11648 відвідувачів онлайн

У лікарні Мінська помер активіст, якого побили за біло-червоний прапор

Як передає Цензор.НЕТ, про це рідні померлого розповіли "Єврорадіо".

Увечері 12 листопада Бондаренкові погіршало, його температура підвищилася до 40. До цього лікарі говорили, що йому треба зробити ще одну операцію, але поки він у важкому стані, робити її не можна, тому треба було чекати поліпшення стану. Шанси хлопця вижити оцінювали як 1 до 1 000.

Інцидент із Бондаренком стався увечері 11 листопада у дворі багатоповерхівки, де він жив. Невідомі в штатському і балаклавах приїхали туди, щоб знімати червоно-білі стрічки і прапори.

Спочатку з цими людьми конфлікт виник у іншого хлопця, але коли втрутився Бондаренко, один з силовиків (або хтось ще на службі влади) накинувся на нього. Хлопця сильно штовхнули, внаслідок чого він вдарився головою об гірку. Потім його посадили в мікроавтобус і відвезли до відділку міліції.

Звідти Бондаренка вже доставили в лікарню у важкому стані. У міліції кажуть, що травми хлопець отримав "під час бійки", коли на нього напали "небайдужі громадяни", які хотіли зняти червоно-білу символіку.

У лікарні Мінська помер активіст, якого побили за біло-червоний прапор 01

Топ коментарі
+36
Поліцейська держава. Шкода хлопця. Співчуття родині та всім білорусам. Тримайтеся.
показати весь коментар
12.11.2020 20:10 Відповісти
+27
В больнице Минска скончался активист, которого избили за бело-красный флаг - Цензор.НЕТ 8857

...
показати весь коментар
12.11.2020 20:05 Відповісти
+23
Просто слів нема! Тількі сльози.
показати весь коментар
12.11.2020 20:06 Відповісти

Завантаження...