4831 відвідувач онлайн

В Україні повернули загальнонаціональний карантин: список обмежень

В Україні повернули загальнонаціональний карантин: список обмежень

В Україні скасували адаптивний карантин і повернули загальнонаціональний. Запровадили обмеження на масові заходи, роботу кінотеатрів і громадського транспорту.

Як інформує Цензор.НЕТ із посиланням на РБК-Україна, відповідне рішення ухвалив уряд.

Так, заборонені: масові заходи за участю понад 20 осіб, заповнюваність більш ніж 50% місць у театрах та кінотеатрах, громадському транспорті; роботу дискотек, закладів харчування з організацією дозвілля, роботу після 22:00 до 7:00 ресторанів і кафе; планових госпіталізацій.

Під забороною і перевезення пасажирів громадським транспортом на міських, приміських, внутрішньообласних, міжобласних маршрутах у кількості більше, ніж кількість місць для сидіння, передбачена технічною характеристикою транспортного засобу.

В Україні повернули загальнонаціональний карантин: список обмежень 01

Розміщення відвідувачів у закладах громадського харчування можливе лише на відстані менше 2 метрів між місцями для сидіння за сусідніми столиками і більш ніж 4 осіб за столом без урахування дітей віком до 18 років.

Рекомендовано час для пенсіонерів. Він діятиме з 10:00 до 12:00 на об'єктах торгівлі, в органах влади тощо.

На минулих вихідних почав діяти карантин вихідного дня.

В ньому діє заборона на роботу торгово-розважальних центрів, спортзалів, фітнес-центрів, басейнів, а також роботу театрів і проведення масових заходів. Заборонено приймати відвідувачів у барах, ресторанах, кафе та установах розважальної сфери.

Відкритими лишаються продуктові магазини, аптеки, АЗС, об'єкти торгівлі засобами гігієни, ветеринарними препаратами і кормами; фінансові установи, СТО, доставка їжі. В звичайному порядку буде здійснюватися інкасація та перевезення валютних цінностей.

Нагадаємо, "Укрзалізниця" збільшує кількість воєнізованої охорони для додаткового контролю в електричках.

Зазначимо, через посилення карантину на вихідні в Україні люди виходили на масові протести.

Топ коментарі
+49
А он шо бомбил тебя из ликарни тупыми видосиками под айкосик?)
И тут Порох вам в штанишки насоса?
показати весь коментар
16.11.2020 08:35 Відповісти
+44
Зато ЗЕню лечат в Феофании наобщих основаниях!)
Так шо не нойте 73%....
Вы наробили це разом! Теперь сидите ровно на жопах и не судите....и не забывайте вовремя платить коммуналку дяде Ринату и налоги дяде Бене)
показати весь коментар
16.11.2020 08:33 Відповісти
+42
У приватній клініці за власні гроші. Тому не вибачайся. І запитання, ти ставши не правильно. Ти б краще спитав, чого і скільки для подолання пандемії (апарати ШВЛ, кисневі концентратори, захисні костюми) закупити за власний кошт Порошенко і такий же доларовий мільйонер (згідно власноруч поданій декларації) Зєлєнскій.
показати весь коментар
16.11.2020 08:39 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Сторінка 2 з 2
Відносно цього буде роз*яснення голови КС україни.
показати весь коментар
16.11.2020 09:26 Відповісти
Как Вы думаете , почему Голова конституционного суда , наплевав на ЭТИКУ , оформил тот кусок земли в Крыму? Чтобы не дай Бог сосед не продал
ДА И ПЛЕВАТЬ ЕМУ , что война 😀😀😀Ему свой клоповник в Крыму важен
В Україні повернули загальнонаціональний карантин: список обмежень - Цензор.НЕТ 2048
показати весь коментар
16.11.2020 09:38 Відповісти
А чого тут ще якісь роздуми. Я в цьому впевнений, як і впевнений в тому, що він не один із можновладців так поступив. Ще не одне шило з часом вилізе із мішка.
показати весь коментар
16.11.2020 09:50 Відповісти
Да в Киеве иметь квартиру или дом в Крыму - было трендом.

Даже 95 квартал построил себе многоквартирный дом
А вообще Константинов ( Цука) хорошо заработал на украинской власти, а потом принял участие в сепаратизме. Теперь у власти проблемы - где взять надёжных родственников в раше , будут видимо тестей с тещами сдавать на кацапский паспорт 😀😀😀
показати весь коментар
16.11.2020 09:55 Відповісти
Что за бред и кто его пишет ?

