8975 відвідувачів онлайн
7 044 89

Зарплату співробітникам поліції потрібно підвищувати в кілька разів, - Геращенко

Зарплату співробітникам поліції потрібно підвищувати в кілька разів, - Геращенко

Існує невідповідність заробітної плати слідчого поліції і навантаження, яке на нього йде, тому потрібно підвищувати зарплату поліцейським.

Як передає Цензор.НЕТ із посиланням на "Укрінформ", про це заявив заступник міністра внутрішніх справ Антон Геращенко.

"У нас є певна невідповідність зарплати слідчого в 12-14 тисяч гривень із навантаженням, яке на нього йде, з тим, що не можемо довго утримувати на роботі людей, які працюють за 14 тисяч гривень і повинні розплутувати дуже складні схеми за участю злочинців, яких захищають адвокати, які заробляють сотні тисяч гривень на місяць. Тож є певна ситуація, що потрібно підвищувати рівень зарплати поліцейським", - сказав він.

Геращенко нагадав про раніше опубліковану ним статистику щодо порівняння зарплат, які за рік отримують співробітники різних правоохоронних органів, і зазначив, що зарплатня поліцейського за рік і зарплатня співробітника НАБУ за рік різняться у 5-6 разів.

"Але справи, які розплутують поліцейські, бувають не менш складні і не менш нагальні і важливі, ніж у співробітників НАБУ. Звісно, що працівники поліції, знаючи, що в НАБУ зарплатня у 5-6 разів вища, задають питання: а чому так? У жодній західній країні немає такого, що співробітник одного правоохоронного органу отримує у стільки разів більше, ніж співробітник іншого правоохоронного органу", - поінформував Геращенко.

Крім того, за словами заступника міністра, необхідно збільшити кількість слідчих суддів в найбільш завантажених судах.

Топ коментарі
+53
А військові облізуть. Головне - поліція.
показати весь коментар
11.12.2020 15:44 Відповісти
+31
А че это хряк с зарплатой НАБУ сравнивает?Сравни с зарплатой медсестры и тогда придется уменьшить в два раза.Кубометр жира
показати весь коментар
11.12.2020 15:51 Відповісти
+25
Співробітників поліції в Україні в кілька раз більше на 100 тис. населення ніж в США та інших розвинутих країнах! МВС може скоротити штат поліції і збільшити зарплати!
показати весь коментар
11.12.2020 15:45 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
А військові облізуть. Головне - поліція.
показати весь коментар
11.12.2020 15:44 Відповісти
Співробітників поліції в Україні в кілька раз більше на 100 тис. населення ніж в США та інших розвинутих країнах! МВС може скоротити штат поліції і збільшити зарплати!
показати весь коментар
11.12.2020 15:45 Відповісти
А что им там еще и зарплату платят?
показати весь коментар
11.12.2020 15:49 Відповісти
Наприклад можна повністю розформувати поліцію охорони як непрофільний підрозділ, або приватизувати цю структуру, вивевши її в окрему охоронну агенцію з правом носіння вогнепальної зброї. Можна ліквідувати підрозділи колишнього Беркуту і на цьому зекономити - навіщо потрібен Беркут якщо в МВС є НГУ? Можна скоротити Корд, як підрозділ який показує вкрай погані результати і в нас же є НГУ, навіщо нам ще Корд? Можна Корд перевести в НГУ і об'єднати з тюремним спецназом - оптимізувати. Максимально скоротити штат обласних та районних управлінь МВС і все що можна віддати на оутсорсінг!
показати весь коментар
11.12.2020 15:52 Відповісти
І медики на мінімалці.
показати весь коментар
11.12.2020 15:54 Відповісти
якби тіко медіки... окрім судової та правоохороної гілкі, усі геть на мінімалках...
показати весь коментар
11.12.2020 21:37 Відповісти
Можно подумать муссора лучше работать начнут. И так мусора лучше живут чем военные., и не воюют на передке.
показати весь коментар
11.12.2020 15:56 Відповісти
Марченко о переносе повышения минимальной зарплаты на декабрь 2021: Существовал риск инфляции



