13010 відвідувачів онлайн
24 180 152

Додон відразу після інавгурації Санду поїхав до Москви

Як інформує Цензор.НЕТ із посиланням на "Європейську правду", про це експрезидент сам повідомив в соцмережі, опублікувавши низку новин і фото з поїздки 25-26 грудня.

Ігор Додон назвав поїздку "робочим візитом" та пише, що був у Москві разом зі спікером парламенту Зінаїдою Гречаною, віцеспікером парламенту, башканом Гагаузької автономії та мером Кишинева.

Крім того, була зустріч з лідером партії "Справедлива Росія". З ним говорили про "перспективи співпраці" з Партією соціалістів Додона та про можливість постачання до Молдови російської вакцини від коронавірусу.

Нагадаємо, 24 грудня новий президент Молдови Майя Санду склала присягу.

Ігор Додон, його політсила та їхні союзники у парламенті за останні тижні перед цим вдалися до низки кроків, що створюють проблеми для нової президентки та країни загалом.

Топ коментарі
+91
Когда вернётся Порошенко в президенты, ни для кого не тайна, что зеленский тоже сбежит в Москву, это такая себе офшорная зона для коррупционеров и зрадников своих государств
показати весь коментар
27.12.2020 14:53 Відповісти
+48
Все дерьмо из всех бывших республик всплывает в Маскве
показати весь коментар
27.12.2020 14:57 Відповісти
+48
А згадайте, як 21.04.2019, *********, совковата і політичні полупокери, тут срали цеглою:
«Порошенко сбєжит в Італію!/ на Мальдіви!/ В Ростов! / в Борісполє дєжурят, чтоб он нє сбєжал ! Порохоботи перєабуются в польотє ! »


