5696 відвідувачів онлайн

Росія відправила в Нагірний Карабах бригаду десантників, - віцеспікер законодавчих зборів Ульяновської області Гібатдінов

Російська Федерація відправила в Нагірний Карабах 31-шу гвардійську десантно-штурмову бригаду, дислоковану в Ульяновську.

Про це у своєму акаунті в Instagram повідомив віцеспікер законодавчих зборів Ульяновської області, лідер фракції КПРФ Айрат Гібатдінов, інформує Цензор.НЕТ.

"31-ша бригада направляється в Нагірний Карабах! Кому потрібна ця війна? Удачі нашим хлопцям", - відео з таким підписом опублікував Гібатдінов.

Росія відправила в Нагірний Карабах бригаду десантників, - віцеспікер законодавчих зборів Ульяновської області Гібатдінов 01

На кадрах видно колону вантажівок, що вишикувалася чи то на плацу, чи то на військовому аеродромі.

Військовослужбовці 31-ї бригади брали участь у Другій Чеченській війні, а також у російсько-грузинській війні в 2008 році.

Топ коментарі
+77
Як у Карабах-не знаю, а от із карабаха - у гробах.
показати весь коментар
09.11.2020 20:25 Відповісти
+60
Россия отправила в Нагорный Карабах бригаду десантников, - вице-спикер заксобрания Ульяновской области Гибатдинов - Цензор.НЕТ 9019
показати весь коментар
09.11.2020 20:35 Відповісти
+51
ну ну, це вам падли не з градів бити по "зеленому коридорі", там буде те ж саме, що і гнилими десантниками на Донбасі Українському! Bayraktar вам в допомогу в поверненні до дому!
показати весь коментар
09.11.2020 20:25 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Сторінка 3 з 3
Направили бригаду смертников, а не "десантников".
Будет уличным собакам корм- понятие "мясной салат" расширяет свои рамки.
показати весь коментар
10.11.2020 00:42 Відповісти
Вообще-то это похоже не элемент информационной войны и давления на Айзербайджан,с целью затормозить наступление и начать очередные переговоры, которые позволят армянам стабилизировать фронт, подготовить Степанокерт к обороне, перебросить резервы и вывезти мирное население. А так без наличия сухопутного кордона переброска бригады вместе с вооружением и боеприпасами займет дохрена времени. Ну и вопрос в том, если это окажется правдой, как на это отреагирует Турция, действительно ли Эрдоган пойдет на военный конфликт или начнет "мстить" в Сирии и Ливии или замораживая транзитные ветки турецкого потока.
показати весь коментар
10.11.2020 01:29 Відповісти
Ну вот, примерно как выше написал - это типа миротворцы. Я предполагал, что вдоль границы будет размещение, но получается Баку согласился на размещение частичное в Карабахе, а в ответ россияне будут охранять азербайджанский транспорт до Нахичевани. Такой себе обмен транспортными коридорами состоялся.
показати весь коментар
10.11.2020 01:39 Відповісти
как там с чернозёмами в Карабахе? удобрения заказывали?
показати весь коментар
10.11.2020 07:19 Відповісти
надеюсь что для многих кацапских уродов это дорога в одну сторону
показати весь коментар
10.11.2020 08:11 Відповісти
Без москалів ні одна війна не пройде. Скрізь вони всунуть свого носа і звичайно в маленькі країни. Але бумеранг ось ось - чекайте китайців, терористи і срані "миротворці".
показати весь коментар
10.11.2020 09:02 Відповісти
"31-я бригада направляется в Нагорный Карабах! Кому нужна эта война? Удачи нашим ребятам", - видео с такой подписью опубликовал Гибатдинов. Источник: https://censor.net/ru/n3230005

Бажаю московитам (росіянам) щоб у них було стократно те що вони кроваво зробили в усіх місцях бувшого срср, в Україні теж і щоб це бцло по всій еРеФії, особливо в Москві і Пітері
показати весь коментар
10.11.2020 14:24 Відповісти
Заблудиться решили
показати весь коментар
10.11.2020 15:40 Відповісти
Там еще русня не отгребала .... желаю что бы часть из ********* упала еще на подлёте к Армении.
показати весь коментар
10.11.2020 17:57 Відповісти
Сторінка 3 з 3