4750 відвідувачів онлайн
3 892 13

4G є на всіх станціях столичного метрополітену, крім однієї, - Мінцифри

Про це на сторінці в мережі Facebook повідомляє пресслужба Міністерства цифрової трансформації, передає Цензор.НЕТ.

"Сьогодні Київстар, Vodafone Україна і lifecell запустили 4G відразу на 23 станціях київського метро. Залишається тільки станція "Теремки", на якій 4G з'явиться до кінця грудня. Ця станція нова, і її підключення вимагає більше часу", - йдеться в повідомленні.

У міністерстві зазначили, що вже зараз кожен день 4G-інтернетом в середньому користуються майже 300 тис. абонентів всіх трьох операторів

Разом абоненти мобільних операторів вже використовували в "підземці" понад 400 терабайт трафіку. Такого обсягу вистачило б, наприклад, на 30 років безперервного перегляду відео у високій якості.

Середня швидкість 4G в метро перевищує 40 Мб/с.

Топ коментарі
+2
А точно в тунелях 4G? Бо в мене і 3G в телефоні в тунелі не завжди є...
показати весь коментар
28.10.2020 15:19 Відповісти
+2
Это самая важная в природе вещь? Без 4G - никуда и ни ногой?
показати весь коментар
28.10.2020 15:24 Відповісти
+1
В тунелях навіть 3g немає...
показати весь коментар
28.10.2020 16:03 Відповісти

Завантаження...