мусорам поднять зп - вообще увидим гиперинфляцию))

ведь если минималку повысить на 50 (!) грн - инфляция добьет "ыканомику" у зе-лохов))
показати весь коментар
11.12.2020 17:00 Відповісти
Дела расследуют...а распутывают нитки .. леску...
Но для антошки видимо все какая разница...
показати весь коментар
11.12.2020 15:45 Відповісти
У антонины ковидные галлюцинации.
показати весь коментар
11.12.2020 15:46 Відповісти
красиво сказал)
показати весь коментар
11.12.2020 17:13 Відповісти
Так приведите штатное расписание в разумные нормы, вас же там уже наверно 600000 чел., а толку?
показати весь коментар
11.12.2020 15:46 Відповісти
"Зарплату сотрудникам полиции нужно повышать в несколько раз, - Геращенко" - говорят, что COVID-19 даёт осложнения на мозги.
показати весь коментар
11.12.2020 15:46 Відповісти
Это яркий пример осложнения на отсутствующий мозг)))
показати весь коментар
11.12.2020 16:17 Відповісти
Что тамошние воры в МВД курят? Ну нельзя же так!
показати весь коментар
11.12.2020 15:48 Відповісти
А есть еще врачи, которым тоже нужно, есть учителя, есть множество бюджетников, где зарплата не соответствует "нагрузке", но где денег взять, может мультимиллионер-бизнесмен Аваков поделится?
показати весь коментар
11.12.2020 15:49 Відповісти
А укрепить курс гривны в несколько раз не пробовали? Да хрен с ним, в несколько раз! Хотя бы на 15%! Помню в прошлом году вой стоял на зелёных болотах на Банковой.
показати весь коментар
11.12.2020 15:49 Відповісти
А где посадки?
показати весь коментар
11.12.2020 15:49 Відповісти
выпилили на отопление
показати весь коментар
11.12.2020 15:51 Відповісти
Падлюка, у нас война идет! Так , может, зарплату нужно военным повышать В НЕСКОЛЬКО РАЗ!!!!!!!!!!
показати весь коментар
11.12.2020 15:50 Відповісти
Гнида толстожопая, зажрался уже окончательно, хрен им, а не повышение зарплаты.
показати весь коментар
11.12.2020 16:31 Відповісти
А че это хряк с зарплатой НАБУ сравнивает?Сравни с зарплатой медсестры и тогда придется уменьшить в два раза.Кубометр жира
показати весь коментар
11.12.2020 15:51 Відповісти
Не так! 1769₴ -40% от зарплаты! С их эффективностью и того много!
показати весь коментар
11.12.2020 16:02 Відповісти
У МВД уже бюджет в 1.5 раз выше, чем у МО. А у нас как бы война. Может проще таких как Антонина накуй послать?
показати весь коментар
11.12.2020 15:52 Відповісти
Хотя некоторым полицейским можно и поднять. Но только после обязательного экзамена и отсеивания профнепригодных - Антонину это тоже касается. В экзамене обязательно должны быть подтягивания не менее 15 раз, кросс 10-15 км на время, стрельба, вождение, задачи на логику. Месяц на подготовку, не прошедших - нахер без права восстановления.
показати весь коментар
11.12.2020 15:57 Відповісти
Короче, очередная переаттестация, 1000-1500$ с носа , нормально буит?Кумовьям-скидки
показати весь коментар
11.12.2020 16:41 Відповісти
Все решаемо. Можно и экзаменаторов из Балтии или Грузии, к примеру, пригласить. Можно сдавать без имен и фамилий по номерам (или штрих-кодам). Было бы желание - организовать можно все. Но этого не будет, потому что рулят такие тупые толстожопые поцы, как Антонина.
показати весь коментар
11.12.2020 16:58 Відповісти
Ковид ему на голову осложнение дал?
показати весь коментар
11.12.2020 15:52 Відповісти
А что,дельное предложение.сажаем Авакяна с полной конфискацией,потом весь януковский сброд,который Авакян успешно переаттестовал,всю шоблу,которую Авакян поставил на ответственные посты,набираем строго по конкурсу людей,готовых служить не Авакяну,а государству,и платим им достойную зарплату.причем Тоха Г.в их число входить никак не должен.я-только ЗА!
показати весь коментар
11.12.2020 15:55 Відповісти
ваши так называемые правоохранители , компенсируют себе переработки крышеванием наркоторговли , проституции и прочими не законными видами деятельности
показати весь коментар
11.12.2020 15:55 Відповісти
