5049 відвідувачів онлайн
6 910 51

Відділ Львівської міськради опублікував на YouTube карту України без окупованого Криму

На одному з офіційних YouTube-каналів Львівської міськради опублікували чотири відео з картою України без окупованого Криму.

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на Zaxid.net.

Ролики виготовила громадська організація "Батьки в дії" як невеликий курс для старшокласників про роботу мерії, депутатів та чиновників у Львові. Відео опублікували у вівторок, 22 грудня, але вже наступного ранку їх видалили, пообіцявши переробити через епізод із картою.

На 24 секунді кожного з чотирьох роликів, опублікованих на офіційному YouTube-каналі відділу партнерства управління "Секретаріат ради" Львівської міськради, є карта України без Криму. Відділ партнерства Львівської міськради є партнером цього проекту, а виробництвом усіх відео займалася відома у Львові громадська організація "Батьки в дії".

Всі відео видалили і з каналу міськради, і з каналу "Батьки в дії". Голова ГО "Батьки в дії", ексдепутатка Львівської міськради Юлія Гвоздович пояснила, що відео переробляють, оскільки спочатку не звернули уваги на карту без окупованого Криму.

"Проєкт робили батьки, пластуни на волонтерських засадах, по ночах, бажаючи лише кращого дітям міста, щоб вони були громадсько свідомі. Без жодних злих намірів усі троє пропустили [карту без Криму]. ... Перепрошуємо за таку опечатку. Крим – це Україна!" - сказала Гвоздович.

У відділі партнерства Львівської міськради також відреагували на цей інцидент, пояснивши, що після виправлення помилки всі відео знову опублікують.

Відділ Львівської міськради опублікував на YouTube карту України без окупованого Криму 01

Топ коментарі
+10
Да. Можно конечно не заметить некоторых вещей...Но вопрос другой: Где изначально взяли эту картинку с картой Украины?! Очевидно на расейском ресурсе!
О чем вообще, эти люди думали, когда заходили туда в поисках карты Украины?!
показати весь коментар
23.12.2020 14:43 Відповісти
+9
Понабирали дибілів без шкарпеток в коротеньких штанцях, ось вони і чудять через брак розуму,а не спеціально, в голові ж лишень тік-токи і інсти всякі.
показати весь коментар
23.12.2020 14:14 Відповісти
+9
Дебіли, бо:
1) Шаряться по кацапських сайтах.
2) Навіть не знають, як виглядає карта України.