Где даты начала и даты окончания запрета?
показати весь коментар
16.11.2020 08:55 Відповісти
"Бессайзовый"(С)
Будет, пока либо не наступит дефолт, либо эту власть "не смоют как грязь" (С)
показати весь коментар
17.11.2020 06:42 Відповісти
Подивився відео,як поліція поклала на підлогу працівників одного з ресторанів.
Зе далі себе закопує.
Вчора на підлозі мали лежати члени дорожнього картелю Зе, ті хто розікрав ковідфонд та члени команди Зе, які довели ситуацію з коронавірусом до межі, а не ті, хто хоче хоч якось вижити , при цій бездарній владі !
показати весь коментар
16.11.2020 08:57 Відповісти
100 баллов
Олигархи построили для себя рай в Украине
показати весь коментар
16.11.2020 09:01 Відповісти
В Днепре в сентябре устроили конкурс детского рисунка под названием "Мой любимый олигарх". И вот теперь объявлены его победители.

https://bykvu.com/ru/bukvy/u-dnipri-vlashtuvali-konkurs-ditjachogo-maljunka-mij-uljublenij-oligarh-foto-peremozhciv/

В Україні повернули загальнонаціональний карантин: список обмежень - Цензор.НЕТ 1536
показати весь коментар
16.11.2020 09:02 Відповісти
самое паршивое, что это не фейк. а мотивацией служит вот это: "Целью конкурса является показать благодарность олигархам. Много лет мы обязаны им развитием нашей экономики, поднятием имиджа Украины и сохранением природных богатств." вот так вот. мы, оказывается, должны быть благодарны этим ворюгам...
показати весь коментар
16.11.2020 09:20 Відповісти
Этот конкурс провели явно в ответ на предложения покончить с олигархами

Олигархи себе готовят защитников 😀😀😀
показати весь коментар
16.11.2020 09:22 Відповісти
и после этого мне говорят "не-не-не, низзя лишать учителей поголовно права участвовать в избирательных комиссиях и права голоса на 50 лет".

