10578 відвідувачів онлайн

Отруєння дітей у ліцеї на Харківщині: поліція відкрила кримінальне провадження

Як інформує Цензор.НЕТ, про це повідомляє Відділ комунікації поліції Харківської області.

"На цей час поліцейськими з’ясовано, що 17 листопада після відвідування навчального закладу 28 учнів 1-го та 2-го класів відчули погіршення самопочуття. Вдома вони поскаржилися рідним на підвищення температури та блювоту. Батьки звернулися по допомогу до сімейних лікарів.

18 листопада працівники санітарно-епідеміологічної станції відібрали з території ліцею зразки їжі, зробили змиви та провели дезінфекцію їдальні закладу", - йдеться в повідомленні.

За інформацією директорки ліцею, учні 1-4 класів до 23 листопада перебуватимуть вдома під наглядом сімейних лікарів.

Інформацію за фактом події слідчі внесли до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ч.1 ст. 325 (порушення санітарних правил і норм щодо запобігання інфекційним хворобам та масовим отруєнням) Кримінального кодексу України. Санкція статті передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк до 3 років.

Завантаження...