Після захоплення Капітолію міністерка транспорту США Чао подала у відставку

Як передає Цензор.НЕТ, про це Чао написала в Twitter.
Вона зазначила, що події у Вашингтоні, що відбулися вчора, дуже зачепили її, як і багатьох американців.
На посаді Чао залишиться до 11 січня і допоможе передати справи наступникові Пітеру Буттіджеджу.
Елейн стала першою з міністрів, хто подав у відставку після спроби захопити Капітолій прихильниками президента США Дональда Трампа після того, як Конгрес 6 січня почав процедуру затвердження результатів виборів президента США.
https://twitter.com/ya_LataVens/status/1347241690885713920/photo/1
https://twitter.com/ya_LataVens/status/1347241690885713920/photo/1