А ведь именно эти головожопые промывают каждый день мозги детям, "правильно считают" на выборах и ждут от зе-твари зарплат в $4000...
показати весь коментар
16.11.2020 13:16 Відповісти
Ого это к каким выборам рекламная компания началась? И как к олигархам отнесли Зеленского и Тимошенко?. И кстати не устроили а устроил какой-то дядя за чьи деньги только не написано.
показати весь коментар
17.11.2020 06:33 Відповісти
В Словакии ( привет Стрелку - любителю Словакии 😀😀😀) правительство каждый день проводит брифинги для журналистов в прямом эфире ( с премьер министром во главе) и отвечает на вопросы
А в Украине шото не видно Шмыгаля в прямом эфире ( дабы дурь каждого была видна 😀😀😀) и ЗЕ видосики пишет
показати весь коментар
16.11.2020 09:00 Відповісти
До коронавируса во всем были виноваты папередники.
показати весь коментар
16.11.2020 09:01 Відповісти
У будь якої влади, завжди винні "папірєднікі" от хоч Кілю Азірова спитай !
"Бо, тріба не скігліті, а браті лопаті і йті працюваті"...
показати весь коментар
16.11.2020 09:48 Відповісти
При Зеленском происходит дискриминация бизнеса. Одним разрешают, другим запрещают. Помнится год назад говорили что хуже не будет.
показати весь коментар
16.11.2020 09:03 Відповісти
и "абы не Порошенко".
показати весь коментар
16.11.2020 09:12 Відповісти
Із відкриттям шкіл після осінніх канікул, кількість нових випадків стрімко піле вгору. Діти та студенти є активними переносчиками хвороби, маючі легкі симптоми та переносячи хворобу на ногах, вони заражають своі родини
показати весь коментар
16.11.2020 09:05 Відповісти
Школы - главный рассадник, а не рестораны и магазины. Но зевласть хочет уничтожить всех учителей, которым наобещала зарплату в 4000 баксов.
показати весь коментар
16.11.2020 09:17 Відповісти
Працюю в школі. У кожному класі третина дітей чхає. Питаю: чому в школі? -немає температури. Кашель,горло трохи болить,але мама мене лікує.......що тут скажеш....тільки молюсь
показати весь коментар
16.11.2020 20:24 Відповісти
Будем растягивать пандемию насколько это возможно, потому что не успевают со всех умирающих деньги по максимуму выкачивать (нету ни одного эффективного метода лечения на данный момент по заявлениям ВОЗ)
показати весь коментар
16.11.2020 09:11 Відповісти
давно відомо, що від грипу немає засобів лікування.
показати весь коментар
16.11.2020 20:25 Відповісти
Только у нас могут лечить неизлечимые болезни за большие деньги
показати весь коментар
16.11.2020 09:12 Відповісти
Карантин вводять і в Європі, де нема Зеленського. Совпадєніє?
показати весь коментар
16.11.2020 09:13 Відповісти
Так ми ж приклад для Європи. Я не видумав, сам міністр ОЗ таке заявив, так що не"батькуйте" мене.
показати весь коментар
16.11.2020 09:29 Відповісти
Новые лица, выбранные мудрым наридом, сведут этот нарид в могилу... Других прогнозов нет.
показати весь коментар
16.11.2020 09:24 Відповісти
вибори це вибір долі,нарід обрав,помилився,розплатився і так буде кожного разу поки на рівні рефлексів не виробиться перед походом в кабінку включати мозок,а не канал 1+1 на телевізорі.
показати весь коментар
16.11.2020 13:03 Відповісти
Не нарид, а НАРИДИЩЕ! Наголосовали, мля...
показати весь коментар
17.11.2020 08:49 Відповісти
Школи і освіта найбільше сприяють поширенню короновірусу. Але вони і далі працюють. Сенс зупиняти торгівлю якщо заражають людей найбільше школи і освіта?
показати весь коментар
16.11.2020 09:28 Відповісти
Коронобесы все таки навязали тему ковида возбудили напугали и выдрессировали носить маски и говорить про ковид. Но школы,вузы, армия, тюрмы,трудовые, колективы где там эпидемия где статисика по ним. Не страшилки а простые сопостваление с прошлыми годами. Все познается в сравнении, Их нет как и нет публичных диспутов 3 за и 3 против ковида
Подтасовывают веру про ковид как аксиому не приводя фактов кроме брехливой статистики.
Где этот центр статистики чтоб каждый мог проверить то что написано в Киеве со своим городом. Центра статисики тоже нет .
показати весь коментар
16.11.2020 09:29 Відповісти
Зайди к своему ближайшему нотариусу, скажи что у тебя бабушка умерла, хочешь подать документьі на спадщину,и посмотри на реакцию нотариуса и послушай что она тебе скажет. Можешь потом статистику и не смотреть
показати весь коментар
16.11.2020 11:39 Відповісти
Для сохранения рентабельности - поднимут цены!
Когда у нас снижали уже поднятые цены? Только когда подняли на 400%, потом снизили на 10%.
Таким образом, снижают количество товаров и услуг, НО сохраняют общую сумму ВВП.
показати весь коментар
16.11.2020 09:32 Відповісти
Піднімуть не ціни, просто якась кількість населення перейде в розряд бомжів і перебереться в міські трущоби, як це відбулося в Аргентині і відбувається на Філліпінах .
показати весь коментар
16.11.2020 09:52 Відповісти
Уже сейчас как минимум 15% могут лишиться жилья. Долги по коммуналке, кредиты ... Когда разрешат отбирать квартиры за долги, будут вышвырнуты на улицу.
показати весь коментар
16.11.2020 11:37 Відповісти
В Україні повернули загальнонаціональний карантин: список обмежень - Цензор.НЕТ 9780
показати весь коментар
16.11.2020 09:56 Відповісти
показати весь коментар
16.11.2020 10:28 Відповісти
в нас люди і до "пандемії" великим розумом не відрізнялися, а зараз то взагалі стали конченими дебільними виродками....
показати весь коментар
16.11.2020 09:58 Відповісти
"Размещение посетителей в заведениях общественного питания возможно лишь на расстоянии менее 2 метров между местами для сидения за соседними столиками и более 4 человек за столом без учета детей в возрасте до 18 лет."

