5959 відвідувачів онлайн
8 176 46

Івано-франківській судді Бабій спалили машину

Про це сама Бабій повідомила генпрокурору Венедіктовій і голові Вищої ради правосуддя. Її повідомлення опубліковано на сайті ВРП, інформує Цензор.НЕТ.

"Повідомляю, що 02.01.2021 о 23:56 в м. Івано-Франківську невідомий шляхом підпалу навмисне пошкодив автомобіль марки "Nissan Qashqai" фіолетового кольору, який належить мені по праву власності. В результаті підпалу автомобіль знищено", - сказано в повідомленні.

За інформацією судді Бабій, за фактом події поліція внесла в ЄРДР відомості за ознаками злочину за ст. 194, ч. 2 Кримінального кодексу (умисне знищення або пошкодження майна).

Топ коментарі
+20
наколядують...- завтра ...- на нову...
показати весь коментар
05.01.2021 17:00 Відповісти
+20
Чомусь суддям палять машини тільки якщо вони чесні і купили дешеву машину в кредит і живуть на ті гроші що їм сплачує держава. А тим суддям які є доларовими мільйонерами і їздять на машинах як річна зарплата судді, тим машини не палять, бо вони з мафією в тісному контакті.
показати весь коментар
05.01.2021 17:01 Відповісти
+8
Старий Ніссан Кашкай це абсолютно бюджетна машина, доступна для людини з рівнем дохода судді. Це не Лексус, не Ауді Q7 і не Порш Кайєн.
показати весь коментар
05.01.2021 17:09 Відповісти

Завантаження...