Будь-хто з IQ вище 80 відразу побачив би, що карта не така...
показати весь коментар
23.12.2020 14:17 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Садовый с потрохами Мертвечуку продался
показати весь коментар
23.12.2020 14:09 Відповісти
"Проект делали родители, пластуны"
показати весь коментар
23.12.2020 14:14 Відповісти
А куди дивилися "команда" "патріота" Садового? Руки не доходять? Зайняті збиранням "долі"?
показати весь коментар
23.12.2020 14:29 Відповісти
А может то после частых визитов бывшего СДПУшника и рыга?
показати весь коментар
23.12.2020 14:28 Відповісти
Відділ Львівської міськради опублікував на YouTube карту України без окупованого Криму - Цензор.НЕТ 5158
показати весь коментар
23.12.2020 14:36 Відповісти
Підготовка думки про Україну..без Галичини. ...
показати весь коментар
23.12.2020 17:08 Відповісти
Отдел Львовского горсовета опубликовал на YouTube карту Украины без оккупированного Крыма - Цензор.НЕТ 3601
показати весь коментар
23.12.2020 14:10 Відповісти
на то они и вуйки..
показати весь коментар
23.12.2020 14:11 Відповісти
малорос ти . прокацаплений, узкогаварящій
показати весь коментар
23.12.2020 15:21 Відповісти
Понабирали дибілів без шкарпеток в коротеньких штанцях, ось вони і чудять через брак розуму,а не спеціально, в голові ж лишень тік-токи і інсти всякі.
показати весь коментар
23.12.2020 14:14 Відповісти
Ну ще квартал-95 подивитися, так чисто поржать
показати весь коментар
23.12.2020 14:26 Відповісти
Всі такі речі не є випадковими.
показати весь коментар
23.12.2020 14:15 Відповісти
Да. Можно конечно не заметить некоторых вещей...Но вопрос другой: Где изначально взяли эту картинку с картой Украины?! Очевидно на расейском ресурсе!
О чем вообще, эти люди думали, когда заходили туда в поисках карты Украины?!
показати весь коментар
23.12.2020 14:43 Відповісти
чи хто дивився, що то за ресурс? не дивляться на джерело у гугл зображеннях. он на росії теж пару років було, що роздруковували і видавал школярам українські грамоти. куріца завдання отримала так і виконала. Вчителі інозмених мов досі не знают політику написання Київ латиницею Kyiv, списують як двієчники Kiew.
показати весь коментар
23.12.2020 15:05 Відповісти
Колись бачив рекламу: Компютери А--З. Аж пізніше зрозумів А--Я. Дипломьі Суборной
показати весь коментар
23.12.2020 15:54 Відповісти
Все равно не понимаю! Лично я, когда разрабатываю оформление/дизайн чего-то, то качаю наверное с десяток картинок, причем разных, потом выбираю лучший вариант. И так же поступает большинство дизайнеров И имея несколько картинок, полюбому бросилась бы в глаза наличие/отсутствие Крыма на одной из них.
Что касается Гугла, то там еще те говнюки работают - по их заявлениям поисковик по умолчанию гугл.ком должен искать, с учетом твой страны, однако на практике первыми выдает ссылки на росийские рессурсы. Чтобы искал по Украине приходится переназначать поиск на гугл.ком.юа, но и этого мало! приходится еще и в параметрах поиска указывать "искать по Украине", но и после этого без расейских ссылок никак!!!
показати весь коментар
23.12.2020 16:11 Відповісти
тому що ти профі, вже. а там могли дать комусь, я ж кажу -куріце, вона і нальопала.
показати весь коментар
23.12.2020 17:19 Відповісти
ти пишеш російською, тому тобі видає російський ресурс. що потім дає кацапам радість і аргумент для упрьоку "найбільштй пошук іде на узкам язьіке".
показати весь коментар
23.12.2020 17:22 Відповісти
Упс - фальцет/пердімонокль (с)))
показати весь коментар
23.12.2020 14:16 Відповісти
Дебіли, бо:
1) Шаряться по кацапських сайтах.
2) Навіть не знають, як виглядає карта України.

