8675 відвідувачів онлайн
4 094 32

"Львівський окружний адмінсуд на прохання облгазу Фірташа заблокував розслідування АМКУ", - Загребельська

"Львівгаз" зумів не отримати мільйонний штраф від АМКУ завдяки рішенню Львівського окружного адмінсуду.

Про це на сторінці в мережі Facebook повідомила ексдержуповноважена АМКУ Агія Загребельська, інформує Цензор.НЕТ.

"Львівський окружний адміністративний суд на прохання облгазу Фірташа заблокував розслідування АМКУ. "Львівгаз" навіть позов до суду не подавав. Тільки заяву з проханням: поки адвокат готує позовну заяву, заборонити АМКУ штрафувати підприємство. І суд оперативно її розглянув та задовольнив", - йдеться в повідомленні.

За словами Загребельської, це допомогло "Львівгазу" не отримати мільйонний штраф.

"Думаю, мешканці Львівської області мають знати, кому зі своїх земляків дякувати за дозвіл газовому монополісту на безкарне здирництво", - підсумувала вона.

Топ коментарі
+20
В УКРАИНЕ НЕТ СУДОВ. Ето не суды а бандитские образования которые работают на бандитов и мафию.
показати весь коментар
06.01.2021 12:36 Відповісти
+12
Как эти "суды" уже задолбали. Ну что за свора ублюдков.
показати весь коментар
06.01.2021 12:35 Відповісти
+5
ооо... занесли грошенята суддям , гарно тепер відпочинуть на свята ))))
показати весь коментар
06.01.2021 12:47 Відповісти

Завантаження...