8665 відвідувачів онлайн

Лукашенко скасував провладний "супермітинг" у Мінську, в регіонах його бойкотували

Провладний мітинг "на підтримку миру, добра і процвітання Білорусі", намічений на 25 жовтня в Мінську, скасовано.

Про це повідомляє білоруська редакція "Радыё Свабода", передає Цензор.НЕТ.

"Основна причина - складна епідеміологічна ситуація в країні. Влада захищає населення, розуміє, що друга хвиля коронавірусу набирає обертів, тому побоюються різкого зростання захворюваності", - йдеться в повідомленні.

Видання "Наша Ніва" повідомляє, про масову відмову людей їхати на мітинг з регіонів.

Планувалося, що мітинг пройде біля стели на проспекті Переможців, а потім відбудеться хода до площі Незалежності, де припускали виступ Олександра Лукашенка.

Однак робітники, які монтували сцену на майдані Незалежності, заявили, що субота та неділя у них вже оголошені вихідними днями. Також розібрали сцену біля стели.

Телеграм-канал "президента" Лукашенка, який захопив владу в Білорусі , повідомляє, що "президент не є прихильником проведення в Мінську масштабного мітингу, який організовує ФПБ разом з іншими громадськими організаціями країни".

Топ коментарі
+8
звісно кацапи.
показати весь коментар
23.10.2020 15:39 Відповісти
+4
Лукашенко всем опротивел. Даже его ядерному электорату-пенсионерам, колхозникам, рабочим.
показати весь коментар
23.10.2020 15:25 Відповісти
+3
Шол 2025 год. Лукашенко до сих пор узурпирывает власть. Беларусы носят цветы омоновцам и водят хороводы
показати весь коментар
23.10.2020 15:21 Відповісти

Завантаження...