7389 відвідувачів онлайн
5 009 78

Швейцарія запроваджує посилений карантин через коронавірус

Швейцарія запроваджує посилений карантин через коронавірус

У вівторок у Швейцарії запровадять посилений карантин через фіксацію зростання кількості випадків зараження коронавірусом.

Як повідомляє  The Local, ресторани і бари закриються, буде дозволено працювати тільки на винос. Спортивні, культурні та розважальні заходи будуть заборонені з 22 грудня до 22 січня.

Продуктові магазини закриватися не будуть, однак кількість відвідувачів, які одночасно зможуть перебувати всередині, буде обмежуватися і залежати від розміру бізнесу.

У Швейцарії, країні з населенням близько 8,6 мільйона осіб, реєструється понад 4000 нових випадків захворювання і 100 випадків смерті щодня.

Топ коментарі
+5
Интересно, как на это реагируют швейцарские ФОПы?
показати весь коментар
19.12.2020 16:52 Відповісти
+5
"Танюша" - ты криптокацап, пишущий українською и разгоняющий кремлевский дискурс, верно?
показати весь коментар
19.12.2020 17:13 Відповісти
+4
В странах свободного мира диктатура закона, а не цирковое шапито-представление. Поэтому в Европе люди живут, а ты существуешь.
показати весь коментар
19.12.2020 16:58 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Интересно, как на это реагируют швейцарские ФОПы?
показати весь коментар
19.12.2020 16:52 Відповісти
Палатки ставят. Нет?
показати весь коментар
19.12.2020 16:55 Відповісти
В странах свободного мира диктатура закона, а не цирковое шапито-представление. Поэтому в Европе люди живут, а ты существуешь.
показати весь коментар
19.12.2020 16:58 Відповісти
Яке це має відношення до теми?
показати весь коментар
19.12.2020 17:01 Відповісти
Це ти https://censor.net/ru/user/472499а запитай. В Європі переважно люди законослухняні. Як що влада їм каже, що сидить дома, то будуть сидіти. Бо в ЄС влада за людей думає, а ні за себе. Тому в Європі люди й живуть краще. Чому зелена влада не проваджує карантин? "Праздники оп-ца-ца наше всьо"?
показати весь коментар
19.12.2020 17:44 Відповісти
В Украине не много тяжелей усадить людей по домам.
Помощи от государства нет, заначки на долго не хватает, им работать нужно .
показати весь коментар
19.12.2020 17:58 Відповісти
Не помощи нет, а государства нет. Зеленая власть призналась, что забыла про кислород для больниц, вспомнив только через полгода, как поступили десятки миллиардов гривен на Ковидный фонд. В какой стране мира есть Ковидный фонд и деньги из него тратят на строительство дорог во время эпидемии, а?
показати весь коментар
19.12.2020 18:04 Відповісти
Во всех странах бывшего союза кроме прибалтов бардак .
В этих же странах выбирают гречкой и задницей
показати весь коментар
19.12.2020 18:31 Відповісти
Да, только не "прибалтов", а "граждан стран Балтии".
показати весь коментар
19.12.2020 18:58 Відповісти
Да, сглупил ...
показати весь коментар
19.12.2020 21:21 Відповісти
Тут також багато ковідіотів. Але влада їх виховує штрафами . Наприклад, штраф за порушення перебування на карантині після приїзду з червоної зони до 11 тис. Дол.США. В сусідній Франції - 150 євро за виїзд за межі дозволеної зони. Чатує дорожна поліція. І навіть ці 150 євро роблять свою справу.
показати весь коментар
19.12.2020 18:08 Відповісти
В Германии в землях Баварии комендантский час с 21 часа, нарушение штраф 500 евро.
И полиции по барабану что ты не верующий в вирус
показати весь коментар
19.12.2020 18:33 Відповісти
А в Австралии нет маски -200 долларов , нарушил самоизоляцию - 20 000 долларов , повторное нарушение - ПРИНУДИТЕЛЬНАЯ изоляция с помощью полиции , и никаких нарушений прав человека ....
показати весь коментар
19.12.2020 21:38 Відповісти
золотые слова. только нашему быдлу (я их даже народом не называю, не то что гражданами) твои слова ругательные))) им бы тыще от гос-ва получать на хлеб с водой и им хватит
показати весь коментар
19.12.2020 19:47 Відповісти
Швейцарські ФОПи отримують такі субсидії, що можуть сидіти на карантині хоч пожиттєво.
показати весь коментар
19.12.2020 17:01 Відповісти
Швейцарцы на референдуме отказались от внедрения "гарантированного дохода", на котором ВСЕ могли бы сидеть пожизненно и не работать! Так что твоё балабольство мимо
показати весь коментар
19.12.2020 17:09 Відповісти
До чого тут давній референдум до 2020 року?
показати весь коментар
19.12.2020 17:12 Відповісти
https://www.swissinfo.ch/eng/global-recession_surviving-covid-19--the-swiss-economy-s-strengths-and-weaknesses/45677494

