"Львівський окружний адмінсуд на прохання облгазу Фірташа заблокував розслідування АМКУ", - Загребельська

"Львівгаз" зумів не отримати мільйонний штраф від АМКУ завдяки рішенню Львівського окружного адмінсуду.
Про це на сторінці в мережі Facebook повідомила ексдержуповноважена АМКУ Агія Загребельська, інформує Цензор.НЕТ.
"Львівський окружний адміністративний суд на прохання облгазу Фірташа заблокував розслідування АМКУ. "Львівгаз" навіть позов до суду не подавав. Тільки заяву з проханням: поки адвокат готує позовну заяву, заборонити АМКУ штрафувати підприємство. І суд оперативно її розглянув та задовольнив", - йдеться в повідомленні.
За словами Загребельської, це допомогло "Львівгазу" не отримати мільйонний штраф.
"Думаю, мешканці Львівської області мають знати, кому зі своїх земляків дякувати за дозвіл газовому монополісту на безкарне здирництво", - підсумувала вона.