Росія брала участь у масштабній кібератаці на відомства США, - Помпео

Як повідомляє сайт держдепартаменту США, про це Помпео заявив в інтерв'ю журналісту Марку Левіну, інформує Цензор.НЕТ із посиланням на Укрінформ.
"Це було дуже важливе відкриття, і я думаю, що тепер ми можемо досить чітко сказати, що саме росіяни брали участь у цій діяльності", - сказав він, відповідаючи на питання про розкриту недавно кібератаку на американські відомства і підприємства.
У Росії заперечують свою причетність до цієї справи. "Росія не проводить наступальних операцій у віртуальному середовищі", - заявили в посольстві Росії у Вашингтоні.
Минулого тижня хакери зламали систему Міністерства фінансів США і національного управління з телекомунікацій та інформації, отримавши доступ до внутрішнього електронного листування відомства.
Топ коментарі
+26 Maxim Ak-Murza
показати весь коментар
19.12.2020 18:08 Відповісти Посилання +20 GHOST_3
показати весь коментар
19.12.2020 18:18 Відповісти Посилання +18 Maxim Ak-Murza
показати весь коментар
19.12.2020 18:01 Відповісти Посилання