Ердоган привітав Азербайджан зі "звільненням Шуші"

Про це повідомляє агентство "Анадолу", передає Цензор.НЕТ.
"Звільнення Шуші - символ швидкого звільнення решти окупованих земель Азербайджану. Від свого імені, членів своєї сім'ї і всього народу Туреччини вітаю побратимів із цією значущою перемогою", - заявив у неділю Ердоган.
Раніше в неділю Алієв оголосив про взяття міста Шуша в Нагірному Карабасі азербайджанською армією. У Вірменії не підтверджують ці слова і заявляють, що бої тривають.
Шуша (вірм. Шуші) є одним із ключових міст Карабаху. Воно розташоване за 11 км від столиці самопроголошеної Нагірно-Карабаської Республіки Степанакерта.
Топ коментарі
+53 саша паламарчук
показати весь коментар
08.11.2020 14:48 Відповісти Посилання +52 WerwolfSity
показати весь коментар
08.11.2020 14:48 Відповісти Посилання +39 metal35
показати весь коментар
08.11.2020 14:49 Відповісти Посилання