The CHF10 billion ($10.3 billion) in emergency aid announced by the Swiss government on March 13 was increased to CHF40 billion on March 20 and then to CHF60 billion on April 3. With this money, which is far from final, the government intends to implement measures to stem the economic and social consequences of the coronavirus pandemic. In particular, they will serve to provide liquidity for companies, prevent redundancies as far as possible and cover the loss of earnings of employees.
показати весь коментар
19.12.2020 17:14 Відповісти
Аби ляпнути щось. Телепень.
показати весь коментар
19.12.2020 17:14 Відповісти
Швейцарські фопи від податків не ухиляються
показати весь коментар
19.12.2020 17:19 Відповісти
В тебе є судові вироки, за якими українські ухиляються?
показати весь коментар
19.12.2020 17:34 Відповісти
а сколько наши фопы платят налогов? 2200? пусть засунут себе в зад эти копейки
показати весь коментар
19.12.2020 19:52 Відповісти
в Швейцарії ФОПи не голосують по пріколу
показати весь коментар
19.12.2020 17:07 Відповісти
Ну и?
В чём связь с коронавирусом и карантином?
Абы ляпнуть?
показати весь коментар
19.12.2020 18:01 Відповісти
На праздники?
показати весь коментар
19.12.2020 16:53 Відповісти
С 22.12 по 22.01.
показати весь коментар
19.12.2020 16:53 Відповісти
Ех.... Улюблена країна ковід-дисидентів....
показати весь коментар
19.12.2020 16:58 Відповісти
Ты с Швецией перепутал
показати весь коментар
19.12.2020 17:10 Відповісти
Ні. Швеція здалася ще раніше. Просять допомоги:
https://www.dailymail.co.uk/news/article-9043261/Sweden-coronavirus-Intensive-care-beds-running-low-amid-soaring-cases.html
показати весь коментар
19.12.2020 17:12 Відповісти
Просять або "можуть попросити"? Нікчемний брехунець.

https://www.bmj.com/content/371/bmj.m4833

There are 1989 people with covid-19 in Sweden's hospitals with 258 in ICUs, 78% of the country's capacity.

Це в них 300 ліжок в інтенсивній терапії на 10 мільйонів населення? Дивно, що досі колапсу не сталося.
показати весь коментар
19.12.2020 17:21 Відповісти
Класний у тебе совковий сервіз в совковій ;стєнкє:. Бабусина квартира в спадок перейшла?
показати весь коментар
19.12.2020 17:34 Відповісти
Екстрасенс з тебе ніякий.
показати весь коментар
19.12.2020 17:36 Відповісти
Та не соромся. До речі, а чому фотка 2012 року? Добре їла останні вісім років?
показати весь коментар
19.12.2020 17:38 Відповісти
Це нова методичка ковідообдристаних дрочерів-нікчем?
показати весь коментар
19.12.2020 17:40 Відповісти
Від людей з медичною освітою.
показати весь коментар
19.12.2020 17:53 Відповісти
І шо вони є експертами в совкових сервізах? Цікаві в тебе джерела інформації.
показати весь коментар
19.12.2020 17:56 Відповісти
А шо там 95гомноквартал не выступает?
показати весь коментар
19.12.2020 17:00 Відповісти
І що це підтверджує окрім того, що Клаус Шваб зі своїм WEForum може купити будь-якого політика?
Що в Швейцарії так само використовують фальшиві тести для встановлення фальшивих діагнозів для створення видимості страшної статистики, яка б виправдала локдаун?

В реальності заповнення палат інтенсивної терапії з літа тут майже не змінилося. Це єдиний показник, на який треба було б спиратися. В адекватному світі.
показати весь коментар
19.12.2020 17:10 Відповісти
"Танюша" - ты криптокацап, пишущий українською и разгоняющий кремлевский дискурс, верно?
показати весь коментар
19.12.2020 17:13 Відповісти
З трьома деактивами, до речі.
показати весь коментар
19.12.2020 17:14 Відповісти
https://www.weforum.org/great-reset/

Ага. Створено особисто ******. Яке ж ти нікчемне.
показати весь коментар
19.12.2020 17:17 Відповісти
Жіноча щотижнева інтернет-газета. Підтримує РФ в її завойовницьких війнах.
показати весь коментар
19.12.2020 17:20 Відповісти
Ти - дебіл.
показати весь коментар
19.12.2020 17:21 Відповісти
Я бодай брови блисккітками не малюю і ;фєнєчок; не ношу. А совковий сервіз в совковій ;стєнкє;- це взагалі щось із чимсь.
І ще... Пуш-ап-чула, ні?
показати весь коментар
19.12.2020 17:37 Відповісти
Припиняй їсти мухомори, нікчема.
показати весь коментар
19.12.2020 17:39 Відповісти
Та все ж на фоткі видно.
Точніше....

