Немає жодних передумов для термінового локдауну, - Арахамія

Про це голова фракції партії "Слуга народу" Давид Арахамія заявив журналістам після наради лідерів фракцій і груп з керівництвом Верховної Ради та прем'єр-міністром, повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на "Укрінформ".
"Щодо локдауну - пан Шмигаль повідомив, що є розрахунки епідеміологів стосовно того, що аби локдаун працював, потрібно часу від 15 днів мінімум до 3 тижнів, щоб був відчутний ефект зі зниження (захворюваності. - Ред.). Але станом на зараз у нас достатньо койко-місць, і немає зараз жодних передумов для негайного введення локдауну. Ще раз ми почули гарантії, що парламент буде знати про потенційну дату локдауну за 7 днів до того, як його будуть вводити. І як тільки будуть такі передумови – то ми будемо знати, і буде сім днів для того, щоб підготуватись, і всі необхідні законодавчі ініціативи у тому числі", - сказав Арахамія.
Водночас від відзначив, що передумови для введення повного локдауну - насамперед – це койко-місця і темпи розповсюдження хвороби.
За словами Арахамії, наступного тижня депутати заслухають доповідь уряду щодо того, яким чином спрацював карантин вихідного дня. "Будемо робити ретроспективний аналіз цієї ініціативи. Якщо не спрацювало – будемо корегувати", - уточнив парламентарій.
Арахамия: В Украине хватает койко-мест
--------------------------------------------------------------------
Не знаю какое слово здесь подобрать, чтобы охарактеризовать Арахамию...
Короче, Арахамия, поинтересуйся, а хватает ли профильных врачей и медсестр для обслуживания больных на этих койко-местах?