11726 відвідувачів онлайн
2 492 10

Лікар Марадони відкидає звинувачення в ненавмисному вбивстві легендарного футболіста

Лікар Марадони відкидає звинувачення в ненавмисному вбивстві легендарного футболіста

Особистий лікар Дієго Марадони Леопольдо Луке спростував звинувачення в ненавмисному вбивстві легендарного ексфутболіста.

Як передає Цензор.НЕТ із посиланням на ЛБ, про це він заявив в інтерв'ю Sky Sports

"Мої медичні документи були конфісковані. Не було жодної лікарської помилки. Я зробив усе, що було в моїх силах. Дієго була необхідна допомога", - заявив Луке.

Топ коментарі
+3
Врач - камикадзе
Связыватся с пьющим наркоманои себе дороже.
показати весь коментар
30.11.2020 21:12 Відповісти
+2
Наркоман з 40+ річним стажем який постійно зривався, дивно що він взагалі до 60 дожив.
показати весь коментар
30.11.2020 22:18 Відповісти
+1
коксохим виновен...с местныи министром этой отрасли...
показати весь коментар
30.11.2020 21:12 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Как бы не грохнули. Один уже селфи возле гроба сделал. Сегодня нашли в мусорном баке.
показати весь коментар
30.11.2020 21:09 Відповісти
Врач - камикадзе
Связыватся с пьющим наркоманои себе дороже.
показати весь коментар
30.11.2020 21:12 Відповісти
коксохим виновен...с местныи министром этой отрасли...
показати весь коментар
30.11.2020 21:12 Відповісти
Подивіться офіційний документальний фільм-хроніку Чемпіонату світу 1986 в Мексиці.
Це - найкраще, що є про великого майстра Марадону.
https://www.youtube.com/watch?v=3eDZV-p9DiI
показати весь коментар
30.11.2020 21:15 Відповісти
Лікар Марадони відкидає звинувачення в ненавмисному вбивстві легендарного футболіста - Цензор.НЕТ 5109
показати весь коментар
30.11.2020 22:12 Відповісти
Наркоман з 40+ річним стажем який постійно зривався, дивно що він взагалі до 60 дожив.
показати весь коментар
30.11.2020 22:18 Відповісти
Може він був великий Футболіст, але людиною він був малою у будь-якому розумінні - моральному, політичному та всякому іншому. Особливо ганебним був його приїзд на футбол у рашу.
Лікар Марадони відкидає звинувачення в ненавмисному вбивстві легендарного футболіста - Цензор.НЕТ 2822
показати весь коментар
30.11.2020 22:36 Відповісти
"Я фанат Путіна" - після цих слів у моїй пам'яті Марадона лише алкаш і наркоман, а не футболіст.
показати весь коментар
30.11.2020 22:43 Відповісти
У них так же как у нас! Бухает и наркоша, а виноватые те кто клятву Хиппикрата принимал!
показати весь коментар
30.11.2020 22:29 Відповісти
Да мне насрать на этого наркошу футболиста... Лучше бы про Лобановского вспомнили. Он в футболе сделал гораздо больше, чем этот футболист... и из жизни ушел достойно!
показати весь коментар
01.12.2020 09:19 Відповісти