4883 відвідувача онлайн

Мендель про стан Зеленського: Президент активний, симптоми легкі

Мендель про стан Зеленського: Президент активний, симптоми легкі

Прессекретарка президента Юлія Мендель уточнила, що Володимир Зеленський у "Феофанії" перебуває з легкими симптомами COVID-19.

Про це вона написала в Facebook, передає Цензор.НЕТ.

За її словами, "логістичні рішення приймалися досить швидко".

"Президент справді з Офісу вирушив додому, а звідти у вівторок перебрався до лікарні, адже там кращі умови для самоізоляції та догляду за пацієнтами з коронавірусною інфекцією", - йдеться в повідомленні.

Мендель додала, що "обидва активні і мають легкі симптоми хвороби", маючи на увазі Зеленського і керівника ОП Андрія Єрмака. Також вона попросила "не маніпулювати інформацією".

Увечері Зеленський і Єрмак провели з лікарні кілька нарад, а президент навіть встиг поспілкуватися з канцлеркою Німеччини Ангелою Меркель.

Мендель про стан Зеленського: Президент активний, симптоми легкі 01

Топ коментарі
+51
Мендель уточнила, - президент активный...
Гусары, молчать!

показати весь коментар
12.11.2020 15:08 Відповісти
+32
активный шалунишка!)))) мендель в курсе
показати весь коментар
12.11.2020 15:07 Відповісти
+29
А Ермак пасивный чтоли? А свиду и не скажешь, такой солидный здоровый мужик. А его зеля на члене вертит оказывается
показати весь коментар
12.11.2020 15:16 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Сторінка 2 з 2
Мендель про стан Зеленського: Президент активний, симптоми легкі - Цензор.НЕТ 243
показати весь коментар
12.11.2020 16:28 Відповісти
Вірус не аборт , так просто не відпустить.
показати весь коментар
12.11.2020 16:30 Відповісти
я лох, я проголосовал за зеленского, плюйте на меня, я быстро высыхаю
показати весь коментар
12.11.2020 16:30 Відповісти
а мендельша на белом ?
показати весь коментар
12.11.2020 16:32 Відповісти
Мендель про стан Зеленського: Президент активний, симптоми легкі - Цензор.НЕТ 1960
показати весь коментар
12.11.2020 16:37 Відповісти
Если активный, то почему ему дырявую ложку вывдали.
показати весь коментар
12.11.2020 16:37 Відповісти
Якщо перебіг хвороби легкий, то якого дідька воно лежить в Феофанії і займає місце людини з важким перебігом хвороби? Коли воно казало, що ніяких привілеїв не буде, воно брехало про все. І про перекриття вулиць, і про картежі, і про державні дачі, і про спецпалати в лікарнях, і про багато речей. Повірити в таке могли тільки невиправні ідіоти. Нажаль в УКраїні таких ідіотів виявилось дуже багато.
показати весь коментар
12.11.2020 16:37 Відповісти
Ну если после твоих слов ,ты не в тюрьме то Зеленский точно демократ, да плюс и не ворует. Не ворующий демократ это уже хорошо.)
показати весь коментар
12.11.2020 18:51 Відповісти
Хорошо.
показати весь коментар
12.11.2020 16:50 Відповісти
Мендель про стан Зеленського: Президент активний, симптоми легкі - Цензор.НЕТ 7362
показати весь коментар
12.11.2020 17:03 Відповісти
Мендель о состоянии Зеленского: Президент активный, симптомы легкие, как всегда три глотка...
показати весь коментар
12.11.2020 17:24 Відповісти
Какой культурный народ здесь собрался!
показати весь коментар
12.11.2020 17:39 Відповісти
Ну дык! У нас сам **********, двигает культуру в массы - "Скоты" там, игры на рояле
показати весь коментар
12.11.2020 17:53 Відповісти
І дійсно. Не квартальне гиги-гага, а витончена гусарська похабєнь.
показати весь коментар
13.11.2020 00:32 Відповісти
А что делает симулянт с легкими симптомами в "Феофании", когда в стационары берут не всех даже с тяжелым течением болезни. Степанов сказал, что больница - не санаторий.
показати весь коментар
12.11.2020 18:15 Відповісти
мабуть він не симулянт, бо одна з вимог госпіталізації є наявність розумових розладів, які вже всім є вочевидь
показати весь коментар
13.11.2020 00:29 Відповісти
у людей ещё есть надежда
показати весь коментар
12.11.2020 18:31 Відповісти
Шо воно меле ця Мєндєль.Вони точно там всі в кварталі по приходу.
показати весь коментар
12.11.2020 18:34 Відповісти
А що скаже внучка Фокіна її думка дуже важлива
показати весь коментар
12.11.2020 18:40 Відповісти
Здоровья и удачи Вам Владимир Александрович. И пошли они все на...ер.
показати весь коментар
12.11.2020 18:45 Відповісти
Правильно, презедент и завхоз нам нужны абсолютно здоровые - они будут сидеть долго и весело - сериальчики, фано, презервативы, как средство защиты от короны, для игры на то же фано в две руки, то есть в два члена.
показати весь коментар
12.11.2020 19:22 Відповісти
На жаль ... (с) мендель
показати весь коментар
12.11.2020 22:40 Відповісти
А =обоє активні= - це про що ?
показати весь коментар
13.11.2020 03:32 Відповісти
Гуглимо "семьдесят один - бабаджанянка"
(обережно, встид!)
показати весь коментар
13.11.2020 08:28 Відповісти
Вона постійно використовує двозначні вислови типу "утоление эмоций", "крепко и уверенно держит", тепер ось - "обидва активні".

Мадам з незрозумілим статусом при Зелепуху думає, що їх рольові ігри комусь цікаві...
показати весь коментар
13.11.2020 14:47 Відповісти
когда не прет - тогда не прет... **** тут...
показати весь коментар
13.11.2020 08:49 Відповісти
"оба активны и имеют легкие симптомы болезни", имея в виду Зеленского и руководителя ОП Андрея Ермака. неоднозначно звучит, джентльмены изолировались
показати весь коментар
13.11.2020 14:52 Відповісти
Мендель ведет репортаж из палаты преЗедента и сообщает что он сексуально активный.
показати весь коментар
13.11.2020 16:03 Відповісти
Прокололся и поймал кайф.
показати весь коментар
18.11.2020 14:43 Відповісти
Сторінка 2 з 2