11172 відвідувача онлайн

В Іспанії створять реєстр осіб, які відмовилися від COVID-вакцини

Про це заявив міністр охорони здоров'я країни Сальвадор Ілла, передає Цензор.НЕТ із посиланням на Укрінформ.

Він уточнив, що цей список не буде доступний громадськості або роботодавцям.

За словами Ілли, список людей, які відмовилися від щеплень, буде зроблений для того, щоб точно знати, що в системі охорони здоров'я не було помилки і цим людям давали можливість пройти вакцинацію.

За словами міністра, єдиний спосіб перемогти вірус - це "вакцинувати всіх нас - чим більше, тим краще".

Як повідомляє видання, згідно з нещодавнім опитуванням, кількість громадян Іспанії, які не хочуть приймати вакцину, впала до 28%, для порівняння, у листопаді їхня кількість становила 47%.

Іспанія є однією з країн Європи, які найбільше постраждали від коронавірусу. За даними Worldometer, від початку пандемії в країні зареєстровано 1 894 072 випадки захворювання, зокрема померли 50 122 особи. Нині у країні впроваджують вакцину Pfizer-BioNTech, яка була схвалена для країн-членів ЄС минулого тижня.

Топ коментарі
+16
Ковідофашизм.
Ніколи б не подумала, що типу "демократичний" Захід до такого дійде.
показати весь коментар
29.12.2020 09:00 Відповісти
+13
Я тебе бесплатно могу предложить лайна поесть.Ты ж не откажешься от бесплатного?)
показати весь коментар
29.12.2020 09:13 Відповісти
+11
Та я бачу. Чекаю, коли ЛЮДИ прокинуться. Стадо хай чіпляє ярмо.
Чому такий ґвалт і тиск через один вірус, який не перший, не останній, не єдиний і найсмертельніший ?
Чому людей заганяють у клітку ? Чому нав*язують цю вакцину ? І тепер мордуватимуть тих, хто відмовився ? Уже мордують.
Здоров*я - це конфіденційна річ і інформація.
Якого всякі мають ділитися нею ?
Як цю інформацію потім буде використано ?

Це - огидно. Я не можу повірити, що таке відбувається.
показати весь коментар
29.12.2020 09:10 Відповісти

Завантаження...