11049 відвідувачів онлайн
2 068 6

Клімкін увійшов до складу наглядової ради фонду "Повернись живим"

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на пресреліз фонду.

За словами Дейнеги, Клімкін вже майже пів року активно залучений у роботу організації.

"Від стратегічних сесій у конфліктних переговорах, від консультацій за чашкою кави у виснажливих 12-годинних зустрічах - він щоразу був на висоті і, сам того не розуміючи, кожною дією демонстрував вірність цінностям фонду", - зазначає Дейнега.

"Ми повинні перемогти."Повернись живим" це про тих, хто допомагає перемагати. Я ніколи не бачив навколо фонду людей, які просто робили свою справу. Оскільки для всіх це історія їхнього життя і боротьби. Дуже пишаюся, що мені випав шанс стати частиною цієї історії - це велика честь і ще більша відповідальність. Дякую за те, що можу працювати в такій команді", - говорить Клімкін.

Також повідомляється, що 23 листопада наглядова рада призначила директором фонду ексглаву аналітичного відділу організації, ветерана Тараса Чмута.

Завантаження...