8320 відвідувачів онлайн

Під час локдауну транспорт можуть повністю зупинити, - "слуга народу" Кравчук

Під час локдауну транспорт можуть повністю зупинити, - "слуга народу" Кравчук

Україна може повністю зупинити на час локдауну громадський транспорт і міжміські перевезення. Таке рішення може ухвалити Кабінет Міністрів. Але перед цим потрібно буде розробити систему спецперепусток для тих, хто не може працювати віддалено і залишатися вдома.

Про це заступник голови фракції політпартії "Слуга народу" Євгенія Кравчук заявила в ефірі "Апостроф ТВ", інформує Цензор.НЕТ.

За її словами, в Україні в разі введення повного локдауну можуть зупинити громадський транспорт, це рішення ухвалюватиме Кабінет Міністрів.

"Звичайно, у найбільш жорсткі карантини в різних країнах, наприклад, у Китаї, не працював жодний транспорт. Ні міжміське сполучення, ні громадський транспорт. Але, знову ж таки, очевидно, Україні буде досить складно ввести локдаун і для транспорту, оскільки це фактично певний колапс", - зазначила вона.

За словами Кравчук, під час жорсткого карантину в березні був ефект несподіванки, люди боялися, зараз же звикли до цифр по захворюваності. Навіть якщо буде повний локдаун, якимось чином частині людей все одно потрібно буде добиратися на роботу.

"Тобто це досить складна система спеціальних перепусток. Для того, щоб вводити локдаун на громадський транспорт, вже повинна бути готова ця система - як хто доїжджає. Як медсестра доїжджає, як лікар доїжджає, як працівник атомної станції чи будь-яких об'єктів ЖКГ доїжджає на роботу. Це не просто "натиснути на кнопку і все зупинити"", - підсумувала нардеп.

Топ коментарі
+12
ваще красавы.

сидите дома лохи педальные. А ха ха ха ха

здобули бл
показати весь коментар
30.11.2020 17:43 Відповісти
+9
******* новим Голодомором.
показати весь коментар
30.11.2020 17:44 Відповісти
+6
Это великие реформы от клоуна. Поскольку всех озолотить он не умеет, да и характер не тот - зеленый крокодилий - то вот обосрать всю страну - в этом он профессионал.
показати весь коментар
30.11.2020 17:47 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
ваще красавы.

сидите дома лохи педальные. А ха ха ха ха

здобули бл
показати весь коментар
30.11.2020 17:43 Відповісти
Эх, вот Петя показал бы!
показати весь коментар
30.11.2020 17:51 Відповісти
Эко тебя Петя обидел. Так обидел, что до сих пор в чувство прийти не можешь. И сообразить, что сейчас у власти клоун, а не Порох. Не обижайся, а то ведь за водой пошлют. Пока без пропуска. Но это только пока...
показати весь коментар
30.11.2020 17:56 Відповісти
показати весь коментар
30.11.2020 18:49 Відповісти
А не педальні лохи лежтимуть в лікарнях? Над цим теж посмійся.
показати весь коментар
30.11.2020 18:24 Відповісти
А ха ха ха ха. Педальные то как раз сидеть и не будут. 6 лет на велосипеде (как он мне надоел). А транспорт в наш ***** и так не ходит. Тока такси.
показати весь коментар
30.11.2020 19:22 Відповісти
Це просто неймовірно чудово! ЗЄЛЯ молодець!
показати весь коментар
30.11.2020 17:43 Відповісти
******* новим Голодомором.
показати весь коментар
30.11.2020 17:44 Відповісти
а варіант ********* не розглядаєш?
показати весь коментар
30.11.2020 17:59 Відповісти
Це звучить набагато краще.
показати весь коментар
30.11.2020 18:10 Відповісти
Это великие реформы от клоуна. Поскольку всех озолотить он не умеет, да и характер не тот - зеленый крокодилий - то вот обосрать всю страну - в этом он профессионал.
показати весь коментар
30.11.2020 17:47 Відповісти
Это не реформы.

