11104 відвідувача онлайн
2 404 35

Більше тисячі українців народилися в 2020-му в Чехії, - посол Перебийніс

Про це на своїй сторінці в Facebook повідомив посол України в Чехії Євген Перебийніс, передає Цензор.НЕТ.

"Щороку як посол підписую сотні рішень про набуття громадянства України маленькими українцями, котрі народилися в Чехії. Торік таких нових громадян України ми в Посольстві зареєстрували 967, позаминулого року - 899, а цього, 2020 року - 1086. З них 548 дівчаток і 538 хлопчиків", - написав посол.

За його словами, серед дівчаток найпопулярнішим іменем стало Софія - в посольстві зареєстрували 52 дитини з таким ім'ям. Також популярністю користувалися імена Емілія (35), Анна (22), Вікторія (21), Марія (19), Ніколь (18), Єва (10), Соломія (8), Ванесса (7).

Серед хлопчиків переважало ім’я Даніель (42), а також Іван (17), Василь (10), Домінік (10), Теодор (4). Як зазначив посол, були й екзотичніші імена - наприклад, Офелія або Бенжамін.

Посол побажав усім народженим у 2020 році дітям міцного здоров'я і щастя.

Більше тисячі українців народилися в 2020-му в Чехії, - посол Перебийніс 01

Топ коментарі
+5
Вони вже не украі́нці..
Вспом'ятайте гіперлупного Омеляна,
який дітей народжував в USA...
показати весь коментар
29.12.2020 21:12 Відповісти
+5
у нас гражданство фиг получишь , будь ты хоть трижды местным , патриотом или ветераном ,
вот чуркам пожалуста , без особых сложностей , хоть и языка ( мовы ) не знают от слова совсем , и приезжают чурки понятно не работать - дак вот им и дают
и те ( из наших ) кто уехал на чужбину и увидели нормальную власть и отношение к себе - никогда не вернутся , и правельно сделают
показати весь коментар
29.12.2020 22:05 Відповісти
+4
Треба в Чехію емігрувати
показати весь коментар
29.12.2020 21:19 Відповісти

Завантаження...