Вперше за 70 років членства Україна очолила Дунайську комісію, - Кулеба

Про це в Twitter повідомив міністр закордонних справ Дмитро Кулеба, інформує Цензор.НЕТ.
"Вперше за 70 років членства Україна очолила Дунайську комісію. Головою на 2021-2023 роки обрано нашу пані посла в Угорщині Любов Непоп", - йдеться в повідомленні.
За словами Кулеби, головування України є визнанням авторитету нашої держави в регіоні, що сприятиме її євроінтеграції та економічному розвитку.