14128 відвідувачів онлайн
806 24

Україна отримає понад $135 млн від Глобального фонду для боротьби зі СНІДом, туберкульозом та малярією, - МОЗ

Україна отримає понад $135 млн від Глобального фонду для боротьби зі СНІДом, туберкульозом та малярією, - МОЗ

Глобальний фонд для боротьби зі СНІДом, туберкульозом і малярією затвердив фінансування для України в розмірі понад 135 млн 778 тис. доларів США на 2021-2023 роки.

Як передає Цензор.НЕТ із посиланням на пресслужбу Міністерства охорони здоров'я, про це заявив головний санітарний лікар, заступник міністра охорони здоров'я Віктор Ляшко.

"У межах заявки на фінансування до Глобального фонду заплановано низку важливих закупівель та системних змін для системи охорони здоров’я України. Зокрема, планується закупити сучасні системи GeneXpert для молекулярно-генетичної діагностики туберкульозу, матеріально-технічне забезпечення для регіональних мікробіологічних лабораторій з діагностики туберкульозу, швидкі тести на ВІЛ тощо", — зазначив заступник міністра.

Також у межах виділеного фінансування заплановані:

  • закупівля протитуберкульозних препаратів для лікування засуджених та осіб, узятих під варту;
    • забезпечення безперебійного антиретровірусного лікування ВІЛ-інфікованих пацієнтів, які проживають на тимчасово окупованих територіях Донецької та Луганської областей;
    • підтримка та посилення роботи 25 регіональних рад з координації дій у відповідь на поширення туберкульозу та ВІЛ-інфекції/СНІДу;
    • підтримка eHealth – інтеграція системи MIS HIV;
    • навчання медичного персоналу у сфері лікування туберкульозу та ВІЛ тощо.
Топ коментарі
+7
по традиции, пустим на строительство дорог?
показати весь коментар
08.12.2020 15:41 Відповісти
+4
Налетай на дерибан!
показати весь коментар
08.12.2020 15:41 Відповісти
+3
минздрав, губы закатайте, у вас эти бабки зеля и шмыг отберут яобы на ямковый ремонт дорог и для дерибана....
показати весь коментар
08.12.2020 15:42 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Налетай на дерибан!
показати весь коментар
08.12.2020 15:41 Відповісти
Спокойно . Всё потратят на пенсию "кормильцам" .
показати весь коментар
08.12.2020 15:42 Відповісти
На кормильцев и на строительстве дорог украдут.
показати весь коментар
08.12.2020 15:46 Відповісти
Це уяви скількі дорог можливо закидати асфальтом!!))
показати весь коментар
08.12.2020 17:00 Відповісти

«Очень много времени отнимала перепродажа полученного сырья на госзаводы по удесятеренной цене, и поглощали множество энергии валютные дела на черной бирже, у подножия памятника героям Плевны.»(с)
показати весь коментар
08.12.2020 15:47 Відповісти
Причому про дерібан говорили самі ті, хто працював за цією програмою. Буквально: "Якийсь лох нам непогані кошти давав за нашу бурхливу імітацію роботи". Ймовірно під час каденції міністри Супрун такі організації прикрили, а тепер вони повним ходом відновлюються.
показати весь коментар
08.12.2020 20:10 Відповісти
*міністром треба
показати весь коментар
08.12.2020 20:11 Відповісти
по традиции, пустим на строительство дорог?
показати весь коментар
08.12.2020 15:41 Відповісти
минздрав, губы закатайте, у вас эти бабки зеля и шмыг отберут яобы на ямковый ремонт дорог и для дерибана....
показати весь коментар
08.12.2020 15:42 Відповісти
уррряяяя! укладка дорог продолжится и зимой!!!
показати весь коментар
08.12.2020 15:42 Відповісти
як же хочеться 'попиляти' хоч щось
показати весь коментар
08.12.2020 15:44 Відповісти
тогда вам на выборы, хотя бы на местные депутаты.
показати весь коментар
08.12.2020 15:48 Відповісти
на пару кілометрів вистачить...
показати весь коментар
08.12.2020 15:44 Відповісти
Я думаю , что только на топливо .
показати весь коментар
08.12.2020 15:46 Відповісти
Вот тут степашка и ляшка - первые.
показати весь коментар
08.12.2020 15:45 Відповісти
Ни фига! Зеля и асфальт!
показати весь коментар
08.12.2020 17:28 Відповісти
И по быстрому - в асфальт!!!
показати весь коментар
08.12.2020 15:45 Відповісти
Приехали, попробовали вакцинировать, спились, и увезли их.
Давай новых.
просто надо по одному евро давать за укол. тогда вакцинировавшихся будет 150млн. и всем хорошо
показати весь коментар
08.12.2020 15:47 Відповісти
Кто то зарабатывает, а, приближенные только ручки свои поганые потирают!!!
показати весь коментар
08.12.2020 15:49 Відповісти
И закатают в асфальт в тех регионах, чтобы кормильцы с комфортом ездили за пенсией