Івано-франківській судді Бабій спалили машину

Про це сама Бабій повідомила генпрокурору Венедіктовій і голові Вищої ради правосуддя. Її повідомлення опубліковано на сайті ВРП, інформує Цензор.НЕТ.
"Повідомляю, що 02.01.2021 о 23:56 в м. Івано-Франківську невідомий шляхом підпалу навмисне пошкодив автомобіль марки "Nissan Qashqai" фіолетового кольору, який належить мені по праву власності. В результаті підпалу автомобіль знищено", - сказано в повідомленні.
За інформацією судді Бабій, за фактом події поліція внесла в ЄРДР відомості за ознаками злочину за ст. 194, ч. 2 Кримінального кодексу (умисне знищення або пошкодження майна).
Топ коментарі
+20 я гражданин Украины
показати весь коментар
05.01.2021 17:00 Відповісти Посилання +20 Igor L
показати весь коментар
05.01.2021 17:01 Відповісти Посилання +8 Igor L
показати весь коментар
05.01.2021 17:09 Відповісти Посилання