4162 відвідувача онлайн

Українські мігранти в Польщі зможуть безкоштовно отримати вакцину проти коронавірусу

Українські мігранти в Польщі зможуть безкоштовно отримати вакцину проти коронавірусу

У Польщі українські мігранти зможуть безкоштовно отримати вакцину проти коронавірусу, якщо мають офіційні документи на проживання.

Про це заявив глава канцелярії прем'єр-міністра Польщі Міхал Дворчик, передає Цензор.НЕТ із посиланням "Польське радіо".

"Кожна людина, яка легально проживає на території Республіки Польща, і це перебування регулюється, наприклад, за допомогою карти тимчасового або постійного проживання, може зробити щеплення. Тут немає обмежень, тому працівники з України або інших країн зможуть вакцину отримати безкоштовно", - сказав Дворчик.

За його словами, додаткових документів, крім тих, що підтверджують, що ця особа має регульоване місце проживання в Польщі, не вимагатимуть.

"Цим людям не потрібно мати додаткові документи, як-от дозвіл на роботу або посвідка на навчання, оскільки тимчасове перебування не завжди передбачає дозвіл на роботу в нашій країні", - зазначив він.

Зазначається, що вакцина в Польщі буде доступна навіть тим, хто не має страховки, а також бездомним.

До кінця січня в Польщу має бути доставлено 1,5 мільйона доз вакцини.

Вакцинація в Польщі почалася в неділю, 27 грудня. Перша партія налічує 10 тисяч доз вакцин.

Топ коментарі
+5
А граждане Украины ..в Украине...могут получить туже вакцину...но только за деньги...
показати весь коментар
28.12.2020 16:03 Відповісти
+2
И рядом же заголовок:
"40% украинцев не готовы вакцинироваться от коронавируса, даже если вакцина будет бесплатной, - опрос "Рейтинга"."
показати весь коментар
28.12.2020 16:02 Відповісти
+2
соседи лучше чем родная семья куда смотрит зебил?
показати весь коментар
28.12.2020 16:28 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
отримати вакцину та отримати щеплення - це дещо різні речі, ні?
показати весь коментар
28.12.2020 16:02 Відповісти
нет
показати весь коментар
28.12.2020 17:32 Відповісти
іноді краще жувати
показати весь коментар
28.12.2020 18:29 Відповісти
ага. тебе. потому что прививка - это распространенный синоним термина "вакцинация". т.е. одно и то же. следовательно, мой ответ правильный. пшелна!
показати весь коментар
28.12.2020 23:50 Відповісти
И рядом же заголовок:
"40% украинцев не готовы вакцинироваться от коронавируса, даже если вакцина будет бесплатной, - опрос "Рейтинга"."
показати весь коментар
28.12.2020 16:02 Відповісти
если бы вопрос был задан правильно - доверяете ли вы государству Украина и ее президенту настолько, что готовы вколоть себе закупленное Ермаком и Степановым ? То результат был бы правильным. Я не буду колоть себе то фуфло что будет в Украине даже за деньги - не доверяю ни одной инстанции.... 73 % дибилов! во всех сферах ! Вы что!
показати весь коментар
28.12.2020 16:25 Відповісти
Українські мігранти в Польщі зможуть безкоштовно отримати вакцину проти коронавірусу - Цензор.НЕТ 9980
показати весь коментар
28.12.2020 16:56 Відповісти
А граждане Украины ..в Украине...могут получить туже вакцину...но только за деньги...
показати весь коментар
28.12.2020 16:03 Відповісти
хорошо если ту же а если фуфломицин на настойке российского говна... да еще и за деньги.. вот это беда....
показати весь коментар
28.12.2020 16:27 Відповісти
Українські мігранти в Польщі зможуть безкоштовно отримати вакцину проти коронавірусу - Цензор.НЕТ 218
показати весь коментар
28.12.2020 16:16 Відповісти
Польша всеми путями пытается переманить к себе людей,скоро вот будут рассматривать закон о получении пмж для людей которые прожывали на териториях Речи Посполытой,а там прожывало чуть ли не половина Украины и если закон будет принят то те украинцы которые еще не убежали от Зебила заберут свои семьи и рванут в Польшу,там хоть все для людей делается не то что у нас
показати весь коментар
28.12.2020 16:24 Відповісти
"Найуславленіша прикордонна пам'ятка усього Надзбруччя - помпезна сталінська колонада, що бовваніє біля самісінької води на лівому («совіцькому») березі Збруча. Цю грандіозну й безглузду споруду втулили десь у тридцятих роках минулого століття, аби показати «підпольським» українцям велич та процвітання Радянської України у складі СРСР. Це була не єдина «показуха» - навіть сам кордон по Збручу тоді офіційно вважався не межею між Польщею та СРСР, а кордоном УРСР."

Українські мігранти в Польщі зможуть безкоштовно отримати вакцину проти коронавірусу - Цензор.НЕТ 8422
показати весь коментар
28.12.2020 19:51 Відповісти
соседи лучше чем родная семья куда смотрит зебил?
показати весь коментар
28.12.2020 16:28 Відповісти
по возвращению в Украину их обяжут оплатить эту услугу и налог на неё ))
показати весь коментар
28.12.2020 16:36 Відповісти