Тогда Тохе придется вылизывать подносы, а не тарелки.
Морда и жопа растет, а ему все мало.
показати весь коментар
11.12.2020 15:56 Відповісти
А не пойти бы тебе на**** со своими полицаями Антонина
показати весь коментар
11.12.2020 15:57 Відповісти
так называемый, министр зравохранения, степашка, заявил: "Мы сейчас находимся на войне с COVID-19..." так может вспомним о врачах и доплатим им? или всё на репрессивную систему и на дороги пустим??
показати весь коментар
11.12.2020 15:58 Відповісти
Я пам'ятаю що на Орді під час війни в Чечні туди відправляли ментів.
Ні, це не натяк. Це бажання якщо хочуть отримувати великі гроші.
показати весь коментар
11.12.2020 15:59 Відповісти
Пусть из своей заплаты и повышает, экономист очкастый...
показати весь коментар
11.12.2020 16:01 Відповісти
Антошка видать водовки-аваковки перепил !!!! А как же врачи и военные на передовой ? А учителям по 4000 долляров?
показати весь коментар
11.12.2020 16:03 Відповісти
А ещё им нужно снизить пенсионный возраст и лечить печень бесплатно ! 😆
показати весь коментар
11.12.2020 16:03 Відповісти
...ога-ога, на воротник тебе, антонина
показати весь коментар
11.12.2020 16:04 Відповісти
Медики пд час пандемії?.
Військові під час війни?.
Ні..
На меті побудова поліцейської держави на кшталт "а ля лукащенко"..
показати весь коментар
11.12.2020 16:04 Відповісти
Повышение зарплаты бездельникам - однозначный путь инфляции для всех. Чем занимается полицейский основную часть своей 40-часовой недели в участке? Да ничем. И это называют "напряженным трудом?"
показати весь коментар
11.12.2020 16:08 Відповісти
Бумажки перекладывают... Мышцы устают.
показати весь коментар
11.12.2020 16:13 Відповісти
40 часовой недели 😂😂😂 приглашаю работу в полицию. Месяцами бывало у меня в милиции, что работал без выходных. Рабочий график с 7.00 и до распоряжение начальства (обычно после 20.00)
показати весь коментар
11.12.2020 16:32 Відповісти
Про Сизифа слышали ? Это не про Врадиевку.
показати весь коментар
11.12.2020 16:39 Відповісти
ну то ,что начальство у вас там всегда право, безсовестно забирают почти все время, не оставляя на отдых и семью,известно, но там же пенция рано, и на пенции тогда уже с внуками можно раслабиться.
показати весь коментар
11.12.2020 16:48 Відповісти
Врачи, учителя, пенсионеры, да и вобще люди всех профессий живут без нагрузок??? Да с таким уровнем коррупции многим "следователям" и зарплат не нужно! Только должность и полномочия. А дальше они сами смогут.
показати весь коментар
11.12.2020 16:12 Відповісти
Остальные облезут?
показати весь коментар
11.12.2020 16:16 Відповісти
Осел строит кацапию
показати весь коментар
11.12.2020 16:17 Відповісти
Правильно. Особенно офицерам.
показати весь коментар
11.12.2020 16:16 Відповісти
утром - вирус, вечером - дай миллиард. Или несколько. До завтра бы подождал...
показати весь коментар
11.12.2020 16:17 Відповісти
Смотрю , многие недовольны. А чуть что , то спасите-помогите.
показати весь коментар
11.12.2020 16:18 Відповісти
Они скорей помогут бандитам, тем которые с баблом, а простому народу им просто плевать!
показати весь коментар
11.12.2020 16:44 Відповісти
Очень сильное заявление: зарплату сотрудникам полиции нужно повышать в несколько раз! Все полицейские зааплодировали и закричали Антона Геращенко в Министры... Но, тут проходил мимо депутат Іван Пере*еридніпро и сказал: В несколько раз!? Маловато будет! Если откровенно - мелко! Зарплату сотрудникам полиции нужно повышать в несколько десятков раз! Все полицейские зааплодировали и закричали ван Пере*еридніпро в Министры. Вот какая термоядерная и непобедимая сила популизма - всего несколько слов поменял в предложении - призыве...
показати весь коментар
11.12.2020 16:19 Відповісти
не можем долго удерживать на работе людей, которые работают за 14 тыс. гривен и должны распутывать очень сложные схемы с участием преступников, которых защищают адвокаты, которые зарабатывают сотни тысяч гривен в месяц

