9714 відвідувачів онлайн
4 258 16

Зеленський призначив 7 суддів до районних судів

Зеленський призначив 7 суддів до районних судів

Президент України Володимир Зеленський підписав низку указів про призначення суддів.

Про це інформує Цензор.НЕТ із посиланням на офіційний сайт глави держави.

Зеленський призначив Олександра Бурлаку на посаду судді Солом'янського районного суду Києва, Олександру Жуковську - на посаду судді Дубенського районного суду Рівненської області.

Наталю Шептицьку призначено на посаду судді Рожищенського районного суду Волинської області, Валентина Гомаду - суддею Ленінського районного суду Харкова, Романа Піньковського - суддею Уманського міськрайонного суду Черкаської області, Наталію Танасійчук - суддею Шевченківського районного суду Чернівців, Марину Бондаренко - суддею Дарницького районного суду Києва.

Топ коментарі
+6
сеет сучье семя
показати весь коментар
24.11.2020 22:52 Відповісти
+4
Зеленский назначил 7 судей в районные суды - Цензор.НЕТ 5708
показати весь коментар
24.11.2020 23:06 Відповісти
+4
На марки денег нет,зато судьям зарплату тысяч по 80 находят.
показати весь коментар
24.11.2020 23:12 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
сеет сучье семя
показати весь коментар
24.11.2020 22:52 Відповісти
Виконує свої конституційні обов'язки президента.
показати весь коментар
24.11.2020 23:01 Відповісти
Зеленский назначил 7 судей в районные суды - Цензор.НЕТ 3457
показати весь коментар
24.11.2020 22:59 Відповісти
На марки денег нет,зато судьям зарплату тысяч по 80 находят.
показати весь коментар
24.11.2020 23:12 Відповісти
Зеленский назначил 7 судей в районные суды - Цензор.НЕТ 8070
показати весь коментар
24.11.2020 22:59 Відповісти
хто тама буде розказувати, що ЗЕ призначає "своїх суддів"?
Інша справа, що в Зе - "свої" ВККС і ВРП.
показати весь коментар
24.11.2020 23:04 Відповісти
Зеленский назначил 7 судей в районные суды - Цензор.НЕТ 5708
показати весь коментар
24.11.2020 23:06 Відповісти
ІМХО
Судів мусить вибирати громада(жителі)..
Все це відволікання уваги від дерибану
земельки...
Стратегічно мислите , але не за свої кишкові проблеми.мля...
Добривом були і будете для МВФ та інших падлюк...
показати весь коментар
24.11.2020 23:25 Відповісти
А где вовчик берет этих неподкупных, из 95 балагана, или агент кремля, ермак подставит свое поечо, любой вариант не на пользу Украины.
показати весь коментар
24.11.2020 23:41 Відповісти
Зебилоид сказал что-то про убитого Героя???
Казлина ты малоросская, сдыхать будешь долго и мучительно!!!
показати весь коментар
24.11.2020 23:43 Відповісти
Полку миллионеров в Украине прибыло. Ура, товарищи!
показати весь коментар
25.11.2020 06:53 Відповісти
"Валентин Гомаду - судьей Ленинского районного суда Харькова"

Он будет рассматривать там дела по декоммунизации?
показати весь коментар
25.11.2020 08:05 Відповісти
Вся беда в том, что судей в нас назначают, а не выбирают. Судья и главный мент от села и района должен избираться населением этого села и района. Ну и далее по восходящей до области.
показати весь коментар
25.11.2020 09:09 Відповісти
А потом зебилы будут рассказывать, что это клятый порошенко со своей судебной реформой принимает незаконные решения благодаря судьям... которых назначил зеленский