11249 відвідувачів онлайн

МЗС Азербайджану вибачився за "випадково збитий" російський військовий вертоліт

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на Интерфакс.

Як сказано в заяві МЗС Азербайджану, політ російського вертольота відбувався у безпосередній близькості до вірменсько-азербайджанського кордону, в темний час доби, на малій висоті, поза зоною радарного виявлення ППО, і вертольоти ВПС РФ раніше не були помічені в цьому районі.

"У контексті згаданих факторів й у світлі напруженої обстановки в регіоні і підвищеної бойової готовності у зв'язку з можливими провокаціями вірменської сторони, черговий бойовий розрахунок вирішив відкрити вогонь на ураження", - зазначено в заяві.

"Азербайджанська сторона просить вибачення у російської сторони у зв'язку з цим трагічним інцидентом, який є випадковим і не був спрямований проти російської сторони. Азербайджанська сторона висловлює щирі співчуття сім'ям загиблих членів екіпажу і бажає якнайшвидшого одужання постраждалим. Азербайджанська сторона заявляє про готовність виплатити відповідну компенсацію", - підкреслили в МЗС Азербайджану.

Нагадуємо, сьогодні у Вірменії недалеко від кордону з Азербайджаном було збито російський Мі-24, який супроводжував автоколону 102-ї російської військової бази.

Топ коментарі
+73
Скорее всего кацапский крокодил участвовал на стороне ар и просто был утилизирован

Как говорят в Украине: Нехай щастить!
показати весь коментар
09.11.2020 19:46 Відповісти
+65
учись, Зеля, КАК надо извиняться перед россиянами))
троллинг высшего уровня))
показати весь коментар
09.11.2020 19:53 Відповісти
+47
Не х..... шастать .
показати весь коментар
09.11.2020 19:47 Відповісти

Завантаження...