10398 відвідувачів онлайн

Безсимптомні хворі заразні і є "рушіями" епідемії, - Голубовська

Про це вона сказала під час виступу на Українському жіночому конгресі, передає Цензор.НЕТ із посиланням на "Укрінформ".

"Звичайно, вони заразні. Більше, того ці хворі і є рушіями епідемії. Більше того, з усієї популяції людей найчастіше безсимптомні форми бувають у дітей. І діти часто є рушіями будь-якої епідемії, тому що вони приносять цю безсимптомну хворобу додому, до своїх родичів, які належать до груп ризику", - сказала Голубовська.

За її словами, ще наприкінці серпня в США, і майже одразу в Україні, були змінені рекомендації щодо підходів до тестування. Наприклад, якщо у людини є легкі симптоми респіраторного захворювання, то це має розцінюватися як коронавірусна інфекція, поки не доведено протилежного. При цьому рішення про тестування може прийняти сам пацієнт, а от групи ризику, з якими ця людина в контакті, за словами Голубовської, потрібно обов’язково тестувати на COVID-19.

Топ коментарі
+16
Бессимптомные больные называются здоровыми.
показати весь коментар
26.11.2020 15:23 Відповісти
+7
Отвали от меня со своим сифилисом.
показати весь коментар
26.11.2020 15:35 Відповісти
+7
Когда это Испания успела доказать неэективность масок ?
Я живу здесь и маски ВСЕ носят , уже никто не обнимается и не целуются как раньше при встрече, руки перед входом в магазин обрабатываем алкогольным гелем и при желание лежат перчатки одноразовые - можешь одеть , соблюдаем дистанцию.
Некоторое время после жесткого карантина открылись кафе и сразу же количество заболевших увеличилось , опять закрыли . Сейчас опять разрешили открыться , короче работают с перерывами . Эпидемию этим конечно не остановишь , но количество тяжело больных уменьшилось и не такая нагрузка на госпиталя.
показати весь коментар
26.11.2020 22:34 Відповісти

Завантаження...