10012 відвідувачів онлайн
19 709 93

Після захоплення Капітолію міністерка транспорту США Чао подала у відставку

Як передає Цензор.НЕТ, про це Чао написала в Twitter.

Вона зазначила, що події у Вашингтоні, що відбулися вчора, дуже зачепили її, як і багатьох американців.

На посаді Чао залишиться до 11 січня і допоможе передати справи наступникові Пітеру Буттіджеджу.

Елейн стала першою з міністрів, хто подав у відставку після спроби захопити Капітолій прихильниками президента США Дональда Трампа після того, як Конгрес 6 січня почав процедуру затвердження результатів виборів президента США.

Топ коментарі
+28
Сімпсони ЗНОВ ВГАДАЛИ МАЙБУТНЄ

https://twitter.com/ya_LataVens/status/1347241690885713920/photo/1
https://twitter.com/ya_LataVens/status/1347241690885713920/photo/1
После захвата Капитолия министр транспорта США Чао подала в отставку - Цензор.НЕТ 4325
показати весь коментар
07.01.2021 21:47 Відповісти
+20
ппц
После захвата Капитолия министр транспорта США Чао подала в отставку - Цензор.НЕТ 9259
показати весь коментар
07.01.2021 21:51 Відповісти
+15
но есть там и такое))
После захвата Капитолия министр транспорта США Чао подала в отставку - Цензор.НЕТ 6787
показати весь коментар
07.01.2021 21:52 Відповісти

Завантаження...