Редакторы, что там вы курите с утра?
показати весь коментар
16.11.2020 10:12 Відповісти
та піфуй
показати весь коментар
16.11.2020 10:34 Відповісти
Наконец то общественный транспорт будет работать, как и положено.
Никаких стоячих пассажиров с вонючими подмышками у твоего носа.
Осталось только этот транспорт удвоить каким то волшебным образом и раздвинуть дороги, чтобы все это помещалось.
показати весь коментар
16.11.2020 10:19 Відповісти
ага... про це ми можемо лише помріяти. В Дніпрі оно, навіть більше пасажирів у автобусах ніж до карантину (((
показати весь коментар
16.11.2020 10:26 Відповісти
Лікування ЗЕ асфальтом. Холст. Асфальт
В Україні повернули загальнонаціональний карантин: список обмежень - Цензор.НЕТ 2087
показати весь коментар
16.11.2020 10:22 Відповісти
Ай-вай-вай! Рабини в різних кінцях світу моляться за здоров'я українського президента. Так Шмуель Рабинович, який служить головним рабином святих місць, молився за здоров'я Зеленського в Єрусалимі біля Стіни Плачу. https://www.youtube.com/watch?v=gr_VtKaRihc Прохання до Всевишнього про одужання українського гаранта піднесли у Великій синагозі Європи, розташованій у Брюсселі. Тамтешній головний диригент Ісраель Міллер навіть заспівав спеціальну молитву, якою просять у Бога здоров'я. https://www.youtube.com/watch?v=t7JYp9oHwu8 Молилися за здоров'я українського президента, звичайно ж, і в українській столиці. У Києві рабин Моше Реувен Асман також прочитав молитву за здравіє гаранта, поминаючи і самого Володимира Зеленського, і ім'я його матері Римми. https://www.youtube.com/watch?v=Gpd-qNCtz78 Молитви за здоров'я глави української держави також піднесли головний рабин Ізраїлю Іцхак Йосеф, рабин Великої синагоги в Парижі Моше Себбаг, а також керівники єврейської громади Дубая.
показати весь коментар
16.11.2020 20:27 Відповісти
в Дніпрі автобуси та маршрутки як банки зі шпротами, набиті під зав"язку. Де той карантин??? Де ті "только сидячие пассажири" ?? !!
показати весь коментар
16.11.2020 10:24 Відповісти
да! но вот троллейбусы (по Правде) действительно берут только сидячих и если никто не вышел на остановке.... даже не останавливаются....
показати весь коментар
16.11.2020 10:53 Відповісти
так тролейбуси вже півроку так їздять. А цей вид транспорту не складає більшість транспортних засобів на наших дорогах. Автобусів та маршруток таки більше, і вони, на жаль, забиті ((.
показати весь коментар
16.11.2020 11:41 Відповісти
В Одессе уже давно в трамваях сидения по обеим сторонам в один ряд. А после введения правила сидячих мест, стали возвращаться второй ряд сидений по одной стороне. Причем два ряда зачастую не со стороны дверей, как было изначально задумано производителями вагонов, а с левой.
показати весь коментар
16.11.2020 12:33 Відповісти
в Дніпрі завжди по обидва боки салону сидіння. В нас навіть і не було таких, щоб лише по одному боці були сидіння. Але, в трамваях чомусь обмеження не діють, там повно народу, як оселедцю, так само як і в автобусах. А мали б бути обмеження. Та і в людей ніякої відповідальності, битком набитий транспортний засіб, а дивишся 60-70 відсотків без масок. То, звісно, буде таке відбуватись. Люди не дбають самі про свою безпеку, а дорікають владі чомусь. Для мене це якась загадка. Власне, це мене дивує більш за все - ставитись безвідповідально до загрози а потім когось в чомусь звинувачувати.
показати весь коментар
16.11.2020 13:14 Відповісти
забиті ...аж у вікнах дупи стирчать ))))
показати весь коментар
16.11.2020 13:02 Відповісти
дистанція між сидіннями 0,5 метра+закритий простір.
показати весь коментар
16.11.2020 12:09 Відповісти
Еще хорошо бы отопление включить......В нашей 16-этажке тепло только половине жильцов,остальные мерзнут .Платежки у всех одинаковые......
показати весь коментар
16.11.2020 11:01 Відповісти
1. Так, запрещены: ... заполняемость больше 50% мест в ... общественном транспорте ...
2. Под запретом и перевозки пассажиров общественным транспортом ... в количестве больше, чем количество мест для сидения ...

