8098 відвідувачів онлайн
16 115 28

Заступника глави ДБР Бабікова звільнено, - джерело

Заступника глави ДБР Бабікова звільнено, - джерело

З посади заступника директора ДБР звільнився Олександр Бабіков. Він обіймав посаду першого заступника із січня 2020 року.

Як передає Цензор.НЕТ, про це повідомило джерело в правоохоронний органах.

Раніше в Національному агентстві з питань запобігання корупції вимагали його звільнення.

"Так, справді, Бабікова звільнено", - сказало джерело.

Нагадаємо, глава Національного агентства з питань запобігання корупції Олександр Новіков заявив про конфлікт інтересів у заступника керівника Державного бюро розслідувань Олександра Бабікова.

Топ коментарі
+13
О, нос по ветру держит! Первый пошел...

Пошел документы готовить на судью Конституционного суда)))
показати весь коментар
03.11.2020 01:12 Відповісти
+8
У нас уже все тронулось.
показати весь коментар
03.11.2020 01:08 Відповісти
+7
Країна купріків.
показати весь коментар
03.11.2020 01:10 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Шо , таки лед тронулся ?
показати весь коментар
03.11.2020 01:07 Відповісти
У нас уже все тронулось.
показати весь коментар
03.11.2020 01:08 Відповісти
Країна купріків.
показати весь коментар
03.11.2020 01:10 Відповісти
да- скоро Зима....
показати весь коментар
03.11.2020 11:24 Відповісти
Попутного ветра в горбатую спину.
показати весь коментар
03.11.2020 01:08 Відповісти
.. да пАшли вы все на.. - подумал Бабиков и решил уволится и остаться в живых
показати весь коментар
03.11.2020 01:10 Відповісти
На должность в КС метит!
показати весь коментар
03.11.2020 06:44 Відповісти
Хех, третье ноября началось неплохой новостью.
А в штатах выборы...
показати весь коментар
03.11.2020 01:11 Відповісти
Как теракт в Вене может повлиять на украинские события?
показати весь коментар
03.11.2020 01:23 Відповісти
так еще 2 часа назад
https://censor.net/ru/news/3228663/v_tsentre_veny_neizvestnye_rasstrelyali_sem_chelovek_smi_video
показати весь коментар
03.11.2020 01:26 Відповісти
Не видела
показати весь коментар
03.11.2020 01:29 Відповісти
цензор ничо не может щас сказать ситуация пока точно не ясна. я тут сижу вживую смотрю. с десяти вечера новых жертв нет. щас в запертом сити идёт зачистка. вроде ещё минимум трое не пойманных.
показати весь коментар
03.11.2020 01:27 Відповісти
О, нос по ветру держит! Первый пошел...

Пошел документы готовить на судью Конституционного суда)))
показати весь коментар
03.11.2020 01:12 Відповісти
Кто-то что-то про него знает?
показати весь коментар
03.11.2020 01:23 Відповісти
Как не пытается выстроить вертикаль власти, наш президент...... Один хрен получается петух с говна
Заместитель главы ГБР Бабиков уволен, - СМИ - Цензор.НЕТ 7027
показати весь коментар
03.11.2020 01:26 Відповісти
Интресно Вы про хутина пишите 😀😀😀
показати весь коментар
03.11.2020 01:31 Відповісти
Так они оба, малахольные
показати весь коментар
03.11.2020 01:42 Відповісти
А шо ж такое..... Еще вчерась Бабиков зеленых очень даже устраивал, а сегодня зелень узнала, что он криса ?
показати весь коментар
03.11.2020 02:10 Відповісти
Напевне, частина слуг уродів поставила ультиматум ЗЕ. Бабіков - це дійсно, їх зашквар.
Але, можливо, й інша ситуація: Бенедіктова звільнила його за те, що не зміг нарити справу на Порошенка.
показати весь коментар
03.11.2020 02:12 Відповісти
Так и запишем - не умеет делать куни
показати весь коментар
03.11.2020 03:09 Відповісти
Тоесть. профнепригодность.
показати весь коментар
03.11.2020 06:43 Відповісти
Ребята не надо думать что это победа! Помните Луцкого прокурора который собирался любить подчиненных как свиней?! Так будет и с Бибиковым! Найдут ему местечко не совневайтесь такими ценными кадрами не расбрасываются!
показати весь коментар
03.11.2020 06:48 Відповісти
Вот в чем Осляра круче всех , это в героическом преодолении собственных идиотских решений.
показати весь коментар
03.11.2020 07:05 Відповісти
Ну так, Віслюк не пальцем зроблений на роялі грає.
показати весь коментар
03.11.2020 09:03 Відповісти
Не виправдав довіри "Термоса" і не посадив 5 президента, але вивідав всі таємниці по справі свого шева Овоща. І хто ж його призначив на посаді, а зебіли 73%? Не вашими руками? не вашими ногами?
показати весь коментар
03.11.2020 09:11 Відповісти
Пошел на повышение. По заявлениям президента, за которого я голосовал, в стране нехватка "квалифицированных" кадров. Социальный лифт сломался, а чинить нет желания.
показати весь коментар
03.11.2020 11:12 Відповісти