Будь-хто з IQ вище 80 відразу побачив би, що карта не така...
показати весь коментар
23.12.2020 14:17 Відповісти
Та даже если в крысмы крыысчане от жажды умирать будут пачками, то катсапы сиравно не вернут полуостров. Крым можно вернуть только силой...
показати весь коментар
23.12.2020 14:18 Відповісти
АК, в руцях тримав? Воїін!
показати весь коментар
23.12.2020 14:57 Відповісти
так, даже стриляв)))
показати весь коментар
23.12.2020 15:01 Відповісти
звичайна механічна помилка. сам 20 років працюю на тб і декілька разів лапав себе на тому шо хапнув з гугла для інфографіки карту без Криму
показати весь коментар
23.12.2020 14:19 Відповісти
Если слаб на зрение или мозг(или на то и другое),то пофиг сколько и где ты работаешь
показати весь коментар
23.12.2020 14:27 Відповісти
якраз через таких Альош тепер і маємо біду
показати весь коментар
23.12.2020 14:36 Відповісти
Естественно-не ты дебил,что скачал карту Украины без Крыма,а гипотетические Альоши-Саши-Сирьожи.А Юрка-молодец)А может беда все-таки потому,что такие Юрьки скачивают не то,что надо?
показати весь коментар
23.12.2020 14:50 Відповісти
Не потрібно шастати по кацапських сайтах. Все одно, що по мусорниках.
показати весь коментар
23.12.2020 14:31 Відповісти
(смеется)
показати весь коментар
23.12.2020 14:22 Відповісти
Таку карту можна взяти лише з кацапських пабліків. Отже таорці ролика як мінімум туди заходять. Як максимум - перепоширюють. "Нормальна" освіта для дітей. Садовий, якого підозрюють у використанні кацапських грошей, набрав собі в команду відповідних помічників.
показати весь коментар
23.12.2020 14:27 Відповісти
да и хрен с ним... чего хотели крымляти - то и получили...
показати весь коментар
23.12.2020 14:32 Відповісти
Львов впереди планеты всей.
показати весь коментар
23.12.2020 14:34 Відповісти
Ну не можливо так "випадково" знайти в тому ж інтернеті таку карту! Це треба було цілеспрямовано шукати. І навіть на їх тупість списувати не можна бо навіть школяр помітив би неспівпадіння з картою України.
показати весь коментар
23.12.2020 14:47 Відповісти
Беда в том, что таких ...здовичей у нас как собак нерезаных.
показати весь коментар
23.12.2020 14:56 Відповісти
Оправдания агонь вообще...
показати весь коментар
23.12.2020 15:00 Відповісти
Садивий має рутинну роботу по дерибану земель 22 населених пунктів які увійшли під юрисдикцію Львівської міської Ради.
показати весь коментар
23.12.2020 15:09 Відповісти
думаю, причина таки в олигофрении...
показати весь коментар
23.12.2020 15:09 Відповісти
Садовий має рутинну роботу по дерибану земель 22 населених пунктів які увійшли під юрисдикцію Львівської міської Ради.
показати весь коментар
23.12.2020 15:15 Відповісти
Привет пусть горе-адмиралу Тенюху передают и его однопартийцам которые с ним Крым лапотным подарили.
показати весь коментар
23.12.2020 15:20 Відповісти
Привіт Ваньку сміттєвозу. Якщо би напечатали серапи Харкова, чи Одеси, а то Львів. Дайте Вані пістолет, хай прийме рішення сам.
показати весь коментар
23.12.2020 15:27 Відповісти
https://ibigdan.livejournal.com/26056183.html Дуже сумні новини з "другої столиці"
https://www.facebook.com/s.v.chumak/posts/2877894512492131 Сергій Чумак: У день прощання з Геннадієм Кернесом стало відомо про незвичайний вчинок НЕЗВИЧНОГО українця, який вирішив увічнити пам'ять про нього на своєму обличчі.

Так, мешканець Харкова Євген Івашко набив собі тату на лобі прямо на надбрівною дугою з написом "Кернес жив". Хлопець залив процес створення цього шедевра у свій Tik Tok.
Відділ Львівської міськради опублікував на YouTube карту України без окупованого Криму - Цензор.НЕТ 9386

А тим часом до місця прощання з великим вождем і вчителем вишикувалася черга як в мавзолей до Ілліча.

Відділ Львівської міськради опублікував на YouTube карту України без окупованого Криму - Цензор.НЕТ 6722

Відділ Львівської міськради опублікував на YouTube карту України без окупованого Криму - Цензор.НЕТ 975

Відділ Львівської міськради опублікував на YouTube карту України без окупованого Криму - Цензор.НЕТ 4295

Відділ Львівської міськради опублікував на YouTube карту України без окупованого Криму - Цензор.НЕТ 6209
показати весь коментар
23.12.2020 15:45 Відповісти
порохоботы визжат про садового, но помалкивают КТО имеет большинство в горсовете Львова! ВОВ ГРОМЧЕ ВСЕХ КРИЧИТ - "ДЕРЖИ ВОРА"!!!!!!!!!!
показати весь коментар
23.12.2020 16:03 Відповісти
От тобі й "Батьки в дії". Думаю, після такого зашквару вони повинні самолііквідуватись.
показати весь коментар
23.12.2020 16:04 Відповісти
СБУ дело уже завели на гор совет, за посягательство на териториальную целостность Украины, на другой канал в Ютуб завели...
показати весь коментар
23.12.2020 18:00 Відповісти
ШТРАФ 1000000 ГРИВЕН !!!
показати весь коментар
23.12.2020 20:26 Відповісти
Як можна таке пропустити, я без Криму можу і не впізнати Україну. Вони або не знають як виглядає карта України, тоді питання що вони взагалі роблять в такому проекті, або навмисно.
показати весь коментар
23.12.2020 21:58 Відповісти