9467 відвідувачів онлайн

Ердоган привітав Азербайджан зі "звільненням Шуші"

Про це повідомляє агентство "Анадолу", передає Цензор.НЕТ.

"Звільнення Шуші - символ швидкого звільнення решти окупованих земель Азербайджану. Від свого імені, членів своєї сім'ї і всього народу Туреччини вітаю побратимів із цією значущою перемогою", - заявив у неділю Ердоган.

Раніше в неділю Алієв оголосив про взяття міста Шуша в Нагірному Карабасі азербайджанською армією. У Вірменії не підтверджують ці слова і заявляють, що бої тривають.

Шуша (вірм. Шуші) є одним із ключових міст Карабаху. Воно розташоване за 11 км від столиці самопроголошеної Нагірно-Карабаської Республіки Степанакерта.

Топ коментарі
+53
А Єрмак привітав Айзербайджанців?
показати весь коментар
08.11.2020 14:48 Відповісти
+52
І я приєднуюсь до вітань Ердогана. Так тримати, ще не всі землі звільнені
показати весь коментар
08.11.2020 14:48 Відповісти
+39
Молодцы!Так и Украина будет освобождать Крым/Донецк/Луганск.дело времени(но,не при зелЕ)
показати весь коментар
08.11.2020 14:49 Відповісти

Завантаження...