10935 відвідувачів онлайн
1 216 28

Кримську платформу запустять наступного року на саміті в Києві, - Кулеба

Кримську платформу запустять наступного року на саміті в Києві, - Кулеба

Кримська платформа буде запущена на саміті, який відбудеться в 2021 році в Києві. На цьому саміті зберуться лідери держав, а також представники різних міжнародних організацій.

Як передає Цензор.НЕТ, про це в ефірі телеканалу "Україна 24" розповів міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба.

Як пояснив міністр, Кримська платформа буде об'єднанням держав, міжнародних організацій, а також недержавних гравців. Вони, за його словами, мають об'єднати свої зусилля навколо мети: деокупація Криму.

"У Кримській платформі буде кілька рівнів: міжурядовий, міжпарламентський і експертний рівень. За всіма цими напрямками буде розгорнуто роботу, яка наближатиме деокупацію Криму і його повернення в Україну", - додав він.

Кулеба зазначив, що в рамках Кримської платформи намагатимуться обмежити можливості для "російського свавілля в Криму".

"Ми будемо зміцнювати санкції, ми будемо створювати такі умови у світовій політиці, які витіснятимуть Росію з Криму", - підкреслив міністр.

Топ коментарі
+3
В нього сьогодні що совесна діарея ??Несе вселяку лабуду !!)))
показати весь коментар
24.12.2020 20:42 Відповісти
+3
Якщо згадує пиндосов чи сороса,це 100% москаль і до ворожки не ходи !!)))
показати весь коментар
24.12.2020 20:47 Відповісти
+1
і куди то полетить та платформа?
показати весь коментар
24.12.2020 20:41 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
і куди то полетить та платформа?
показати весь коментар
24.12.2020 20:41 Відповісти
В нього сьогодні що совесна діарея ??Несе вселяку лабуду !!)))
показати весь коментар
24.12.2020 20:42 Відповісти
Це тому ти не став депутатом?
показати весь коментар
24.12.2020 20:46 Відповісти
Цікаво ,чому? )))
показати весь коментар
24.12.2020 20:49 Відповісти
Тому, що ліньки розуміти сказане компетентними людьми.
показати весь коментар
24.12.2020 20:50 Відповісти
Хто то є ,компетентні люди?? За СРСР , це було КДБ!!))
показати весь коментар
24.12.2020 20:53 Відповісти
Тобто дещо ти знаєш... Міністр МЗС- ще більш компетентний.
показати весь коментар
24.12.2020 21:01 Відповісти
Якщо рівня Пороха ,то згоден,але не зелена пліснява !!))
показати весь коментар
24.12.2020 21:03 Відповісти
Рівня.
"9 апреля 2016 года президент Украины Петр Порошенко подписал указ о назначении Кулебы постоянным представителем Украины при Совете Европы."
показати весь коментар
24.12.2020 21:07 Відповісти
Рівень ,гут!! А яку політику він втілює, в якому напрямку рухається Україна!! З приходом до влади зеленої плісняви Україна зробила оверштаг і прямує в "родную говєнь" Московію !!!))
показати весь коментар
24.12.2020 21:14 Відповісти
Тю...)))
показати весь коментар
24.12.2020 21:22 Відповісти
мета одна- бить кацарилих по їх невмитих мордяках.
показати весь коментар
24.12.2020 20:44 Відповісти
Якщо згадує пиндосов чи сороса,це 100% москаль і до ворожки не ходи !!)))
показати весь коментар
24.12.2020 20:47 Відповісти
йому тут цікаво, хай собі тут бовтається, може й чого з часом зрозуміє чому українці всі бандери та касапів так не *******
показати весь коментар
24.12.2020 20:59 Відповісти
Заблукав, москалику? Нічого, скоро адмін тобі покаже, де тут вихід.
показати весь коментар
24.12.2020 20:45 Відповісти
Я знав, що гарні справи швидко не робляться- та ця розтягнеться на десятиліття.
показати весь коментар
24.12.2020 20:44 Відповісти
Нажаль ,це так!! Руйнація імперіі це довготривалий історичний процес !!))
показати весь коментар
24.12.2020 20:45 Відповісти
Який розтягли в часі американці та европейці. Бо нічого особистого- просто бізнес.
показати весь коментар
24.12.2020 20:47 Відповісти
То так , підтримали штанці московитам,свого часу !!))
показати весь коментар
24.12.2020 20:50 Відповісти
І заробили разом з ними шалену купу грошей- і зараз продовжують заробляти.
показати весь коментар
24.12.2020 20:52 Відповісти
Крымская платформа - очередная схема для опустошения бюджета .
показати весь коментар
24.12.2020 20:45 Відповісти
та ну, а я вважав що якийсь безпілотник
показати весь коментар
24.12.2020 21:01 Відповісти
Хух, ну слава богу. А то я не спал ночами, дни считал до запуска этой самой "Платформы". Можно уже билеты на ЮБК бронировать?
показати весь коментар
24.12.2020 20:56 Відповісти
та можете вже бігти до каси, вам як рускаязичной меньшості ще й знижку зроблять за квотою
показати весь коментар
24.12.2020 21:05 Відповісти
Якщо не втрутяться США та Велика Британія, то потоне ця "платформа", як і мінські договорняки, в пустопорожній балаканині.
показати весь коментар
24.12.2020 21:57 Відповісти