Зрівняв бюджетників з приватними
Зробіть приватний слідчий орган і хай сам на себе заробляє
показати весь коментар
11.12.2020 16:29 Відповісти
есть и адвокаты на госслужбе еще меньше получают, например на бесплатных консультациях для населения
показати весь коментар
11.12.2020 16:50 Відповісти
У кого нужно забрать?
показати весь коментар
11.12.2020 16:29 Відповісти
ну как всегда, культура, образование, здравохранение, у кого же еще
показати весь коментар
11.12.2020 17:45 Відповісти
їх усіх саджати треба на чортискільки років суворого режиму, а не зарплату піднімати. Де це чувано - гестапівцям платити ?
показати весь коментар
11.12.2020 16:30 Відповісти
Хворієш ?
показати весь коментар
11.12.2020 16:37 Відповісти
Каждая громада нанимает себе шерифа судью за свои податки а государству таможня хай наводят порядок у себя а громады у себя.
показати весь коментар
11.12.2020 16:34 Відповісти
Ты предлагаешь узаконить Лугандон?
показати весь коментар
11.12.2020 17:17 Відповісти
Тут сегодня их предлагали вообще ликвидировать за ненадобностью. мне кажется это лучший вариант.
показати весь коментар
11.12.2020 16:37 Відповісти
З такою роботою, як працює поліція, то і 12 тис. забагато. А Геращенко в поліції взагалі зайва людина.
показати весь коментар
11.12.2020 16:39 Відповісти
Пистолет дали - крутись как можешь! 😀
показати весь коментар
11.12.2020 16:41 Відповісти
Зарплату співробітникам поліції потрібно підвищувати в кілька разів, - Геращенко - Цензор.НЕТ 4907https://tavriya.ks.ua/index.php?newsid=17453 «Поліцейський - друг і захисник»: у Новій Каховці діти намалювали роботу правоохоронців
показати весь коментар
11.12.2020 16:41 Відповісти
а бабло звідки візьмете ...у зажравшихся вчителів з 4000Є зарплати чи у лікарів які взагалі окуїли з трикратно підвищеними "зарплатами"... можна ще тарифи (справедливі) трохи домалювати ...а можна і в пенсіонерів які й так ледве до пенсії доживають ...
показати весь коментар
11.12.2020 16:42 Відповісти
Авак не дурень.Знає,що хрінові часи насуваються.
показати весь коментар
11.12.2020 16:43 Відповісти
зарплати відвищувати потрібно в першу чергу лікарям, щоб вчасно робили аборти і подібні до Геращенка істоти не народжувалися.
показати весь коментар
11.12.2020 16:51 Відповісти
Начать надо было с фразы = "Моя зарплата ........... и дальше что душа пожелает"
показати весь коментар
11.12.2020 16:53 Відповісти
ми його втрачаємо - Антоха ударними темпами з"їжджає у паралельну реальність, десь на орбіти, де на своїй хвилі обертається космонавт №2, інопланетянин з КривогоРогу..
Зєля-дурепа також вважала, що її мільйона достатньо для всіх українських науковців-ніщебродів аби створити вакцину.. а решту мільярдів бюджета треба закатати в їхні оффшори, типу асфальт..
зебіли, дякую вам, дуже дякую, дебіли-експериментатори..
показати весь коментар
11.12.2020 16:58 Відповісти
