9493 відвідувача онлайн

Розведення сил готується ще на чотирьох ділянках на Донбасі, - Єрмак

Розведення сил готується ще на чотирьох ділянках на Донбасі, - Єрмак

Глава Офісу президента Андрій Єрмак заявив, що узгоджено чотири нові ділянки розведення сил на Донбасі.

Про це він розповів під час зустрічі з журналістами, повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на НВ.

Про які саме зони йдеться, глава Офісу Президента не уточнив.

Також він не сказав, коли саме планують почати нове розведення сил.

Нагадаємо, в листопаді Тристороння контактна група з врегулювання ситуації на Донбасі погодила чотири нові ділянки розведення сил і засобів у Луганській і Донецькій областях. У ТКГ тоді заявляли, що йдться про Григорівку, Слов'яносербськ, Петрівку і Нижньотепле.

До цього розведення сил відбулося в Золотому і Станиці Луганській.

Топ коментарі
+46
Разведение сил готовится еще на четырех участках на Донбассе, - Ермак - Цензор.НЕТ 4460
показати весь коментар
28.12.2020 17:16 Відповісти
+44
Зелена пліснява здає Україну гоптом та в роздріб !!)))
показати весь коментар
28.12.2020 17:05 Відповісти
+37
ЗЕ, а в чому сенс розведення сил,коли московити не виконують своїх зобов"язань,що підтверджує розвітка та сліпці з ОБСЄ ? Тебе судитимуть як зрадника та колаборанта за здачу територій та їх здачу ворогові!
показати весь коментар
28.12.2020 17:23 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Сторінка 2 з 2
Єрмака на передову в окопи!!!!
показати весь коментар
29.12.2020 00:17 Відповісти
Єрмака на передову в окопи!!!!
показати весь коментар
29.12.2020 00:19 Відповісти
Зелені в кінець охреніли! Нижньотепле на 1,5 км від лівого берега Сіверського Дінця. Село контрольоване ЗСУ. Лінія розмежування по річці. Сцикун уже на лівий берег Дінця орків пускає? То яке це розведення? ЦЕ ЗДАЧА ТЕРИТОРІї І ВІДСТУП!
показати весь коментар
29.12.2020 00:51 Відповісти
ОТ ТЕБЯ С ТВОИМ БРАТОМ РАЗВЕДЕНИЯ НА ВСЕХ НАПРАВЛЕНИЯХ !!!
показати весь коментар
29.12.2020 01:07 Відповісти
Очередное одностороннее отступление ВСУ со своих позиций.

Суки ватные...
показати весь коментар
29.12.2020 01:27 Відповісти
ось хто-хто, а братки-єрмаки вміють "розводити"! Це доведений факт!
показати весь коментар
29.12.2020 03:16 Відповісти
Завхоз осла отводит войска.
показати весь коментар
29.12.2020 09:39 Відповісти
Разведение сил , равносильное отступлению перед Пуйлом!
показати весь коментар
29.12.2020 11:50 Відповісти
д'Єрмак, рані чи піздно, але тебе повісять за державну зраду