Зеленська далі співпрацює з "Кварталом 95": "Це - моя друга сім'я"

Про це вона сказала репортерам "BBC News Україна", інформує Цензор.НЕТ.
Дружина президента зізналася, що може приділяти цій роботі дедалі менше часу.
"Це - моя друга сім'я. Я занадто багато сил і енергії вкладала в цю роботу впродовж майже двадцяти років, щоб її покинути. Це мій емоційний шелтер (притулок. - Ред.). Колеги - мої друзі, які не змінили свого ставлення до мене через зміну мого статусу, і я це дуже ціную. Після обрання Володимира я припинила роботу в проєкті "Вечірній квартал". Але існують також інші проєкти", - цитує видання слова Зеленської.
Про які саме проєкти йдеться і яка її роль у цих проєктах, перша леді не уточнила.
Не хоче про свого клована анекдоти з життя вписати в квартал золотими нитками ?