5559 відвідувачів онлайн
3 115 17

Лужанський і Хоростківський спиртзаводи приватизовано, - Укрспирт

Лужанський і Хоростківський спиртзаводи приватизовано, - Укрспирт

Аукціони з продажу майна Лужанського та Хоростківського спиртзаводів відбулися 30 листопада.

Як повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на пресслужбу "Укрспирту", за розташований за 19 км від Чернівців Лужанський спиртзавод на торгах змагалися три компанії, а стартова ціна виросла в 2,4 раза - з 8,6 млн грн до 21 млн грн.

"Новий власник отримає, зокрема станцію випаровування барди, спиртосховище, транспортні засоби, обладнання та експериментальну установку біогазу. Переможець аукціону тепер має підписати протокол про результати аукціону, укласти договір купівлі-продажу і провести розрахунок. Після цього процес приватизації Лужанського МПД (місця провадження діяльності та зберігання спирту. - Ред.) вважатиметься офіційно завершеним", - сказано в повідомленні.

Крім того, за інформацією пресслужби "Укрспирту", 30 листопада відбувся аукціон з продажу майна Хоростківського спиртзаводу, розташованого за 65 км від Тернополя.

"За об'єкт приватизації на торгах змагалися чотири компанії, а стартова ціна виросла на 75% - з 31,4 млн грн до 55 млн грн. Новий власник отримає, зокрема бензосховище, вуглекислотний і дріжджовий цехи, а також цех безалкогольних напоїв. Переможець аукціону тепер має підписати протокол про результати аукціону, укласти договір купівлі-продажу і провести розрахунок. Після цього процес приватизації Хоростківського МПД вважатиметься офіційно завершеним", - повідомляють в "Укрспирті".

Це десятий приватизований спиртзавод.

Нагадаємо, Фонд держмайна України очікує залучити близько 2 млрд грн від приватизації спиртових заводів ДП ​​"Укрспирт" і концерну "Укрспирт".

Топ коментарі
+2
Допродує Зеленський державне майно.
Скоро в Ялту.
показати весь коментар
30.11.2020 19:10 Відповісти
+1
Нарешті приватизація якось рухається.
показати весь коментар
30.11.2020 18:57 Відповісти
+1
КрАЗ, ЛАЗ, ЗАЗ, ЛуАЗ умерли после приватизации по киевски.
показати весь коментар
30.11.2020 19:17 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Нарешті приватизація якось рухається.
показати весь коментар
30.11.2020 18:57 Відповісти
Ура! А вони що, були збитковими? Навіщо продали?
показати весь коментар
30.11.2020 19:05 Відповісти
Если спиртзавод содержит футбольную команду, где платят похлеще, чем в большинстве команд высшей лиги - вполне допускаю.
Кроме того, половину продукции забирали менты и реализовали под видом водки по всей области.
показати весь коментар
30.11.2020 19:13 Відповісти
Про яку команду йде мова?
показати весь коментар
30.11.2020 19:38 Відповісти
Зоря Хоростков.
Это даже не райцентр, так селыще.
В этом году они чуть скромнее себя вели и из фк Львов никого не пригласили, а с нивы Тернополь было пару бывших игроков.
показати весь коментар
30.11.2020 19:44 Відповісти
Кто-то спас страну от убыточных предприятий, наверно кто-то туповатый из партии Зе.
показати весь коментар
30.11.2020 19:09 Відповісти
Допродує Зеленський державне майно.
Скоро в Ялту.
показати весь коментар
30.11.2020 19:10 Відповісти
КрАЗ, ЛАЗ, ЗАЗ, ЛуАЗ умерли после приватизации по киевски.
показати весь коментар
30.11.2020 19:17 Відповісти
ЛуАЗ не процветает, разве?
Процветает!
А причина - приватизирован украинцами, а не кацапами и грузинами, как остальные!
показати весь коментар
30.11.2020 19:22 Відповісти
Распилить на металл, с такими условиями приватизации, в 10 раз больше выхлоп.
показати весь коментар
30.11.2020 19:20 Відповісти
Стратегически важные предприятия!
показати весь коментар
30.11.2020 19:30 Відповісти
Побудують котеджне містечко.
показати весь коментар
30.11.2020 19:34 Відповісти
Тепер спірту нап'ємось!
показати весь коментар
30.11.2020 20:14 Відповісти
кто купил то?
показати весь коментар
30.11.2020 21:32 Відповісти
Для чого продавати курку, яка несе золоті яйця? Невже не можливо було зробити закрите акціонерське товариство?
показати весь коментар
30.11.2020 22:31 Відповісти
СЛАВО БОГУ НАЦИОНАЛИЗАЦИЯ ПРИБЛИЖАЕТСЯ !)
показати весь коментар
01.12.2020 01:44 Відповісти
в хто ж став власниками?
показати весь коментар
01.12.2020 05:57 Відповісти