Пацієнтка померла від недбалості анестезіолога, трьом лікарям висунули підозри, - прокуратура

Про це повідомляє пресслужба Офісу генерального прокурора, інформує Цензор.НЕТ.
"За даними слідства, лікар-анестезіолог Національного інституту раку перед початком оперативного втручання, не провівши передопераційну підготовку пацієнтки, ввів в її організм препарати, які є несумісними при одночасному введенні. Ці дії призвели до різкого погіршення стану здоров'я і смерті жінки. Для приховування наслідків неналежного виконання лікарем-анестезіологом професійних обов'язків, двоє інших медпрацівників - лікуючий лікар пацієнтки і лікар-патологоанатом за результатами розтину тіла внесли в медичну документацію недостовірні відомості про причину смерті жінки", - сказано в повідомленні.
Анестезіологу загрожує позбавлення волі на строк до 2 років, лікарю і патологоанатому - позбавлення волі на термін до 5 років.
ПОСОРОМИЛИСЬ би.