3805 відвідувачів онлайн
22 781 129

Путін не вітатиме Байдена попри рішення Трампа про передачу влади, - Пєсков

Путін не вітатиме Байдена попри рішення Трампа про передачу влади, - Пєсков

Президент РФ Володимир Путін чекає офіційних підсумків виборів президента США, після чого привітає переможця. Рішення Дональда Трампа почати формальну процедуру передачі влади Джо Байдену недостатньо для цього.

Як передає Цензор.НЕТ із посиланням на Интерфакс, про це заявив прессекретар Путіна Дмитро Пєсков.

"Ні, цього недостатньо. Ви знаєте, що ще триває розгляд і перерахунок голосів у деяких штатах, без якого не можуть  офіційно підбити підсумки виборів", - сказав Пєсков журналістам, відповідаючи на запитання, чи є це рішення Трампа достатнім для того, щоб російський президент привітав переможця.

Нагадаємо, раніше Трамп розпорядився почати процес передачі влади Байдену.

Крім того, повідомлялося, що Росія очікує визначення переможця виборів президента США, коли один із кандидатів визнає поразку або підбиття підсумків "легітимним способом".

Топ коментарі
+79
Байден напевно так засмутиться.
показати весь коментар
25.11.2020 12:47 Відповісти
+62
да Байдену твои поздравления!!! обмылок кацапский как до жопы дверца!
показати весь коментар
25.11.2020 12:49 Відповісти
+61
Путин не будет поздравлять Байдена, несмотря на решение Трампа о передаче власти, - Песков - Цензор.НЕТ 3085ОНО
показати весь коментар
25.11.2020 12:52 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Сторінка 2 з 2
Байдена це не засмутить, але ... запам´ятає.
Пригадаєте, як казав Рейган: "Я не злопамятный, но память у меня хорошая."?
показати весь коментар
25.11.2020 13:48 Відповісти
Так Трамп і не збирається пока передавати владу Байдену. Тому цій брехні немає чого вірити.
показати весь коментар
25.11.2020 13:50 Відповісти
Так а куди ж твій трамп дінеться і хто його буде питати, ватка ???
показати весь коментар
25.11.2020 15:49 Відповісти
***** умри в муках.
показати весь коментар
25.11.2020 14:05 Відповісти
та ничо .при разливе учтется
показати весь коментар
25.11.2020 14:14 Відповісти
Здається, цим можна сказати ВСЕ
Байден стане гіршим для русні ніж Обама
Це за Трампа Жирік шампанське пив.
показати весь коментар
25.11.2020 14:17 Відповісти
Хуже чем Клинтон для милошевича.
показати весь коментар
25.11.2020 14:24 Відповісти
Ваші слова щоб пану Богу до вуха.
показати весь коментар
25.11.2020 14:59 Відповісти
Та воно,мабуть,и не знает,шо Байден президент.Пока в бункер новость дойдет.
показати весь коментар
25.11.2020 14:33 Відповісти
При Паркинсоне новости доходят с запозданием.
показати весь коментар
25.11.2020 15:00 Відповісти
Новина для лохів яки думають що все що робить і каже кремль то є правда.
показати весь коментар
25.11.2020 14:33 Відповісти
Не будет поздравлять раньше официального признания.
Ростов не резиновый!
показати весь коментар
25.11.2020 14:39 Відповісти
Згадує сасатєльную цукерку, яку йому пропонував Євнухович.
показати весь коментар
25.11.2020 14:40 Відповісти
Ну і *****, як сказав би король кровосісь.
показати весь коментар
25.11.2020 14:46 Відповісти
Маладетс, письков, храбрая дворняжка! Но Анклу Джо ваши поздравления - ДО ЖОПЫ! Расслабляйте булки, трамповская халява закончилась...
показати весь коментар
25.11.2020 14:57 Відповісти
Как же дальше Байдену жить без пуйловского поздравления! Какая беда!
показати весь коментар
25.11.2020 14:57 Відповісти
вот **** какой принципиальный! Не то что янека и луку поздравлял.
показати весь коментар
25.11.2020 15:00 Відповісти
Я уявляю, як Байден розплакався від цієї новини. Як же йому бути, якщо терорист № 1 не привітає? Але в цій новині головне " ...попри рішення Трапма про передачу..." Сразу ясно, хто підбивав Трампа не визнавати вибори. І ще Песька не розуміє, що рішення президента в США значення має, але не велике. Там пройшли вибори і головний Закон. А вони його викорнують.
показати весь коментар
25.11.2020 15:11 Відповісти
да и хрен на него, чи й не персона, подумаешь ***** плешивое.
показати весь коментар
25.11.2020 15:30 Відповісти
Нужно понять человека. Он все еще чего-то ждет...
показати весь коментар
25.11.2020 15:40 Відповісти
Надежда умирает последней.
показати весь коментар
25.11.2020 15:44 Відповісти
Бедный Джо. Как жить - то ему теперь...без поздравления с- царька...
показати весь коментар
25.11.2020 15:45 Відповісти
Это очень хороший знак
Байден жги!
показати весь коментар
25.11.2020 17:04 Відповісти
Выполняется плановая задача позлить кандидата. А вдруг поможет?
показати весь коментар
25.11.2020 17:07 Відповісти
чи не новина; сказилися вже на цій росії; хто там що ґелґоче.
показати весь коментар
25.11.2020 17:26 Відповісти
Бедная Америка, теперь Байден так плакать будет, что наводнение начнется)))
показати весь коментар
25.11.2020 18:23 Відповісти
Да ну и йух с ним, с этим путеным. Америк жаль... как такое пержить??????
показати весь коментар
25.11.2020 21:19 Відповісти
Спасибо Америка!!!
показати весь коментар
05.02.2021 13:35 Відповісти
Сторінка 2 з 2