Сами не знают, чего хочут...
показати весь коментар
16.11.2020 12:04 Відповісти
Дальние родственники, местные. Позвонили.
Умер у них брат .. в России.Давно там жил. Каронавирус.
Заболел. Потом вроде легче стало. А потом резко и ... все.
Завещал - "Поховайте мене в Украине, дома".
Ждут урну с прахом.
Вот так..
показати весь коментар
16.11.2020 12:12 Відповісти
ПС. Они все, четверо, сейчас тоже подцепили. Сидят дома. Лечатся. Пока держатся...
Вот такая к..ня, малята.
показати весь коментар
16.11.2020 12:14 Відповісти
написать можно всё что угодно это не аргумент для тех кто не верит...
показати весь коментар
16.11.2020 16:02 Відповісти
Пока в жо не клюнет. Менталитет.
Но по факту... в моем круге и округе уже очень дофига..., и вроде очухались. Но подходить к ним как-то стремно.
И все ... немного обосравшись, но герои, а вдруг ... день два и в ящик.
Суть. Что это за фигня или х..ня, и как с ней бороться, и кого она отправит в ящик практически спрогнозировать невозможно.
Откуда оно вырвалось? Сто процентов, все знают откуда.
показати весь коментар
16.11.2020 17:57 Відповісти
Это так страшно. Пандемия, вирусы.. Да и сейчас есть много других болезней.. И тут, к сожалению https://healthfood.wiki/vitaminy/vitaminy-dlya-nabora-vesa https://healthfood.wiki/vitaminy/vitaminy-dlya-nabora-vesa витамины для увеличения веса не всегда могут помочь. А надо просто придерживаться элементарных правил .
показати весь коментар
16.11.2020 13:18 Відповісти
Знакомая бабулька с Полтавы,испугавшись ковида уехала к сыну в Москву. Сделали ей российскую прививку. Три недели после неё болела так, что ,,жить не хотелось,,.
Вот так Пуйло спешит на помощь😱😱😱В Україні повернули загальнонаціональний карантин: список обмежень - Цензор.НЕТ 3990
показати весь коментар
16.11.2020 14:07 Відповісти
Прививки тестируются годами.
А куйло прививка - сам сделал "говно" вирус, сам лечу "говном". Все факты налицо.
показати весь коментар
16.11.2020 18:04 Відповісти
Украина, по окончанию карантина, будет уже без всех этих Обойных, Троещинских и радиорынков, без 7-го километра, без кафе и ресторанов, без бутиков в ТРЦ, без экономики и кучи других вещей, которые были при президенте Порошенко
показати весь коментар
16.11.2020 14:30 Відповісти
але з активними учасниками нового Майдану. Яким на базарі вже місця не буде
показати весь коментар
16.11.2020 15:28 Відповісти
Рынки это экономика?
Это Боинг, Сименс, Тойота, Митсубиси,Самсунг, Микрософт, .... эт просто первое что пришло на ум. И это только для людей.
А сколько громадных концернов производят "средства производства" (Ленин)
Бараны, пля..
показати весь коментар
16.11.2020 18:02 Відповісти
Ты на себя в зеркало ПОСМОТРЬ, овце-кур, пля...!
показати весь коментар
17.11.2020 09:09 Відповісти
Весною, коли було захворівших 5 на всю Україну, всі сиділи по домівках, а на вулицях тільки в намордниках. Зараз по 10 тис нових хворих щодня - більшості плювати на вимоги безпеки. Може нам пороблено? то зелю виберуть, то самі себе гроблять
показати весь коментар
16.11.2020 15:26 Відповісти
В связи с создавшейся сложной ситуацией с Covid 19, почему местные власти не предлагают уйти на дистанционную работу тем, кто может это технически делать? Сотрудники ютятся в тесных кабинетах, заражая друг друга, и жмутся в переполненных маршрутках по дороге в офис и обратно. Почему, например, в Лондонском Сити офисные небоскрёбы стоят пустыми с конца марта месяца и все работают удаленно? Неужели таун Чернигов более важный финансовый и деловой центр, чем Лондонский Сити? Отпустите людей на дистанционную работу или отпуска за свой счет (для желающих), дабы прервать цепочку заражений. Местные власти, локальные боссы, проявите Истинную заботу о людях, а не Показную!
показати весь коментар
16.11.2020 19:06 Відповісти
А налоги кто будит платить? Отпусти его гулять.РАБОТАТЬ ,а про пенсию забудь , ковид сьел.
показати весь коментар
17.11.2020 00:22 Відповісти
Сторінка 2 з 2