Притула підписав Меморандум про співпрацю з Асоціацією ОСББ Києва

Про це інформує Цензор.НЕТ із посиланням на сайт кандидата в мери.
Документ спрямований на всебічний розвиток об'єднань співвласників багатоквартирних будинків у Києві.
Зокрема, в Меморандумі йдеться про підтримку та розвиток співфінансування капітальних ремонтів та заходів з енергоефективності у багатоквартирних будинках. Зокрема, пропонуються шляхи збільшення фінансування направлених на це програм.
Документ передбачає створення єдиного реєстру, який вмістить усі дані БТІ, технічних проєктів та обстежень будівель у Києві. Також - вдосконалення механізму оформлення права власності земельних ділянок прибудинкових територій співвласниками квартир.
Також, у документі йдеться про підтримку створення нових ОСББ у місті.
Иначе, у притулы не останется сил на "хто зверху"