9228 відвідувачів онлайн
9 674 40

Ситуація у Білорусі становить небезпеку для України, - Данілов

Спільні дії лідерів Білорусі та Росії Олександра Лукашенка і Володимира Путіна для "зміцнення Союзної держави" у вигляді надання озброєння для Білорусі, а також можливе введення військ РФ на територію сусідньої держави небезпечні для України.

Як передає Цензор.НЕТ, про це в ефірі програми "Свобода слова Савіка Шустера" заявив секретар РНБО Олексій Данілов.

"Ситуація в Білорусі, ситуація, яка розгортається сьогодні в Молдові ... Ми не перебуваємо в космічному просторі. Це все відбувається поруч з нашим кордоном, і для нас це дуже небезпечно. Перш за все - ситуація в Білорусі, адже вона є партнером РФ, у них там інакше все це називається. У них є спільні зобов'язання. І у нас велике занепокоєння щодо питання, якщо військові (РФ) зайдуть на територію Білорусі в великій кількості. Для нас це буде викликом", - сказав Данілов.

Топ коментарі
+8
А ведь истину глаголит
показати весь коментар
12.12.2020 00:19 Відповісти
+7
Нахрена чушь городить и морочить украинцам головы. Ну сколько можно об этом "союзном государстве". Беларусь "строит" с московией "союзное государство" 26 лет. Но на территории Беларуси до сих пор нет ни одного танка, ни одной пушки или ракетной установки, которые бы управлялись московскими военначальниками. И не будет, пока будет президентом Лукашенко. А что за москальская военная база в Беларуси находятся, то Гугл в помощь.
Украине намного больше угрозы от украинских олигархов и подконтрольных им политиков,которые действуя по принципу "разделяй и властвуй" раскалывают Украину, чем подставляют ее Хутину. Они как раз и помогли Хутину захватить Крым и затеять войну на донбассе. СНБО занялись бы лучше этим вопросом. Надоели болтуны.
показати весь коментар
12.12.2020 03:39 Відповісти
+6
Ракеты клепать и днем и ночью, воно и папустит.
показати весь коментар
12.12.2020 01:03 Відповісти

Завантаження...