9578 відвідувачів онлайн
3 425 12

Притула підписав Меморандум про співпрацю з Асоціацією ОСББ Києва

Про це інформує Цензор.НЕТ із посиланням на сайт кандидата в мери.

Документ спрямований на всебічний розвиток об'єднань співвласників багатоквартирних будинків у Києві.

Зокрема, в Меморандумі йдеться про підтримку та розвиток співфінансування капітальних ремонтів та заходів з енергоефективності у багатоквартирних будинках. Зокрема, пропонуються шляхи збільшення фінансування направлених на це програм.

Документ передбачає створення єдиного реєстру, який вмістить усі дані БТІ, технічних проєктів та обстежень будівель у Києві. Також - вдосконалення механізму оформлення права власності земельних ділянок прибудинкових територій співвласниками квартир.

Також, у документі йдеться про підтримку створення нових ОСББ у місті.

Топ коментарі
+2
На жаль Голос і Притула стали голосом мафії, яка цим політичним проектом не дає реальним конкурентам Кличка отримати підтримку виборців!
показати весь коментар
23.10.2020 21:13 Відповісти
+1
Если его мэром не выберут, меморандум силу теряет?
Иначе, у притулы не останется сил на "хто зверху"
показати весь коментар
23.10.2020 21:06 Відповісти
+1
Мабуть знає, що немає сенсу.
показати весь коментар
23.10.2020 21:48 Відповісти

Завантаження...