Міністр охорони довкілля Абрамовський захворів на COVID-19

Міністр охорони довкілля і природних ресурсів України Роман Абрамовський захворів на COVID-19.
Про це інформує Цензор.НЕТ із посиланням на пресслужбу міністерства.
"Міністр охорони довкілля і природних ресурсів України Роман Абрамовський отримав позитивні результати ПЛР-тесту на COVID-19. Зараз він на самоізоляції і продовжує працювати дистанційно", - йдеться в повідомленні.