Нічого не видно....
показати весь коментар
19.12.2020 17:52 Відповісти
Не видно, бо тебе лихоманить. Наркоша.
показати весь коментар
19.12.2020 17:55 Відповісти
Не нервуйся, Танюша.
показати весь коментар
19.12.2020 18:00 Відповісти
Любите спілкуватись з конченими тролями?? Чи у вас просто відсутня кнопка спам?
показати весь коментар
19.12.2020 22:24 Відповісти
Надія помирає останньою. А дарма.
показати весь коментар
19.12.2020 22:25 Відповісти
Це лайно чи не ольгінець, судячи з того, що він іноді несе..
показати весь коментар
19.12.2020 22:33 Відповісти
З Швейцарії пишеш, любителька натурпродукту в вигляді ;урінотерапії;?
показати весь коментар
19.12.2020 17:13 Відповісти
Т.е., в этом жутком заговоре участвует абсолютно весь медперсонал Мира? Поясните механизм , будь ласка.
показати весь коментар
19.12.2020 17:42 Відповісти
Все доволі просто. Медперсонал не є вченими. Вони виконують протоколи, які надходять зверху. За виконання - премії. За не виконання - звільнення та навіть арешти.
показати весь коментар
19.12.2020 17:45 Відповісти
И шо, кого-то уже арестовали? И как можно шо-то приказать сверху доктору из частной клиники?
показати весь коментар
19.12.2020 17:46 Відповісти
Так. Були випадки і в Данії, і в Швейцарії, і в Латвії. Це ті, про які точно знаю.

Наказати не можна, а вмотивувати - запросто.
показати весь коментар
19.12.2020 17:50 Відповісти
Так можно ссылочку на аресты и репресии?
показати весь коментар
19.12.2020 17:51 Відповісти
То хто вам заважає обрати інший, кращий світ? Де розглядають лише правдиву, як на ваш смак, статистику. Де від вас ніхто не вимагає носити маски. І де нема тих, кого ви вважаєте дебілами?
Якщо не світ, то, кінець кінцем, чом би вам не обрати інший форум, де нема таких агресивних дописувачів, які закидають в спам і жаліються адміністрації. Де адміни поділяють ваші погляди, що усі віруси, навіть комп'ютерні - це вигадки світової закуліси. Якого біса витрачати власний час, на доведення "ідіотам" їх нікчемності, хіба що існує якийсь у цьому персональний інтерес?
показати весь коментар
19.12.2020 19:08 Відповісти
А ви не помітили, що локдауни та інша карантинна маячня зачіпає усіх? Як би принаймні 2/3 населення перестали носити маски як символ віри в нову коронарелігію, усвідомили, що єдина пандемія в світі - це пандемія фальшивих тестів та фальшивих діагнозів.
показати весь коментар
19.12.2020 19:13 Відповісти
То усе це перевертання світу з ніг на голову швидко б закінчилося.

Який, інший світ?
показати весь коментар
19.12.2020 19:14 Відповісти
Кращий. Вам виписати рецепта?
Люди взагалі, брешуть чи не кожне третє слово. І як ви із цими потворами живете?
показати весь коментар
19.12.2020 19:28 Відповісти
Рецепта? Якась наркота? Мені це нецікаво.

"І як ви із цими потворами живете?"

Я "живу" (взаємодію) з тими людьми, які мені приємні. Але необхідність доступу до різних послуг ніхто не відміняв. І саме тоді ************ з квестом "надягни маску", при тому розуміючи, що маска жодним чином не впливає на рівень вірусного навантаження. От Вам подобається виконувати безглузді дії під примусом чи ризиком штрафів?
показати весь коментар
19.12.2020 19:39 Відповісти
Дві таблетки.
Швейцарія вводить посилений карантин через коронавірус - Цензор.НЕТ 5820
показати весь коментар
19.12.2020 19:48 Відповісти
Далі буде квест "вколи вакцину" і ще багато інших.
показати весь коментар
19.12.2020 19:40 Відповісти
Гадаєте, вам вколють ту, що болітиме більше?
показати весь коментар
19.12.2020 19:49 Відповісти
Людям ніяка непотрібна.
показати весь коментар
19.12.2020 21:22 Відповісти
Ви це за всіх вирішили?
показати весь коментар
19.12.2020 22:39 Відповісти
Це здоровий глузд. Так само як бути проти самогубств.
показати весь коментар
19.12.2020 23:02 Відповісти
А ще проти абортів?
показати весь коментар
19.12.2020 23:08 Відповісти
"моє тіло - моє діло"
за аборти і проти будь-якої дискримінації антивакцинаторів
показати весь коментар
19.12.2020 23:20 Відповісти
То якого біса ви самі лізете в справи інших, якщо вам таке не до вподоби?
Чи вам у горлянку вакцину пихають?
показати весь коментар
19.12.2020 23:35 Відповісти
Почекай трохи, голубчику)
показати весь коментар
19.12.2020 23:39 Відповісти
ОПЯТЬ - ПО ЧЕМУ, НЕ ПИШУТ,СКОЛЬКО ДАЮТ НА РУКИ КАЖДОМУ ГРАЖДАНИНУ И СКОЛЬКО КАЖДОМУ ПОСТРАДАВШЕМУ БИЗНЕСУ - ВОТ ТОГДА НОВОСТЬ БУДЕТ ПОЛНОЙ