Слідіство ніхєрва не робить. В харкові мого знайомого та його ЖІНКУ 8 березня побив такий собі Грицьков-це брат заступника голови держадміністрації Грицькова,і що? Слідачка діло закрила.прокурор знову повернув,до другої слідачки ..і нічого! мало того на цих людей Грицькови накатали теж заяву,-мабуть юристи кучера допомогли,побитого щей осудять!1
показати весь коментар
11.12.2020 17:14 Відповісти
Шахтарі зовсім ніщета і тих копійок їм платити не хочуть,а менти у нас все розслідують та тільки суди нікого не садять.
показати весь коментар
11.12.2020 17:38 Відповісти
Зарплату співробітникам поліції потрібно підвищувати в кілька разів, - Геращенко - Цензор.НЕТ 876
показати весь коментар
11.12.2020 17:47 Відповісти
Вас ****** отстреливать надо, как бешенных собак, а тебя тварь с аваковым в первую очередь, за судилище патриотов и волонтёров! Аваков яныка провожал в Ростов, а говорит что не догнал. Кто же вам поверит! Экономика Украины в жопе - спасибо избирателям янелоха и любителям "красного квартала", а вам денех!
показати весь коментар
11.12.2020 18:16 Відповісти
Головне свої шкурні інтереси ,а те що країна воює ,коронновірус і економічна криза ,цьому горе зам міністра до одного місця, що ж який міністр такий і зам.
показати весь коментар
11.12.2020 18:21 Відповісти
У военных забрать последнее, орлам Рюкзакова и Тони поднять до небес. Неважно кто оберегает страну, важно - кто оберегает государство (аппарат управления ею). Забрать у солдат, повысить в несколько раз надзирателям и капо.
показати весь коментар
11.12.2020 18:32 Відповісти
Высокую зарплату платят за качество выполняемой работы, а не за просто так. Да и кто мешает хорошему полицаю пойти работать в НАБУ, если там достойные зарплаты ?
показати весь коментар
11.12.2020 18:47 Відповісти
И набуя, если априори полиция болты пинает? Не приезжаете на вызовы вообще?
показати весь коментар
11.12.2020 19:28 Відповісти
А с какой это стати такая им лафа-шара, что они такое сделали, какой подвиг совершили, что, новую жертву нашли, избили и изнасиловали, или ещё что-то?
показати весь коментар
11.12.2020 19:44 Відповісти
Кабан еще не сдох от короны?
показати весь коментар
11.12.2020 19:56 Відповісти
вас мудил авакінських всіх розігнати потрібно, а не зарплати вам платити, особливо тобі, свиносрака авакінська.
показати весь коментар
11.12.2020 20:25 Відповісти
За які заслуги?!! Їх в Херсоні як голку в сіні не знайдеш. Зате легко орієнтивутись по ним, де смачна кава - вони там весь робочий день. На виклики приїджають, щоб формально відмовити в допомозі і пити собі по каву. Моя заява про вкрадені гроші ( з повними даними про крадія) за кілька років навіть справою досі не стала. Клоуни!
показати весь коментар
11.12.2020 21:28 Відповісти
Товсожопа **** мінтовска! Збільши анальну пробку собі в кілька разів!
показати весь коментар
11.12.2020 22:04 Відповісти
За что????
показати весь коментар
11.12.2020 22:18 Відповісти
С какого хера это повышение!! Что взяток уже мало??
показати весь коментар
12.12.2020 15:22 Відповісти
Правильно, що гірше люди живуть, то надійніші повинні бути мусора, щоб захищати "слуг" від народу.
показати весь коментар
12.12.2020 15:33 Відповісти