не "ЄС", не "Голос" і навіть не "Батьківщина", а ті "уродливі слуги", яких ти завів у Раду на пару з опзжопниками і пєтушаріями. А українцям ще й прийдеться тебе захищати від кацапноти (хоча особисто я послав би тебе "на хутор бабочок ловити").
показати весь коментар
22.10.2020 09:10 Відповісти