І, АБАСРАЛІСЬ.
показати весь коментар
27.12.2020 15:07 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Сторінка 2 з 2
ам куди йому іще тікати? Все гівно стікається НА роССію.
показати весь коментар
27.12.2020 15:01 Відповісти
так невзоров так и говорит - нету такого людоеда или подонка в мире шоб не неССС на СССебе радоСССть дружбы ССС Путиным.
показати весь коментар
27.12.2020 15:10 Відповісти
+++++
показати весь коментар
27.12.2020 15:44 Відповісти
Янику в доміно партнер...
🤣
показати весь коментар
27.12.2020 15:07 Відповісти
💩💩 до дому- в паРашу...
показати весь коментар
27.12.2020 15:08 Відповісти
Повторил подвиг дважды не судимого ДАУНетского зэка Витьки Индюка
показати весь коментар
27.12.2020 15:11 Відповісти
Не хватает Лукашеску.... Три танкиста,три веселых друга,экипаж ржавой машины боевой...
показати весь коментар
27.12.2020 15:13 Відповісти
а че не в Ростов нарушает традицию
показати весь коментар
27.12.2020 15:15 Відповісти
Там уже занято.
показати весь коментар
27.12.2020 15:21 Відповісти
Там готовляться зустрічати іншого.
показати весь коментар
27.12.2020 15:30 Відповісти
Ростов нє рєзіновий!
показати весь коментар
27.12.2020 16:57 Відповісти
Если избиратели РАБссии избирут клоуна Максима Галкина президентом своего ГУЛАГа дело наладится....
показати весь коментар
27.12.2020 15:16 Відповісти
ви от тут смієтесь, а все може бути
показати весь коментар
27.12.2020 16:02 Відповісти
Вони там на росіє не мають права голосу.
показати весь коментар
27.12.2020 16:59 Відповісти
якщо хтось з могутніх олігархів захоче розібратися остаточно з ху№лом, то може і Галкін стати майбутнім президентом. Йому в том допоможе 73 відсотка виборців
показати весь коментар
27.12.2020 17:02 Відповісти
У кацапів немає 73%, там одразу 146%!
показати весь коментар
27.12.2020 18:43 Відповісти
дивно, а чого не в Ростов?
показати весь коментар
27.12.2020 15:20 Відповісти
Максим Галкин умеет говорить голосами Путлера,Лукашеску,Жириновского и прочих клоунов от политики..Ютьюб в помощь...
показати весь коментар
27.12.2020 15:21 Відповісти
майже галкобородько
показати весь коментар
27.12.2020 16:03 Відповісти
Майя Санду дама жесткая и принципиальная,може выгнать РАБссию из захваченного Приднестровья..,а там полно складов боеприпасов еще совкового производства...
показати весь коментар
27.12.2020 15:30 Відповісти
воно ж падло знизило пенсійний вік в Молдові, тепер якщо Санду спробує цей закон відмінити буде вій про те що притісняють робітників.
показати весь коментар
27.12.2020 15:30 Відповісти
А ще Додон встиг прийняти закон згідно якого срускій йизик 2-й державний
показати весь коментар
27.12.2020 15:43 Відповісти
так, це справжній молдавський ведмедчук.
показати весь коментар
27.12.2020 16:03 Відповісти
Молдова парламентская республика и права президента в ней ограничены...
показати весь коментар
27.12.2020 15:34 Відповісти
Да. По сравнению с Украиной Молдова Парламентская республика.
показати весь коментар
27.12.2020 19:16 Відповісти
Все дерьмо стекается на маскву.🙂
показати весь коментар
27.12.2020 15:39 Відповісти
Мировая сталица для Шариковых и Швондеров разных мастей
показати весь коментар
27.12.2020 15:40 Відповісти
+++++
показати весь коментар
27.12.2020 15:50 Відповісти
І розтікається звідти ж.
показати весь коментар
27.12.2020 18:13 Відповісти
Дональд Тра мп тоже удерет на Мацковию Ждем-с....
показати весь коментар
27.12.2020 15:41 Відповісти
Врядли санитары отпустят.
показати весь коментар
27.12.2020 15:56 Відповісти
И кредиторы .
показати весь коментар
27.12.2020 17:27 Відповісти
Побежал лобызать хозяину голенище
показати весь коментар
27.12.2020 16:31 Відповісти
Сидалище?
показати весь коментар
27.12.2020 19:14 Відповісти
Зебилу приготовиться.
показати весь коментар
27.12.2020 17:19 Відповісти
В звязку з пандемією, Дондона ізолювати на два тижні в карантин по прибуттю! Та годувати одною редискою!
показати весь коментар
27.12.2020 17:36 Відповісти
***** грушная
показати весь коментар
27.12.2020 17:46 Відповісти
За інструкціями поїхав,гнида...
показати весь коментар
27.12.2020 18:38 Відповісти
У всех этих гнид одна дорога -на Московию.
показати весь коментар
27.12.2020 19:13 Відповісти
Болото "Московия" - место селекции, выведения, скопления, кормления и распространения гнид сего прогнившего мира в сей прогнивший мир !
показати весь коментар
27.12.2020 19:34 Відповісти
На черзі ЗЕ, Москва та Ростов вже зачекалися!
показати весь коментар
27.12.2020 20:01 Відповісти
Працював на московію,туди і поїхав.Мало чого,ще посадять.Наш теж кацапський паспорт з рук не випускає,хто зна коли тікати прийдеться.
показати весь коментар
27.12.2020 20:07 Відповісти
В Москву разогнать тоску))))
показати весь коментар
27.12.2020 20:56 Відповісти
ган должен был переселиться, а не просто проведать артефакты мавзолея и его будущих экспонатов.
показати весь коментар
28.12.2020 09:34 Відповісти
кацапские попытки притулить свою вакцину хоть куда-нибудь - это хуже цирка... кацапы, да отвакцинируйте вы свой воинский контингент на территории оккупированного Приднестровья и ждите результат...
показати весь коментар
28.12.2020 09:59 Відповісти
Я вам расскажу про Молдавию!
Когда-то ехал я из Масквы поездом до Кишинёва, так вот весь вагон был забит молдавской ватой, которая возвращалась после тренировочных курсов с кучей книжечек и брошюрок!
показати весь коментар
28.12.2020 10:33 Відповісти
"гондон" поїхав до "*****"... воістину правий класик: "подобноє тянется к подобному..."
показати весь коментар
28.12.2020 11:06 Відповісти
Звездочку обмывать? Они же там недавно приняли закон про агентов и звания.
показати весь коментар
28.12.2020 11:40 Відповісти
Додон побежал в москву, долизать жопу пуйлу, так как за четыре года не всё успел!
показати весь коментар
28.12.2020 13:20 Відповісти
всё гавнище тикает в большее гавнище, круговорот гавнища в природе.
показати весь коментар
28.12.2020 13:26 Відповісти
Сторінка 2 з 2