Это - пандемия во всём мире, дружок.
показати весь коментар
30.11.2020 17:49 Відповісти
А в Украине чисто! Это всё Зеля виноват!
показати весь коментар
30.11.2020 17:53 Відповісти
Под это дело можно и от белорусского топлива отказаться.

И нам оно не нужно и их добьём.
показати весь коментар
30.11.2020 17:48 Відповісти
Добити ми здатні виключно самих себе.
показати весь коментар
30.11.2020 18:22 Відповісти
Согласен. Это было написано с сарказмом.
показати весь коментар
30.11.2020 18:37 Відповісти
Зебилы подходит к концу карантин в Британии так вот там транспорт не останавливали ездил полупустые и реже но метро автобусы всё работало, мозги включать надо если все закрыто кто будет ездит на работу часть что приезжает с пригорода уедет, городской транспорт отпадает, что с областей поедут в свою Полтаву, Виницу та часть что кататься будет она в масках и полупустые вагоны будут, зачем закрывать вообще
показати весь коментар
30.11.2020 17:50 Відповісти
У зебілів з цим звичні проблеми...

показати весь коментар
30.11.2020 18:32 Відповісти
Перевозчикам будет выгодней сидеть дома чем возить только тех у кого спецпропуска.
показати весь коментар
30.11.2020 17:51 Відповісти
Вы будете смеяться, но в Днепре по спецпропускам сначала возили бесплатно, но не долго...а потом за деньги (я так понял чтоб отсечь пенсов и убрать льготный проезд)
показати весь коментар
30.11.2020 17:55 Відповісти
"слуга народа" Кравчук наверное не знает что "маршрутчики" это не муниципальный транспорт и если им будет невыгодно они просто перестанут ездить. И вопрос - а кто им возместит простой? А жалкие 8000грн которые обещал Зеленский не компенсируют убытки перевозчиков.
показати весь коментар
30.11.2020 18:42 Відповісти
Не забудьте свет газ и тепло в квартирах отключить)))
показати весь коментар
30.11.2020 17:51 Відповісти
и включать только по пердоплате на год )))

(зачем я это написал?))))) подумаю жеж что это "просьба трудящихся" ))))
показати весь коментар
30.11.2020 17:56 Відповісти
и даже дополнительные поезда что запускает Укрзализныця? )))
показати весь коментар
30.11.2020 17:52 Відповісти
У меня есть спецпропуск
показати весь коментар
30.11.2020 17:56 Відповісти
дайош більше трешу! лохдаун вчергеве смачно нагодує фоп, євробляхерів, пенсів і ко. на новорічний стіл та під ялинку, під дебільні свати та квартал...народ вищатиме від радості
показати весь коментар
30.11.2020 18:02 Відповісти
показати весь коментар
30.11.2020 18:03 Відповісти
смеяться на слове борода?
показати весь коментар
30.11.2020 18:07 Відповісти
это лицо незамутненное разумом. У них 99% таких.
показати весь коментар
30.11.2020 18:45 Відповісти
Зате вірус переможемо - ура! Чи ви не раді і не цього бажали, коли вперше натягнули намордника? Тепер - команда - в будку!
показати весь коментар
30.11.2020 18:09 Відповісти
показати весь коментар
30.11.2020 18:10 Відповісти
Пора зеленым колаборантам и ворам замкнуть страну на замок, с ключем в зад мелкому бизнесу, а самим инкогнито смыться в Оман на пятый этаж отеля султана и там логданировать.
показати весь коментар
30.11.2020 18:16 Відповісти
А розсьріляти з кулеметів, ще, живитх неспробують Як казало головне смердло - 'какая разница '
показати весь коментар
30.11.2020 18:24 Відповісти
показати весь коментар
30.11.2020 18:33 Відповісти
Чим буде важче, тим скоріше побіжать вакцинуватися. Чомусь ліки ніхто не розробляє, всі зайняті лише вакциною.
показати весь коментар
30.11.2020 18:37 Відповісти
Полудурок,пропуска с сантехников начинай.Там кроме атомной электростанции куча рабочих спецальностей тоже нужна.А вот если такие г.ндоны,как ты, будут сидеть дома,то точно никакого коллапса не будет.
показати весь коментар
30.11.2020 20:58 Відповісти