5760 відвідувачів онлайн

У лікарнях Івано-Франківська бракує кисню, - мер Марцінків

Про це повідомив Марцінків під час ефіру на радіо "Західний полюс", передає Цензор.НЕТ із посиланням на Укрінформ.

"Немає кисню, а самі установки розраховані на його певну кількість. Є багато хворих, тому тут є проблеми", - зазначив Марцінків.

За його словами, також лікарні сьогодні відчувають проблеми з ліками, бо їх ніде закупити. Поки користуються тими, які придбали про запас. Нині на лікуванні в міських медичних закладах перебувають 405 пацієнтів, в реанімаційних відділеннях – 36, понад сто хворих - на кисневій терапії. Мер стверджує, якщо ситуація із захворюванням на коронавірус у місті погіршиться, місцева влада готова одночасно розгорнути ще 300 ліжко-місць у лікарнях.

Марцінків звернувся до підприємців з проханням відмовитися цього року від корпоративів.

"Йдуть новорічно-різдвяні свята. Маю прохання у цей непростий час обмежити контакти. Нічого страшного не буде, якщо ми кошти від корпоративів віддамо на благодійність чи на закупівлю концентраторів у лікарні", - переконаний міський голова.

Топ коментарі
+6
Какой мерзавец!

Хронология:
https://censor.net/n3216507
https://censor.net/n3229103

3. ПоМОГИТЕ! В больницах Ивано-Франковска не хватает кислорода, - мэр Марцинкив!
показати весь коментар
26.11.2020 12:18 Відповісти
+4
А в это время Зеля поехал очередные достройки открывать. Для него снять видосик важнее. А пациенты пусть видосиками дышат. Авось поможет с ковидом.
показати весь коментар
26.11.2020 12:10 Відповісти
+2
Марцинків ( "Свобода" ) злигались, створили коаліцію в міськраді із коломойшиним "За майбутнє!" та зеленими слугами. Напевно, Івано-Франківські свободівці вважають цих особин не тільки патріотами, але і добрими господарниками.
Чим Франківську допоміг мультимільярдер Коломойський та доларовий мільйонер Зеленський?
показати весь коментар
26.11.2020 12:25 Відповісти

Завантаження...